Skocz do zawartości
apolosa

neo pdp in 2010 - TX-P50VT20E i TX-P65VT20E

Rekomendowane odpowiedzi

nowe modele plazm panasonica zapowiadaja sie fenomenalnie [pobor mocy dla panelu42cale 95 waciszkow contrast ratio 5000000 nowe cele luniformy i filtr] jak w testach zejdzie z czernia ponizej 0,008 to przytule ja bez zadnego ale I'll wait for test

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nowe modele plazm panasonica zapowiadaja sie fenomenalnie [pobor mocy dla panelu42cale 95 waciszkow contrast ratio 5000000 nowe cele luniformy i filtr] jak w testach zejdzie z czernia ponizej 0,008 to przytule ja bez zadnego ale I'll wait for test

I Narescie Panasonic IPS LED LCD TV

Panasonic THX and The Return of KURO!

Edytowane przez BitTornado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy cena będzie bardziej "kuroewska" czy bardziej panasonicowska. Ale też bym chętnie przytulił jakoś pod koniec przyszłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie to będzie można łyknąć 65 cali, TX-P65VT25 zapowiada się wspaniale, ciekawe jaka będzie cena ?

tymczasem mniejszy model z tej serii już wygrał tytuł najlepszego TV na targach CES w Las Vegas:

http://www.prnewswire.com/news-releases/pa...s-81072047.html

zaczynam zbierać kasiorkę, a Kuraka 50 cali dam do sypialni :)

P.S. Myślę, że to już będzie lepszy model niż KURO2, bo obecnie V10 jest na jego poziomie, w testach porównywalna czerń i kontrast.

pozdr.

Arecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawa sprawa poczekajmy na opinie polskich uzytkownikow plazm panasonica jak to mowi owsiak bedzie sie dzialo a tak serio czytalem te watki na ASforum ciezko powiedziec jakigo procenta telewizorow dotyczy ten spadek wzrostu luminacij czerni no niewiem bylem juz tak nastawiony na kupno ktoregos z modeli na 2010rok tylko w tych modelach jest prawie inna konstrukcja panelu nowe luniformy czy znowu bedzie problem widzialem g serie 2009 czern jest okey taka jak byla kiedy tv byl nowy jak i teraz gra u kuzyna 4 miechy na bata 7,8 godzin na dobe no ale moze to za krotki okres

Edytowane przez apolosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne , że przy 3D cena przechodzi w trzeci wymiar (czytaj w kosmos) - bo w 2D nie mieści się na etykietce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

A ja jestem na etapie wyboru ;)

P42G20 czy moze jednak P42V10... ??

Edytowane przez HDTV_Fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz zalezy od tego jak szybko chcesz tv ;) seria g juz ma byc blisko premiere :D luty / marzec chyba jakos, a na serie v do maja trzeba czekac. Przy czym seria g jako nowosc "srednio" po 4600zl jest do kupienia. Nie jest to tanio przeciez jak na tv 42" - ja sie boje myslec ile u nas nawet 42" v-ka bedzie kosztowala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja pisałem o V10 a nie V20 ;)

Chyba jednak zdecyduje sie na G20 która ma byc juz w marcu, jakby nie patrzeć to generacja panelu G13 i kontrast 5000000:1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

upps :D niedopatrzenie :) v10 i g20 pewnie ceny beda juz porownywalne - o ile bys gdzies v10 jeszcze dostal ;) a g20 pewnie bedzie super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat w tym wypadku cena ma mniejsze naczenie, byle było dobrze i bardzo dobrze ;)

Gdzies widzialem V10 na alegro

A G20 mam obiecane w okolicy 3600-3800 zł

Ale wydaje mi sie ze G20 bedzie lepszy od V10 lub conajmiej porownywalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
akurat w tym wypadku cena ma mniejsze naczenie, byle było dobrze i bardzo dobrze :)

Gdzies widzialem V10 na alegro

A G20 mam obiecane w okolicy 3600-3800 zł

Od nich?

Edytowane przez JackS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, u nich

slimak, fajny test zrobili, czyli warto poczekac na G20 ( z tego co tam wyczytałem ) zamiast brac drozszy V10 co jakby nie patrzec gorszej generacji

Edytowane przez HDTV_Fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam poczekam do jesieni cena pewnie bedzie oscylowała poniżej 3 klocków no i będzie więcej testów jeden test nie czyni mistrzem choć też jestem pod wrażeniem pierwszego czerń jak z CRT mniam mniam byle za szybko nie spłowiała trochę jestem wydygany po negatywnych opiniach o utracie czerni Kupię pewnie V20 pierwsze wrazenia redaktorów czasopism są bardzo zachęcające[wyrażnie lepsza czerń] myślę ze zmieszczę się w ceni około 5000zł za 42 cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam o tym blaknięciu i to moze nie tyczy wszystkich, kto to wie

Pozatym moze nowe serie G13 zostały po ciuchu poprawione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro pojawiły się pierwsze modele Panasonica TC-P50VT20 w cenie 8999zł. Niezła cena jak na początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie ok to sprzedaję Kuro i wchodzę w Panasa. Chociaż plazma mnie trochę znowu zraziła ostatnio... zobaczy się w czerwcu gdy już wszystko będzie na rynku. Ale mnie też bardzo ciekawi ten model.

pmcomp będzie w poniedziałek na pokazie to mam nadzieję da znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A VT25?. W Stanach to hit na maksa - Panasonic wprowadził do sprzedaży komplet: 50'' Plazma VT25 + okulary 3D + odtwarzacz Blu-Ray, wszystko za U$2899 i w TYDZIEŃ wyprzedali całość założoną na kwartał! Z tego powodu Panasonic zmienia profil produkcji - zwiększa o 30% wolumen telewizorów 3D, tak żeby zaspokoić zapotrzebowanie w Stanach i za dwa miesiące wprowadzić VT25 do Europy i Japonii.

Więcej TU, TU i TU.

Edytowane przez Ghrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę ale model o oznaczeniu VT25 to jest tylko na Stany , a na Europę jego odpowiednik to VT20 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...