Skocz do zawartości
autorus

Wysyp harmony one na allegro za 150zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli dla kogoś zamawianie klapki jest kłopotliwe i drogie może pójść alternatywną drogą :angry:SUGURU :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech no i zrobiłem babola mam zamienniki ( akumulatorki ) no i nie ładuje się, muszę gdzieś oryginała dorwać

Edytowane przez Blacklio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos pomoc w wyborze, mam do wydania +-200zl i chcialbym pozbyc sie narecza pilotow. Mam opcje albo kupic nowke model 515, 555 (w tym stylu) lub ten 885 niekompletny. Warto kombinowac z tymi bateriami i klapkami? Co bede mial wiecej (lepiej) w stosunku do tych nizszych modeli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aukcje obecne przejrzałem ale bardziej szukam podpowiedzi który z modeli wybrać, tzn. czy ten 885 (wyższy model) wart jest uwagi czy dać sobie spokój z używkami i wziąć np. 555. Żeby dopełnić info, mój tv to TH-42PV70, ampli Yamaha RX-V450, nbox biały (może będzie rekorder) i WD TV HD i oczywiście chcę żeby wszystko to działało bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macias,

Oba modele Logitecha beda sprawowaly sie poprawnie z twoim sprzetem. Tego typu pilot wymaga cierpliwosci przy programowaniu ale pozniej to juz same zalety.

Jesli stawiasz na design to wez sobie 885 albo harmony one. Nie kupuj tylko modelu nizszego niz 555 bo trzeszczaca obudowa przy naciskaniu klawiszy moze cie zdenerwowac :-)

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
macias,

Oba modele Logitecha beda sprawowaly sie poprawnie z twoim sprzetem. Tego typu pilot wymaga cierpliwosci przy programowaniu ale pozniej to juz same zalety.

Jesli stawiasz na design to wez sobie 885 albo harmony one. Nie kupuj tylko modelu nizszego niz 555 bo trzeszczaca obudowa przy naciskaniu klawiszy moze cie zdenerwowac :-)

Pozdrawiam

braavoo

dzieki, na 98% juz jestem zdecydowany na 555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie sam ;)

Edytowane przez tomekfff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie , zamierzam kupic pilot Logitech Harmony 555 albo 895 i teraz czy w 555 moge sobie dowolnie programowac przyciski czy tylko to co sciągne z bazy kodów bo ponoc w 885 mozna zczytac z orginalnego pilota , Mam teraz zmienione przyciski na pilocie dreambox 800 góra dół zmiana kanałów czy na 555 tez tak sie da czy tylko na 885 ?MARCIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie próbowałem ale na pewno się da. Sa pełne definicje klawiszy.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Logitech-em mozesz robic wszystko co tylko chcesz. Albo zostawiasz baze danych przypisana albo uczysz kazdy klawisz od nowa. Pelna swoboda.

Ten pilot ma tyle mozliwosci, ze trudno go nazwac pilotem. Dla mnie to niezle centrum sterowania w obudowie od pilota i do tego swietnie lezy w dloni :-)

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak dzisiaj wygląda sprawa z pilotami?

Jestem wstępnie zdecydowany na Harmony One+, ale martwi brak kolorowych guzików...

Czy Harmony umie obsłużyć DEKODER PACE HD PVR z Cyfry? Mój programowany pilot, staruszek marki Philips, nie daje rady...

Czy po kilku latach, ta klapka z mojeje nówki-pilota też odpadnie?! ;)

Edytowane przez SlaWasIl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harmony wszystko łyknie :) co do klapki to wszystko zalezy jak sie ktoś obchodzi z pilotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Brak kolorowych guzików nie stanowi żadnego problemu - można je sobie skonfigurować na wyświetlaczu w dowolnej kolejności.

Nie ma problemu z żadnym sprzętem. Jest olbrzymia baza danych z której pilot pobiera ustawienia po podaniu nazwy sprzętu, a jak nie znam nazwy to można sczytać wszystkie klawisze z oryginalnego pilota.

Pilot jest trwały i nie ma problemu żadnych klapek. To co kiedyś ludzie opisywali, dotyczyło "samoróbek". Mam obecnie drugiego Harmony One. Pierwszy służył mi kilka lat i obecnie jest u moich rodziców. Jedyne co mu się przytrafiło to wytarcie miejscowe, gumowanej powłoki od spodu pilota.

Edytowane przez Adamelab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Prawdę mówiąc, bardzo mnie zainteresował jeszcze Harmony 900. I nie dlatego, że ma kolorowe guziczki, ale to sterowanie radiem przez drzwi szafki... Mam sprzęt zamknięty w szafce właśnie i aby go użyć zawsze muszę je otwierać.

To coś dla mnie! :hura:

Tylko ta cena... ale jak to mówią, trzy stówki z hakiem nie robią robra. To w końcu jeden wyjazd z żoną na zakupy do hipermarketu.

Cuda, panie... :angry2:

Edytowane przez SlaWasIl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję kotleta.

Czy można gdzieś kupić nowe 785/890/885 w dobrych cenach? Te modele już chyba wyszły ze wszystkich magazynów.

Czy opłaca się kupić One+ za 330?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 3 kwartale tego roku Logi ma zaprezentowac nowe modele Harmoniakow, czekam z niecierpliwoscia, obecnie uzywam Harmony 700, gdyby nie limit do 6 urzadzen bylby idealny.

Co do One+ to czemu oni nie dodali kolorowych przycisków i nie zrobili go w macie tylko ten palcujący sie plastik i do tego same przyciski na wysoki połysk.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...