Skocz do zawartości
autorus

Wysyp harmony one na allegro za 150zł

Rekomendowane odpowiedzi

E tam od razu straszą :lol: Pomyśl jakbyś się wkurzył jakby ci napisali głupoty ze się ładuje, a potem by sie okazało ze jednak nie.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E tam od razu straszą :) Pomyśl jakbyś się wkurzył jakby ci napisali głupoty ze się ładuje, a potem by sie okazało ze jednak nie.:)

No niby tak ...... ale popatrz z drugiej strony ..... kupiłem a okaże się że jednak ładuje przez USB .... to po co było wydawać kasę? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie straszycie, nie straszycie :lol: Po prostu stwierdzamy fakt. Nie ładuje się przez usb. Sprawdzone przez dwie osoby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to 885 nie laduje sie po USB, ale jeszcze dzisiaj sprawdze.

A jesli chodzi o ceny to swego czasu nowe piloty z gwarancja wlasnie po 319 zl byly do kupienia w sklepie sirius.pl

Niestety juz nie ma.

Jednak nadal uwazam, ze warto dac za niego nawet 400 zl.

Usmiech na twarzy mojej zony kiedy po skonfigurowaniu calosci chcac popatrzec na swoj ulubiony kanal musiala nacisnac tylko jeden przycisk jest wart takich pieniedzy. Dzieci tez jednym przyciskiem moga sobie same wlaczyc swoj ulubiony kanal telewizyjny albo wejsc w liste kanalow :-)

Szukanie pilotow zawsze przyprawialo mnie o drgawki, szczegolnie kiedy testuje sie rozne sprzety.

A tak wystarczy wgrac dowolne dodatkowe urzadzenie i juz nie trzeba nawet baterii do pilota wkladac :-)

Jedyne co jeszcze musze dograc to PS3, ktore jest problematyczne jesli chodzi o zalaczenie samej konsoli.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 885 jest latwo zrobic klapkę. Wystarczy odbi c forme z podstawki. W ONE jest gorzej. Dlatego powtorze się może ktoś zrobiłby z poxyliny formę klapki do odbicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc do @Fantoma o tym,że 885 ładuje przez USB nie chciałem nikogo wprowadzić w błąd.

Tak jak pisałem wcześniej, swój egzemplarz kupiłem na Allegro (z nieoryginalną klapką) od gościa, który sprowadza poserwisowe sztuki i z kilku składa jedną. I mój przez USB ładuje. Na innych nie sprawdzałem bo nie mam możliwości.

Może ten który mam jest jakiś przerabiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisząc do @Fantoma o tym,że 885 ładuje przez USB nie chciałem nikogo wprowadzić w błąd.

Tak jak pisałem wcześniej, swój egzemplarz kupiłem na Allegro (z nieoryginalną klapką) od gościa, który sprowadza poserwisowe sztuki i z kilku składa jedną. I mój przez USB ładuje. Na innych nie sprawdzałem bo nie mam możliwości.

Może ten który mam jest jakiś przerabiany.

@marcus64 napisz proszę jakiej baterii używasz. Zauważyłem , że bateria logitech różni się od baterii nokii środkowym stykiem. W logitechu jest jedna blaszka (styk) , w bateriach telefonicznych zaś środkowy podzielony jest na 2 częśći. I analogicznie pilot logitecha ma tylko 3 złącza podczas gdy nokia 6610, za pomocą której naładowałem sobie baterię ma 4 piny do ładowania. Myślę , że tu może byc "pies pogrzebany" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktos tutaj, kto poradzil sobie z pilotem od Dreamboxa DM800 ? (w modelu 885), jakie modyfikacje wprowadzic ?

Edytowane przez jokers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest ktos tutaj, kto poradzil sobie z pilotem od Dreamboxa DM800 ? (w modelu 885), jakie modyfikacje wprowadzic ?

Chodzi bez problemu. Musisz tylko dostosować opóźnienia: Ustawienia-Opcje urządzenia-Dostosuj opóźnienia. Ja mam (w odpowiedniej kolejności 1500 - 0 - 500 i wszystko działa O.K.

Oczywiście najnowszy secondstage i sterowniki głowicy we flashu - ja jadę na NewNigma v.2.4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@marcus64 napisz proszę jakiej baterii używasz. Zauważyłem , że bateria logitech różni się od baterii nokii środkowym stykiem. W logitechu jest jedna blaszka (styk) , w bateriach telefonicznych zaś środkowy podzielony jest na 2 częśći. I analogicznie pilot logitecha ma tylko 3 złącza podczas gdy nokia 6610, za pomocą której naładowałem sobie baterię ma 4 piny do ładowania. Myślę , że tu może byc "pies pogrzebany" ;)

Chyba masz rację środkowy styk to tzw termistor typu CTR, . w układach akumulatorów telefonów, zapobiegając uszkodzeniu akumulatorów w wyniku zwarcia lub zbyt szybkiego ładowania. możliwe że nie pasuje do złącza w pilocie i dlatego jest problem z ładowaniem

Edytowane przez szadoky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ noszę się z zamiarem zakupu logitecha (nie wiem tylko na który się zdecydować), to zauważyłem śledząc ten wątek, że często wspominacie o jakiejś "magicznej" klapce.

