Skocz do zawartości
hr.susel

nPremium 1, nPremium 2, nPremium 3, nPremium 4 - wszystko na temat nowych kanałów HD premium od ITI

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tu raczej idzie o to, ze na "zwyklym" TVN / TVN7 Czerwony Pazdziernik mial DD5.1, a na super premium nFilm'ach ledwo DD2.0 (gdzie reklamuja dzwiek przestrzenny DD5.1)!

http://n.pl/oferta/kanaly/pakiety/nfilmhd.html

Dla mnie to tez jest zenada!

Ja dostałem bana za taką krytyke na forum "N", skasowano też parę postów. Ban dożywotni :rolleyes:

Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to do czego ma prawa nfilm jeslichodzi o Paramount, Dreamworks i Mgm tylko do straszych filmów a canal+ ma prawa do premier gdzie w tym sens?

Canal+ może jeszcze emitować tytuły Dreamworksu, które miały premiery kinowe do końca 2008. Niewiele tego zostało, ale np. we wrześniu na C+ jest premiera "KungFu Pandy" Z Dreamworks Animation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm teraz lecą Kroniki S i to jest to co powinno być zawsze czyli bardzo dobre HD i 5.1+napisy no i sam film git ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film git, dźwięk DD5.1, tylko nie ten repertuar w piątek (weekend) o godz. 23. Tym sposobem "Dziennik nimfomanki" zapodają w niedzielę, zamiast teleranka. W końcu to kroniki, a tam dzienniki czy inne pamiętniki. Co za różnica?

Czy ktoś panuje nad tym repertuarem? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczalem teraz na Repertuar Sobota i Niedziela to kompletna klapa na całego........Bardzo slabo :P:angry: a dzisiaj wziołem Nke :angry: ojojoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio najmodniejszym powiedzeniem w eŃce jest "Spokojnie poczekajcie i dajcie nam trochę czasu". Ty też spokojnie poczekaj, na pewno trafisz na coś, co Cię zainteresuje. Zawsze możesz przełączyć się TVP HD, albo Polsat. Jutro F1, koszykówka, siatkówka - z Polską w finale!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paczalem teraz na Repertuar Sobota i Niedziela to kompletna klapa na całego........Bardzo slabo :P:angry: a dzisiaj wziołem Nke :angry: ojojoo

Co taki pesymista z ciebie, jak tak zerknac do programow wszystkich kanalow premium to chyba lepiej poszukac dzis rozrywki w innych miejscach ;)

P.S.

Czy to juz jest po promocji nFilm'ow? Godz 23:13

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u innych ale u mnie wlasnie wylaczyli Nfily HD :P:angry::angry: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dziś poszły aktualizacje uprawnień i faktury. Dlatego Ci, którzy nie zamówili płatnego pakietu nFilmu mają czarne plansze. Ja zamówiłem kilka dni temu. Będę Was informował "na bieżąco" co widzę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajni z Was koledzy. Ledwo zamieściłem posta powyżej, sygnał odleciał. Mimo, że nFilm zamówiłem ze strony eŃki w poniedziałek. Super technika. Znowu muszę dzwonić i reklamować. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajni z Was koledzy. Ledwo zamieściłem posta powyżej, sygnał odleciał. Mimo, że nFilm zamówiłem ze strony eŃki w poniedziałek. Super technika. Znowu muszę dzwonić i reklamować. :lol:

O ile zamawianie filmów przez internet idzie świetnie, to włączanie pakietów ze strony nie działa, też musiałem dzwonic o włączenie pakietu "Kultura... itd"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest to co mnie interesowało: nFilmHD, nFilmHD2, nFilmVOD. Nie po to kupiłem telewizor z HD aby oglądać kanały w zwykłej jakości :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych nfilmach z nki nic nie leci.......szajssss :lol: Uciekinier leciał już chyba ze 20 razy paranoja........jak tak dalej pójdzie to nikt tych kanalów nie będzie chciał oglądać :D szkoda kasy........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jakoś ucichł, ale problemy nadal istnieją, stąd kilka słów.

W ubiegłym tygodniu odbyło się fakturowanie i nasze rachunki zostały powiększone o koszt dostępu do pakietu we wrześniu, oraz bieżącego październikowego.

Mnie jednak zastanawia nierozwiązany problem dźwięku na kanałach pakietu. O zawartości programowej nawet nie wspomnę, bo powyżej kolega DIABLO73 zrobił to rzeczowo i treściwie. Czy ktoś z Was ma jakąś wiedzę na temat uruchomienia dźwięku przestrzennego w pakiecie nFilm, czy nadal repertuar będzie dobierany wg klucza zrozumiałego wyłącznie operatorowi, czy na koncerty lub ciekawe dokumenty mamy jakiekolwiek szanse?

Kiedyś napisałem, że cena 9,90 to dla mnie żadna promocja, tylko zwykła przecena niepełnowartościowego produktu. Ta ocena jest aktualną i to mnie martwi, bo sądziłem, że ktoś profesjonalnie naprawi początkowe potknięcia. Tymczasem widzę, że eŃka brnie w ślepy zaułek z zadziwiającą determinacją. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotowywali się do startu z tymi programami, było duża zapowiedzi a póki co mamy dźwięk przestrzenny 2.0. No a poza tym to naprawdę mało filmów tam leci. Natomiast plus ode mnie za Nurse Jackie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no...widzę, że kolega też zaczyna z "tej mańki", że DD 2.0 to dźwięk przestrzenny, zresztą też tylko na niektórych filmach. :(

Wiesz przecież, że nie o to mi chodzi. Przejściowo eŃka przycięła dźwięk na TVP HD. Zrobił się niezły szum, więc przywrócili DD 5.1 - bo to jest dźwięk przestrzenny, a nie jakieś "czary mary" na wzmacniaczu. O dźwięku HD nawet nie wspomnę, nie będę się wygłupiał. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zlozylem reklamacje na brak DD5.1 - krew mnie zalala, gdy dostalem od n 2 czy 3 "spamy" na skrzynke zatytuowane "Jak dziala nFilmHD" i tam oczywiscie informacja o dzwieku przestrzennym DD5.1 na kanalach nFilm HD 1/2.

