Skocz do zawartości
gees

Lokalizacja filmów Blu-ray - co, gdzie można kupić w najlepszej cenie - wpisy

Rekomendowane odpowiedzi

To jak to jest w końcu z tym gadżetem do wyboru? Czy to jest akcja ze strony WB, czy może sieci Media Markt? Chcę w najbliższym czasie zakupić Mrocznego Rycerza i mam zamiar upomnieć się o to, co mi się należy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A [url="http://www.allegro.pl/item504298447_batman_mroczny_rycerz_2x_blu_ray_szybka_aukcja.html"]tu[/url] jeszcze taniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś na Głebockiej Saturn Wawa
[b]FOO FIGHTERS live at Wamblay (24 fps !) 72,90 zł.[/b]
tamże Rush za 79,90 zł.
Oba podmioty dzieli PRZEPAŚĆ od chłopaków z POLICE.

[b]Komplet Ojców Chrzestnych 3 odcinki[/b]. Na sztuki.
i pełno innych nowych filmów, że już nie wymieniam.
Jest zupełnie dobrze z nowymi dostawami.

Warto też wyrazić współczucue dla HD fanów z UK bo oni jeszcze czekają ( amazon.uk) do piątku na obie te premiery muzyczne.
POLICE też tam wyprzedany. Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała porada dla odwiedzających MM Krakowska (W-wa). BD z dobrymi cenami są często przy telewizorach Samsunga "przy scianie" z filmami DVD, stoisko z BD jest z reguły "przetrzepane" przez miłośników HD (nie licząc dokumentów za 49,90 oraz Potterów za 69, na które już chyba nikt nie chce już patrzeć) ;) . Warto też zaglądać do witryny "Nowości". Tam ostatnio znalazłem ostatni egzemplarz 300.

Jest coraz sympatyczniej, ale czekamy na dalsze nowości w dobrej cenie!

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[b]Komplet Ojców Chrzestnych 3 odcinki[/b]. Na sztuki.
i pełno innych nowych filmów, że już nie wymieniam.
Jest zupełnie dobrze z nowymi dostawami.

do dominikjestem:

masz na myśli wydanie Ojca Chrzestnego w wersji Blu Ray ??? z napisami PL ??? w jakiej cenie ??? Edytowane przez dude0666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś się może orientuje czy ta cena w MM to cały czas będzie 69zł czy promocja przedświąteczna? Pytam bo nie wiem czy się spieszyć. W Warszawie na Ostrombramskiej ktoś sprawdzał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='leoncio' post='136027' date='10.12.2008, 20:41 ']Ktoś się może orientuje czy ta cena w MM to cały czas będzie 69zł czy promocja przedświąteczna? Pytam bo nie wiem czy się spieszyć. W Warszawie na Ostrombramskiej ktoś sprawdzał?[/quote]

Sprzedawca w MM Gdańsk powiedział,że od 12.12.08 ceny wracają do 99 pln... ;) więc czasu na zakup jest mało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dude0666' post='136015' date='10.12.2008, 20:11 '][b]Komplet Ojców Chrzestnych 3 odcinki[/b]. Na sztuki.

masz na myśli wydanie Ojca Chrzestnego w wersji Blu Ray ??? z napisami PL ??? w jakiej cenie ???[/quote]

Dokładnia klasyka x 3.
Cena: chyba po 109 zł. Niestety.
Chyba wszystko pl.
Zadzwoń do nich.
To przyszło kiedy byłem tam ok. godz. 15oo. I mieli to juz w systemie gotowe do sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w bytomskim (chorzowskim) MM lipa do kwadratu - Mroczny Netoperek po 96PLN-przepłaciłem i wziąłem ale wk....ony byłem Edytowane przez mambo1971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='135890' date='10.12.2008, 08:23 ']Wychodzi na to ze MM na Krakowskiej wychodzi na lidera - maja wszystko. Fajnie ze mam po drodze. :)[/quote]
E tam, d.upa w tym MM na Krakowskiej jest, byłem tam i Panda za 119 zł, Batman początek był, ale Mrocznego Rycerza nie było.

Gmeru, please kup mi Pande i Mrocznego jakbyś był w MM po Twojej stronie Wisły :lol:

Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mambo1971' post='136040' date='10.12.2008, 23:04 ']A w bytomskim (chorzowskim) MM lipa do kwadratu - Mroczny Netoperek po 96PLN-przepłaciłem i wziąłem ale wk....ony byłem[/quote]

Masz paragon? To wracaj do sklepu i każ zmienić cenę. Ja bym tam nie odpuścił.


Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maxiuca' post='136042' date='10.12.2008, 23:10 ']E tam, d.upa w tym MM na Krakowskiej jest, byłem tam i Panda za 119 zł, Batman początek był, ale Mrocznego Rycerza nie było.

Gmeru, please kup mi Pande i Mrocznego jakbyś był w MM po Twojej stronie Wisły :)[/quote]

Panda nie ma obniżonej ceny w MM. Za 75 jest w gigant.pl ale trzeba wziąć 3 filmy

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='autorus' post='136044' date='10.12.2008, 22:17 ']Panda nie ma obniżonej ceny w MM. Za 75 jest w gigant.pl ale trzeba wziąć 3 filmy[/quote]
No jak nie ma, jak Gmeru kupował za 69?