Mowa jest nawet o odlewach? ;)

A do czego to w ogóle potrzebne?? I rozumiem, że modele-nówki mają te "klapkę"? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ noszę się z zamiarem zakupu logitecha (nie wiem tylko na który się zdecydować), to zauważyłem śledząc ten wątek, że często wspominacie o jakiejś "magicznej" klapce.

Mowa jest nawet o odlewach? ;)

A do czego to w ogóle potrzebne?? I rozumiem, że modele-nówki mają te "klapkę"? :P

No jak kupisz ze sklepu, czy nową z allegro to będzie wszystko ok z "tom klapkom".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ noszę się z zamiarem zakupu logitecha (nie wiem tylko na który się zdecydować), to zauważyłem śledząc ten wątek, że często wspominacie o jakiejś "magicznej" klapce.

Mowa jest nawet o odlewach? ;)

A do czego to w ogóle potrzebne?? I rozumiem, że modele-nówki mają te "klapkę"? :P

Tylko i wyłącznie estetyka. To tak jakbyś nie miał klapki przykrywającej baterie w innym pilocie, wygląda mniej estetycznie , niż ten posiadający tą klapkę. Moj 885 kładzie się na stacji dokującej bez żadnych tekturek , podkładek itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja się dołączę z pytaniem :P Bo mam zarówno TV Toshibę o którym była mowa wyżej że sa jakieś problemy (przy wyborze wejść HDMI) jak i PS3 :rolleyes: Jest jeszcze HTPC. Czy Harmony One mi to obsłuży? (zakładam że z ampli Onkyo jak i z Nką problemów nie ma). Domyślam się też że do HTPC trzeba by dokupić jakiś czujnik IR, czy posłuży mi ten z MAKa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o modele 525 to po jakims czasie uzytkowania strasznie zaczynaja skrzypiec, model 555 juz nie ma tego.

Właśnie to jest kolejna różnica między modelami 525, a 555. W 555 przyciski są wykonane z lepszego tworzywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie niech ktoś mi poda jaki jest zasilacz do Logitech Harmony One czy ma on parametry 5.8V 1A czy 8V 500mA ewentualnie czy oba będą pasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie niech ktoś mi poda jaki jest zasilacz do Logitech Harmony One czy ma on parametry 5.8V 1A czy 8V 500mA ewentualnie czy oba będą pasować

Na paru stronach wyczytałem że do Harmony One zasilacz ma mieć 5.8V

Niektórzy twierdzą że ładuje się również przez port mini USB ... co by się prawie zgadzało (ma 5V).

Ale pewności nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na paru stronach wyczytałem że do Harmony One zasilacz ma mieć 5.8V

Niektórzy twierdzą że ładuje się również przez port mini USB ... co by się prawie zgadzało (ma 5V).

Ale pewności nie mam.

No właśnie Fantom i tu jest nieścisłość w poście 94 strona piąta pisałeś że potrzebny jest zasilacz 8V 500mA

Edytowane przez szadoky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Fantom i tu jest nieścisłość w poście 94 strona piąta pisałeś że potrzebny jest zasilacz 8V 500mA

Do 885 potrzebny jest 8V 500mA.

Do Harmony "podobno" (tak wyczytałem ale nie jestem pewny) 5.8V 1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Logitech Harmony One musi być akumulator oryginalny, bo na zamiennikach pracuje, ale brak jest możliwości ładowania ( sprawdziłem dla akumulatora oryginalnego i zamiennika ). Nie ma możliwości ładowania przez USB. Zasilacz jaki stosuję ma 6 V i sprawdził się. Na spodzie stacji do ładowania podane jest napięcie wejściowe 5 V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni nasuwa mi się takie oto pytanie. Czy da się w jakiś sposób zaprogramować pilota, aby puścił sygnał POWER OFF za określoną ilość czasu??? Często zdarza mi się, lub żonie, że oglądamy coś wieczorem na tv i istnieje niebezpieczeństwo zaśnięcia. W tym momencie, zanim zakupiłem harmony 555, zawsze ustawialiśmy na tv automatyczne wyłączenie za np 45 minut. I nie było niebezpieczeństwa, że plazma będzie pół nocy grała niepotrzebnie. Tę samą funkcję mam w tunerze z tymże tam już tego nie ustawialiśmy. Mając takiego logitecha fajnie byłoby wykorzystać jego dobrodziejstwa i zaplanować power off dla wszystkich urządzeń w danej aktywności nie ustawiając tego na każdym urządzeniu z osobna:) Czy da się to zrobić??

Edytowane przez Ator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie info postawię czteropak na zlocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ustawić czegoś takiego na pilocie bo nie ma on "wewnętrznego zegara", który mógłby to kontrolować.

Edytowane przez dzidzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...