W reklamacji poprosilem o informacje co jest przyczyna braku dzwieku przestrzennego DD5.1, co nalezy zrobic by odbierac DD5.1 na kanalach nFilm HD, jezeli byly filmy emitowane w DD5.1 to poprosilem o konkretne tytuly, ktore byly emitowane w DD5.1 - dostalem odpowiedz:

-dzwiek w systemie DD5.1 przesylany jest za pomoca HDMI i SPDiF

-trzeba ustawic zakladke "telewizor" - Dolby Digital "tak" lub "nie"

-do dnia wyslania odpowiedzi na reklamacje filmy nadawane sa w DD2.0

-kiedys wybrane pozycje nadawane beda w DD5.1 - niewiadomo kiedy!!!

-zgloszenie reklamacji nie powoduje zawieszenia obowiazku biezacego regulowania oplat

Po tym jak dostalem oficjalne pismo od n dostalem e-maila z ..."Jak dziala nFilmHD" i znowu opis, ze folmy nadawane sa w DD5.1 :angry:

Gdy opisalem to na forum n i troche sie uczepilem tego DD5.1 dostalem bana (za zasmiecanie forum) :lol: od "osoby" jednej czy drugiej.

Sam repertuar w zakresie starych filmow mi odpowiada - mimo, ze wiekszosc filmow widzialem to powiedzmy ze w tym "HD" na poziomie 6Mbit/s :D troche lepiej wygladaja. Nowosci malo. Martwi mnie to, ze wieczornej rozrywki najczesciej musze szukac na innych kanalach bo premier malo.

Jezeli chodzi o premiery (wlasnie zerkam na program premier w biezacym tygodniu - strona www nFilmow) miedzy 18, a 24 pazdziernika nie ma zadnych premier! (chyba, ze slabo widze)!

Teraz za 9,90 to jakos mozna przezyc brak DD5.1 i walniete napisy, kuriozalne nFilmHD VoD, HD na poziomie 6Mbit/s czy brak ustalonego pasma premier. Ale za 2 dychy miesiecznie to juz kiepsko wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsebor witaj w klubie Republiki "Bana-nowców" - abonentów eŃki. Oni na tym "swoim forum" to niczym Trybuna Ludu - organ jedynie słusznej partii i poglądów. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tsebor witaj w klubie Republiki "Bana-nowców" - abonentów eŃki. Oni na tym "swoim forum" to niczym Trybuna Ludu - organ jedynie słusznej partii i poglądów. :lol:

Dokładnie, jesli nie kochasz nfilmów HD LOL to dostajesz tam bana albo opierd.. od maniaków dla których kazdy film leci w HD i DD5.1. Jesli tak nie uwazasz to nie wiesz co to HD i idz sobie to polsatu. C+ to temat tabu. To forum wyznawców tvn 24 i jedynie słusznej partii o sonadażach 103% poparcia ktore z kazda afera wzrasta.

Edytowane przez tomhd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mną było najlepiej na tym ich forum. Najpierw miałem dwie umowy i wielkie problemy. Opisałem to wszystko i pokłóciłem się troszkę z Izoldą i Tristanem - i co ? I BANAN na 2 tygodnie :lol: Potem wróciłem żeby im napisać , ze sprawa sie zakończyła po 4 miesiącach i niestety ( dla nich ) to ja miałem rację :) Oczywiście nic nie odpowiedzieli ( i Ci wszyscy pieniacze co na mnie najeżdzali też nie odpowiedzieli ) ...no bo wszystkim się głupio zrobiło.

Po jakimś czasie z nudów zajrzałem na ich forum i nabazgrałem kilka maili - całkiem normalnych, merytorycznych , bez jadu, bez negatywnych opinii o N , kilka wymian uwag z T.Berezowskim , kilka maili na temat modułu CI , itp. Wszystko było ok ...z nikim nie wszczynałem żadnych kłótni .... i nagle nie stąd ni zowąd wchodzę na forum a tu BAN wielki jak stąd do Nairobi :) Czas obowiązywanie BANANA - na zawsze , Powód - obrażanie moderatorów i bezpodstawne oskarżenia :) Nieźle nie :) ? Tam to jest miejsce tylko na ahy i ohy dla N. Jeśli napiszesz coś mniej pozytywnego, zadasz niewygodne pytanie, podasz mocny argument to od razu jesteś fanboy, troll, [beeep], kłamca, kret , itp. Normalnie się chce płakać ze śmiechu ... a największymi "pomocnikami" Izoldy i Tristana są olo46 i peter( jakiś tam ) i oczywiście irroo :) Towarzystwo wzajemnej adoracji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie miałem problemów z tym forum. Swego czasu nawet mnie zaprosili na konferencje ale niestety nie miałem czasu.

Wartością jest samo istnienie forum i możliwość przekazywania informacji. A problemy sa zawsze. Ot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim wrócimy do obrzucania się błotem zupełnie nie na temat ;)

A propos premier:

Largo Winch

kino: data premiery: 2009-08-28 (Polska) , 2008-11-12 (Świat)

nFilm:

nFilmHD: Wtorek (20.10) godz 16:20

nFilmHD: Piątek (23.10) godz 13:25

nFilmHD2: Niedziela (25.10) godz 16:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...