[quote name='Gmeru' post='135418' date='07.12.2008, 20:19 ']Panda i wiele filmów po 69zł (10 000, Potery, Matrixy) jest w MM Ostrobramska. Jak dam radę to jutro tam podjadę. Filmów jest dużo. Pand cała góra.[/quote] Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No Panda ma ale jak widać nie wszędzie. W MM Ostrob są za 69zł. Ale odklejałem cenę i pod spodem było 119zł O_o Czyli sami zmienili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='136049' date='11.12.2008, 01:23 ']No Panda ma ale jak widać nie wszędzie. W MM Ostrob są za 69zł. Ale odklejałem cenę i pod spodem było 119zł O_o Czyli sami zmienili.[/quote]



Chyba się pomylili i dostaną "po premii" od szefostwa MM ;)

W MM Krakowska, Panda uparcie po 119 zł
Batmany nadal są po 69, aha i Rush po 79! Obraz 1080i ale nic to, muzyka najważniejsza :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od dzisaj w Saturnie nowy tytuł Warnera w cenie 69 zł - V jak Vendetta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś w ich gazetce nic nie ma o tym. W któym saturnie?

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='autorus' post='136284' date='12.12.2008, 08:55 ']Jakoś w ich gazetce nic nie ma o tym. W któym saturnie?

Autorus[/quote]
Gazetka Saturna z Poznania - zdjecie i lista filmów - na obu znajduje się "V jak Vendetta"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
promocja raczej lokalna bo w-wie w zlotych cena 99,00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie odkrywam Ameryki ale na Allegro znalazłem paru sprzedawców, którzy mają płyty w cenie od 53 zł... Część jest z UK (Londyn na przykład), inni z Polski. Wysyłkę z UK oferują po 8-10 zł (Air Mail). Na razie spróbowałem zamówić Black Hawk Down w PL (cena 62 zł z wysyłką). Ale rozmawiałem przez GG z jednym sprzedawcą z Londynu, mówił,że rzadko zdarzały mu się zaginięcia przesyłek, komentarze ma bardzo dobre. Może za jakiś czas zaryzykuję, zwłaszcza,że nie mam karty kredytowej i zakup w jakimś sklepie wysyłkowym w UK jest dla mnie problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Lord Rayden' post='136327' date='12.12.2008, 15:49 ']Pewnie nie odkrywam Ameryki ale na Allegro znalazłem paru sprzedawców, którzy mają płyty w cenie od 53 zł... Część jest z UK (Londyn na przykład), inni z Polski. Wysyłkę z UK oferują po 8-10 zł (Air Mail). Na razie spróbowałem zamówić Black Hawk Down w PL (cena 62 zł z wysyłką). Ale rozmawiałem przez GG z jednym sprzedawcą z Londynu, mówił,że rzadko zdarzały mu się zaginięcia przesyłek, komentarze ma bardzo dobre. Może za jakiś czas zaryzykuję, zwłaszcza,że nie mam karty kredytowej i zakup w jakimś sklepie wysyłkowym w UK jest dla mnie problemem.[/quote]

Tak, ale niektórzy z nich mają już trzecie konto... pojawiają się i znikają po kolejnej wpadce (nie mówię, że z ich winy). Cena wynosi 53 zł + 8 zł za przesyłkę = 61 zł + opcjonalne 20 zł za ew. zwrot pieniędzy gdyby przesyłka zaginęła razem 81 zł. Jeżeli koszty ubezpieczenia wynoszą 30% ceny to oznacza że albo jest to nabieranie albo co 3 przesyłka znika. Jesli znika powiedzmy co 20-ta to ubezpieczenie powinno wynosić 3 zł. Przy tej cenie obie strony nie poniosły by straty.

A na koniec czy nie lepiej samemu kupić w sklepie w Anglii? trwa to 5 minut, cena filmu z przesyłką wynosi 10Ł czyli 45 zł. a filmy masz po 3-4 dniach w skrzynce
www.dvd.co.uk (2 filmy z 18Ł)
www.101cd.com (2 filmy z 18Ł)
www.blah.com (2 filmy z 18Ł)
www.thehut.com (2 filmy z 24Ł)
kupując u pośrednika po pierwsze przepłacasz, po drugie to ty ponosisz odpowiedzialność a nie sklep.
Wobec tego po co ryzykować i przepłacać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sawosz' post='136323' date='12.12.2008, 14:57 ']promocja raczej lokalna bo w-wie w zlotych cena 99,00[/quote]

Będę dzisiaj to się podpytam - dotychczas wszystkie promocje były we wszystkich marketach, Tak na marginesie ostatnio wszytkie filmy trafiające w Poznaniu do MM i Saturna z katalogu Warnera były po 69 zł. Nawet jezeli na filmie była metka 99 zł. Na czytniku było 69 :P Nie wszystkie tytuły były też ujęte w gazetce promocyjnej. Warto wobec tego pytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arkadia > drogo jak cholera ale jest sporo nowości. Brak Shrek 3. Jest Ojciec Che za 119zł :P Vandetta 99zł

Ostrobramska: koniec cen 69zł. Panda, Shrek 3 79zł . Batman Rycerz brak. Vandetta 99zł, Są tez te filmy z gazetki co mówił autorus, Jest też Ojciec Ch ale też za 114zł

Znowu się zrobiło drogo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...