Skocz do zawartości
apolosa

neo pdp in 2010 - TX-P50VT20E i TX-P65VT20E

Rekomendowane odpowiedzi

...Stoją dla porównania obok siebie Kuro i VT20 (na razie). No i jajeczko. Koledzy. Niestety Pioneer nie zabija , nie wymiata. Panas jest bardzo ok!!!

Nie chcę powiedzieć,że jest lepszy, lecz na pewno nie gorszy (a w pewnych aspektach bardziej innowacyjny). Czerń? Rewela. Ostrość-Bajka. Full HD-100% porównywalna.

Szczerze mówiąc ulżyło mi i teraz kibicuję w dalszym rozwoju Panasonicowi.

Pozdrawiam

Duszek

Tduszek- coś Ty zrobił!!!. Jeszcze się wahałem, zastanawiałem, trwoniłem godziny na czytaniu rożnych opinii. Twoja opinia była tą kroplą, która przeważyła szalę. :)

Decyzja zapadła - uwolniłeś mnie od problemu wyboru - idę po Panasonica. Tylko 50'' czy 65''?

Dzięki

PS pozdrawiam i witam wszystkich forumowiczów - jest to mój pierwszy post.

Openus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Jak możesz to tylko 65! Szczególnie, że ceny spadły. 50" to już w ogóle jak za pół darmo w stosunku do tego ile było na dzień dobry... (10tys).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to tylko 65! Szczególnie, że ceny spadły. 50" to już w ogóle jak za pół darmo w stosunku do tego ile było na dzień dobry... (10tys).

No i juz jest 65'' :D . W zasadzie nie było zastanawiania. Pod kątem jakości wyświetlanego materiału 3D przetestowałem tyle różnych modeli jednak Panasonic pozostał bezkonkurencyjny.

Jedna drobna uwaga.

Im większa przekątna tym bliżej ekranu przysuwam fotel. Dla mnie 3D z odległości ok 2 metrów prezentuje się najlepiej (zaznaczam, że nie mam problemów ze wzrokiem) B)

Sobotni mecz - b .pozytywne wrażenia.

O jakości obrazu nic ponadto co już było napisane do dodania nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma problemów z funkcją PIP/PAP? Czy jest ktoś kto może napisać, że jemu działa to ok...? Jeśli tak to prosił bym, w miarę możliwości, o wypisanie ustawień i ew. co jest podpięte do TV (do jakich wejść itd.).

PIP/PAP nie działa / nie wyświetla obrazu z urządzenia podłączonego przez HDMI i multimediów. Wyświetli zatem obraz z tunera wewnętrznego DVB-T/S lub innego urządzenia podłączonego za pomocą RCA lub Scarta. Zmiana źródła na ekranie podrzędnym (niebieski przycisk teletekstu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że ta konwersja jest średnia na maxa (coś tam się dzieje ale jakby chciało a nie mogło) .... no ale oczywiście fajnie, że taki upgrade się pojawi bo zawsze można się będzie pobawić. Cóż, po zobaczeniu konwersji na pasywie już nic nie jest takie samo :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru

o co chodzi z tą konwersją na pasywie? lepiej zrobiona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

link który podałęś mówi że update dotyczy możliwości odczytu treści 3D z karty SD - nie doczytaęłm się możliwości konwersji 2D-3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru

o co chodzi z tą konwersją na pasywie? lepiej zrobiona?

Umówmy się, ile tak naprawdę razy korzysta się z konwersji? Po co? To tak jak oglądania skalowanego SD. Niby fajnie jak jest ale jak już jest to mało kto korzysta z tego bo przecież okulary i w ogóle.

A co do pasywa to tak, tam najlepiej to wygląda. Skoro jest jasno, są mocne kolory to i odczucie jest dużo lepsze.

Przykładowo na Panasonicach z 2D>3D dzieje się tak nie wiele, że czasami trudno zgadnąć czy ta konwersja rzeczywiście jest włączona czy nie. Trochę przerost formy nad treścią. Ale to moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co jest straszne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam to forum i cos mam wrazenie ze nie do konca wiecie co piszecie. VT20 50 i 65 calowy nie ma konwersji 2D na 3D i nigdy nie bedzie mial. Owszem byl nowy soft w polowie sierpnia ale zmienil tylko Viera Connect. Konwersje maja tylko mniejsze modele 42 i 46 cali bo sa o pol roku nowsze i maja inne bebechy! Z tego co wiem jako amator koncowka EA oznacza E -europe a A - model nieco nowszy.

Ja mam ten tv od praktycznie roku. I jakoś od samego poczatku mam z nim duzo problemów. Nie gra za dobrze. Owszem czern ma ladna ale dynamiczne obrazy sa skokowe i nie ostre obiekty ruchome maja wokół piksele a na SD ruch goni cien RGB. Dodatkowo monitor intensywnie brzeczy wysietlajac jasne ekrany. Ponoć sie czepiam ale ja to widze i mnie wnerwia w tv za taka kase!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam to forum i cos mam wrazenie ze nie do konca wiecie co piszecie. VT20 50 i 65 calowy nie ma konwersji 2D na 3D

Z tą konwersją to taka sztuka dla sztuki

Faktycznie brak konwersji 2d do 3d w tych modelach.

Przetestowałem sobie jak wygląda konwersja realizowana poprzez BD Panasonica model: DMP-BDT310 i nic nadzwyczajnego.

Tak więc albo materiał jest 2d albo zrealizowany jest w 3d. W mojej ocenie (na dzień dzisiejszy) algorytm konwersji materiału zrealizowanego w 2d na 3d jest jeszcze mocno niedoskonały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się spytać jak to jest z odtwarzaniem plików MKV po przez USB.

Mam kilka i z nimi nie ma problemów .Odtwarzacz rozpoznaje pliki i odtwarza prawidłowo.Mam też jeden też .mkv i z nim już nie daje sobie

rady (wyświetlany jest napis "plik nie jest obsługiwany") .

Czy format MKV to jeden standard czy może są to jakieś konkretne wersje a jeśli tak to jaką obsługuje USB Panasonica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie :)

MKV jako format USB czyta bardzo dobrze tak samo jakieś tam zwykłe avi w marnej jakości .

A jak to jest jeśli mamy plik powiedzmy BR-rip,720p lub 1080p 2-10 gb z tym że nie MKV tylko AVI.

Czy będzie on również w dobrej jakości i w takiej będzie odtworzony przez USB ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób na to aby na dysku zewnętrznym lub USB można było tworzyć katalogi z danymi ?

Na tą chwilę zgrywam dane z komputera na dysk w katalogach lub podkatalogach ale telewizor czyta wszystko

jak leci przez co na ekranie mamy jeden wielki bałagan .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...