Skocz do zawartości
gees

Lokalizacja filmów Blu-ray - co, gdzie można kupić w najlepszej cenie - wpisy

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się! W Poznaniu MM w M1 i KingKrossie Batmanow brak! Kobiecina twierdzi , że dostawa nie dojechała i będą jutro! A przed wejściem gigantyczna reklama Mrocznego Rycerza : premiera 8.12 ! Człowiek zasuwa przez pół miasta, a tu kupa! W....ić się idzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jacob' post='135625' date='08.12.2008, 23:42 ']Zgadza się! W Poznaniu MM w M1 i KingKrossie Batmanow brak! Kobiecina twierdzi , że dostawa nie dojechała i będą jutro! A przed wejściem gigantyczna reklama Mrocznego Rycerza : premiera 8.12 ! Człowiek zasuwa przez pół miasta, a tu kupa! W....ić się idzie![/quote]
No ja nie pojadę drugi raz 100 kilometrów tylko po to, żeby kupić BD Batmana :( Wczoraj miałem nadzieję przy okazji większych zakupów nabyć tę pozycję, ale cóż, trudno, powoli przyzwyczajam się coraz bardziej do tego, ze gazetki reklamowe swoje, a życie swoje.

W każdym razie ciekawe jest to, że na reklamie zapowiadali premierę zarówno DVD jak i BD. Co ciekawe DVD dojechały, a BD nie :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu jest temat o rozmawianiu na temat cen i dostępności! [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=13794&hl="]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=13794&hl=[/url]

Dostaniesz w sklepie takim jak MM czy Saturn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok, pytam gdzie bo 69 to dosyć niska cena jak na polskie warunki. Nawet na allegro jest po 85pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mp_hdtv' post='135688' date='09.12.2008, 11:07 ']ok, pytam gdzie bo 69 to dosyć niska cena jak na polskie warunki. Nawet na allegro jest po 85pln.[/quote]

są do kupienia w MM i Saturn,ale np; w tych gdańskich sklepach filmów jeszcze nie było.kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie coś z Merlina?
[b]Kupując trzy filmy ze wszystkich w promocji, płacisz za dwa[/b]
Pojedyncze filmy są śmiesznie drogie-123zł, ale w tym wypadku kupując 3 płacimy po 82 za sztukę.
Repertuar nie jest najgorszy :)

[url="http://merlin.pl/browse/promotion/2/blu_ray.html?gclid=CNOks_2us5cCFUwb3godLCRpig"]http://merlin.pl/browse/promotion/2/blu_ra...CFUwb3godLCRpig[/url]

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na krakowskiej w MM (Warszawa) jest wszystko i sobie spokojnie czeka. Dziś kupiłem batmanka B) Ale jeszcze skusiłem się na Dorwać smarta. Niestety 99zł ale jakoś nie mogłem się oprzeć.

Autorus

PS. Dzięki Gmeru za przeniesienie postu. Trochę się zagalopowałem :) Chyba z radochy ze nabyłem :)

Edytowane przez autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu pojawił się w MM Gdańsk,oczywiście kupiłem :) ale Powrotu Batmana nadal brak... B) promocja podobno trwa tylko do 12.12.08 potem wszystkie tytuły będą w cenie 99 pln

Edytowane przez dude0666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MM w galerii łódzkiej Shrek trzeci za 109zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
A gdzie we Wrocku można nabyć Batmany /Początek i Mroczny Rycerz/
Dzięki i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ocena volumenu ( szef. działu DVD - dziś) sprzedaży BD filmów na terenie Arkadia Saturn Warszawa:
Dynamika jest lawinowa.
Wznosi modły o jeczcze więcej tytułów w dobrej cenie.

Fakt cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzone organoleptycznie dzisiaj o 18- tej w MM w Lublinie: BATMAN POCZĄTEK i BATMAN: MROCZNY RYCERZ w cenie 69,90 PLN / szt . Zakupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
[quote name='DVDmed' post='135806' date='09.12.2008, 22:18 ']Witam
A gdzie we Wrocku można nabyć Batmany /Początek i Mroczny Rycerz/
Dzięki i Pozdrawiam[/quote]

Wrocław Sprawdzałem dziś około 15-16 Media-Markt Dominikański Brak, Saturn Magnolia Brak.
Jutro znów sprawdzę i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że pojawił się już Get Smart i Shrek 3 na półkach. Gdzie w Wawie? Oprócz MM Krakowska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Corvin' post='135813' date='09.12.2008, 21:35 ']Sprawdzone organoleptycznie dzisiaj o 18- tej w MM w Lublinie: BATMAN POCZĄTEK i BATMAN: MROCZNY RYCERZ w cenie 69,90 PLN / szt . Zakupiłem.[/quote]
W MM (M1 KRK) również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poznań MM King Kross- są batmanki-69zl! Zakupiłem też V jak Vendetta z PL ...cena 99zl!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Sławomir Poral' post='135822' date='09.12.2008, 22:55 ']Wrocław Sprawdzałem dziś około 15-16 Media-Markt Dominikański Brak, Saturn Magnolia Brak.
Jutro znów sprawdzę i dam znać.[/quote]

Witam!
Kupiłem Batmana Mroczny Rycerz MM na Dominikańskim.
Mieli kilka sztuk!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='HD Tosiek' post='135830' date='09.12.2008, 23:12 ']W MM (M1 KRK) również.[/quote]

Tak mają (mieli 15 sztuk) ale tylko i wyłącznie DK a Batman Początek nadal brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ze MM na Krakowskiej wychodzi na lidera - maja wszystko. Fajnie ze mam po drodze. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja wczoraj na krakowskiej całą trylogię nabyłem bez problemu (prawda - nie stała na półce z BR ale na jakimś osobnym standzie). Cena jak zapowiadano - 69/szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Omijac MM na Gorczewskiej w W-wie
stan na dzis godz.9.30 rano
nadal nie ma Btmanow
a co gorsza z promocji maja tylko Pottera Zakon Feniksa
reszta w normalnych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wachi40' post='135905' date='10.12.2008, 10:11 ']Omijac MM na Gorczewskiej w W-wie
stan na dzis godz.9.30 rano
nadal nie ma Btmanow
a co gorsza z promocji maja tylko Pottera Zakon Feniksa
reszta w normalnych cenach.[/quote]
Hm... A ja właśnie tam kupiłem oba Batmany w poniedziałek po południu.
Wydawało mi sie, ze tam i tak jest jepiej niz w MM w Markach M1 - tam w poniedziałek mi Pan powiedział, że Batmanów tam w ogóle nie będzie, bo takiem mają wewnetrzne ustalenia. Generalnie trochę chyba słabo. :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w sobote w MM w Galeri Lodzkiej widzialem: Jestem Legenda, 300, Harrego Pottera, Matrixy po 69 zl.
Moze cos tez juz jest nowego od tej soboty ale nie mam chwili coby podjechac.
Dzisiaj przyszla diamentowa afera zakupiona na Allegro za 63 zl z przesylka :-)

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś w Saturn Gdańsk kupiłem:

Batman Początek DD True HD 5.1 - 79.90 pln

Wanted DTS HD MA 5.1 - 99.90 pln

Iron Man DD True HD 5.1 - 99.90 pln

Opowieści z Narnii,Książe Kaspian DTS HD MA 7.1 - 99 pln

w końcu usłysze DTS HD 7.1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...