Skocz do zawartości
hr.susel

nPremium 1, nPremium 2, nPremium 3, nPremium 4 - wszystko na temat nowych kanałów HD premium od ITI

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pretensje, bo z katalogu tych wytworni mozna bylo wyciągnąć więcej. brak pasm ( typu kryminal w piatek, melodramat w sobote ) kulejaca strona i ogolna polityka informacyjna za ktora dyrektor programowy tez jest odpowiedzialny polozyly te kanaly na lopatki.

A puszczanie skromnych budzetow reklamowych na hity typu "queer as folk" ( o ile nie przekrecilem nazwy ) to juz mozna podciagnac pod dzialanie na szkode spolki :)

Porownajcie to wojna i pokojem, zadnych hitow amerykanskich, zwykle sd, ale czytelna polityka programowa, cykle filmowe, ktore przyciagajana podobnej zasadzie jak seriale, budujac stala widownie kanalu i ogladalnosc jest kilka razy wyzsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i są. Co sądzicie o nowych kanałach? Chyba trochę przesadzili z ilością... ale stawiam że chodziło o kablarzy więc musieli dać 3i4. Ramówka nie zachwyca póki co. Ale to pierwszy dzień. Chyba trzeba dać szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz leci film: Ostatnie Wakacje. Jakość: top żyleta i nic lepszego przez satkę być nie musi. Wszystko zależy od materiału...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W komunikatach prasowych chwalili się że do końca stycznia npremium dla wszystkich abonentów N. Dziś raptem im się odmieniło i promocyjny dostęp mają tylko posiadacze paczki nflm. Normalnie parodia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po TVP1HD i BBC Kn HD to kolejne kpiny z abonentów. Najpierw obiecują że dla wszystkich do końca stycznia gratis a teraz robią w konia abonentów bo jak to inaczej nazwać. Co do jakości i ramówki wszyscy widzą, lata świetlne za canal+. Logotypy to jakieś bohomazy, bitrate jesli jest ok na jednym to na innym już pixeloza, wyszedł im 1 kanał premium i 3 powtórkowe, chociaz słowo premium póki co nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, na razie leci na tym to samo co na nFilm, a że są teraz 4 kanały, to i musi być więcej kalamburów :lol: W styczniu i dalej ramówka ruszy, polecą filmy z nowych wytwórni/dystrybutorów. Mając FOXa, Paramount, Monolith i DreamWorks można już myśleć o jednym kanale, a dalsze 3 powtórkowe dostajesz w prezencie :P Canal+ z jedną wytwórnią z Big 6 też będzie teraz kosił, zwłaszcza jak ktoś nastawia się na blockbustery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ocenie, bo nie jestem abonentem. Z żalem chcę o tym poinformować kierownictwo, koleżeństwo i innych opozycjonistów. Nie jestem, i k...wa już nie będę... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mnie oświecić jak teraz obejrzeć program w 3D na kanale npremium bo jakoś mi się nie udało (Chiny bez tajemnic) a pani z działu technicznego doradziła jak zwykle jedyną słuszną akcję resetu nboxa.Pozdrawiam Wszystkich w NOWYM ROKU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz boxa ustawionego na auto albo 3D? Jak coś leci w 3D na nPremium to masz dwa obrazu klasycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz boxa ustawionego na auto albo 3D? Jak coś leci w 3D na nPremium to masz dwa obrazu klasycznie.

Już robiłem sztuczki z Auto i manualnie ustawiałem obraz obok siebie,ale nie udało mi się ustawić tego programu w 3D.Przy ustawieniu Auto obraz był emitowany jako 2D,wcześniej jak był jeszcze program nShow3D,tv przełączał mi się od razu w 3D.Jedyne wytłumaczenie jest takie,że program mimo informacji że jest 3D nadawany jest standardowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już robiłem sztuczki z Auto i manualnie ustawiałem obraz obok siebie,ale nie udało mi się ustawić tego programu w 3D.Przy ustawieniu Auto obraz był emitowany jako 2D,wcześniej jak był jeszcze program nShow3D,tv przełączał mi się od razu w 3D.Jedyne wytłumaczenie jest takie,że program mimo informacji że jest 3D nadawany jest standardowo.

Chyba wiem w czym rzecz. Też przez parę dni męczyłem się z 3D. Wydawało mi się że nie chodzi. Ale problem leży w tym, że nie wszsytkie programy które mają w opisie realizacje w 3D, są tak nadawane. Raz program Chiny bez tajemnic jest nadawany jako 2D a raz jako 3D. To 3D musi być wyraźnie w tytule programu dodane. Wtedy będziesz się cieszył z obrazu trójwymiarowego. Niestety tu N-ka wprowadza w błąd.

Edytowane przez HQ150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki tak właśnie myślałem,ale szkoda że pracownicy "techniczni" w N są tacy nietechniczni i niczego nie wiedzą oprócz tej jednej śpiewki "Proszę zrobić reset boxa"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze źródła a nie z infolinii odnośnie tego błędu:

Na pewno jest już to zmienione. W opisach było podane początkowo, ze film jest zrealizowany w technologii 3D, co ludzie sobie przetłumaczyli, ze jest nadawany w 3D. Teraz jest to usunięte. Przy emisjach w 3D (niedzielne popołudnia) jest opis w EPG – że jest to emisja w 3D i dodatkowo nazwa cyklu przed tytułem filmu – nShow 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jest już to zmienione. W opisach było podane początkowo, ze film jest zrealizowany w technologii 3D, co ludzie sobie przetłumaczyli, ze jest nadawany w 3D.

Super się wytłumaczyli. To tak jakby w opisie filmu podać że został wyreżyserowany przez Coppolę, z udziałem największych gwiazd, a póżniej się okaże, że wyemitowany jednak jest z obsadą polskich aktorów serialowych w reżyserii Mariusza Pujszo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nPremium Kung Fu Panda 2 w 3D : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie leci Transformers 3 w 3D :D

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem występuje z emisja chyba również stad, iż mam rożne systemy emisji sygnału 3D w naszych telewizorach. ja w moim Philipsie nie zmieniam ustawień w n boxe, jedynie w telewizorze zmieniam sygnał na 3D i ciesze się satysfakcjonującym obrazem zwłaszcza przy dzisiejszych Transformersach. Super seans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...