Skocz do zawartości
gees

Lokalizacja filmów Blu-ray - co, gdzie można kupić w najlepszej cenie - wpisy

Rekomendowane odpowiedzi

Już od 10:00 dziś w Saturnie w Krakowie nie ma żadnego filmu na blu-ray z promocji, no jest kolekcja Jamesa Bonda ale to nie gra roli. W ogóle była moze z 5 sztuk z każdego filmu - śmiech na sali dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mobor' post='133311' date='27.11.2008, 07:00 ']jesteś lekarzem i piszesz POKAŻ przez RZ ?

Nie mam wiecej pytań.[/quote]

Napisał Mobor:

...[b]świerze[/b] soki na stoliku...


Mobor
masz rację i nie masz racji :)

pzdr

Edytowane przez 2man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='2man' post='133510' date='28.11.2008, 14:04 ']Napisał Mobor:

...[b]świerze[/b] soki na stoliku...


Mobor
masz rację i nie masz racji :)

pzdr[/quote]

Jak lekarz nie może zrobić byka, to Mobor (jeśli tez mu się takowe zdarzają) na pewno nie może być tym orłem z Muppetów :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Jankach w saturnie dopatrzyłem sie 300. I faktycznie kupiłem po 69zł. Ale gostek ze sklepu powiedział ze reszta do nich nie dotarła a więc nie będzie.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby kogoś interesowało, to cały zestaw filmów w promocji z gazetki Saturna jest w Saturnie w Arkadii. Jest po parenaście sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Gdańsku do Saturna dotarł tylko Bondy, natomiast reszta jest dostępna w takich cenach MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Marl' post='133972' date='01.12.2008, 01:07 ']W Gdańsku do Saturna dotarł tylko Bondy, natomiast reszta jest dostępna w takich cenach MM[/quote]


Saturn, W-wa, Blue City. Byłem w sobotę, z gazetki w blu-ray widziałem tylko Bonda - 499 zł.
Kupiłem za to Władcę Pierścieni na DVD :)
Wydania dwudyskowe, po 24,90 sztuka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to już po promocji ;) Arkadia WWA: już wszystkie filmy są po 99zł. A jeszcze wczoraj (!!) Potery były po 69zł. Rany ale goście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie. To stare kody. Kumpel tez do mnie dzwonił ze po 99, wieć go do kas wysłalem i było ładnie po 69. Sprawdzone organoleptycznie także w saturnie w jankach. jak ktoś wie to kupi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='134187' date='01.12.2008, 21:01 ']Właściwie to już po promocji ;) Arkadia WWA: już wszystkie filmy są po 99zł. A jeszcze wczoraj (!!) Potery były po 69zł. Rany ale goście...[/quote]
Idziesz z filmem i gazetką do gościa na stoisku i zamienia cenę na 69.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co oni robią skoro wczoraj było 69zł a dzisiaj 99zł ? A jak ktoś nie zna gazetki? To są nowe kody bo wczoraj było wszystko po 69zł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.
Byłem wczoraj w Arkadii. Kupiłem " Jestem Legendą" . Oglądam pudełko cena 69, biorę inne cena 99, było trochę zamieszania.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lol no to dobra jazda. Czyli pewno jakbym postał z 1h i sprawdzał wszystkie pudełka było by coś.... porażka. No ale skoro z gazetką można podejść to ok ale kto to robi, te promocje.... przecież to amatorka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dużo atrakcyjnych nowości dzisiaj widziałem w Saturnie Głębocka.
Jest już dobrze, bo szybko docierają na półki hity BD.
Już nie będę pisał tytułów ani cen.
Wybaczcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arkadia jest trochę w plecy (ciekawe....) bo w innych sklepach jak MM A.Krakowska jest od paru dni Panda, Indiana itd. Ale ceny 119zł buahahha :lol: np. za Pandę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W MM już jest. wczoraj sprawiłem sobie "Jestem legendą" za 69 zł. A było jeszcze sporo innych tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czekam na pandę ale po 75zł z gigant.pl :) Maja wysłać 8.12 dopiero.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza głównym wątkiem ale...:

Wydawnictwo "PCWorld na Gwiazdkę" (wydanie okolicznościowe) z... westernem "Za Garść Dolarów" z 1964 roku, rozdziałka 1920x1080, DD 5.1 (C.Eastwood, muzyka E.Morricone)
Cena: 14,90 :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='134432' date='02.12.2008, 19:17 ']Właśnie czekam na pandę ale po 75zł z gigant.pl :) Maja wysłać 8.12 dopiero.

Autorus[/quote]

lol, to jest właśnie to. Miało być 2 grudnia i co? Pupa. Dzisiaj chciałem (dokładnie pmcomp) po to podjechać. Ja idę sobie kupić za 100zł i obejrzeć bo potem 8 będzie, że 20 a cena wszędzie spadnie. Takie sklepiki rządzą jak zwykle. Za dobry film. Zbyt rzadko się takie filmy zdarzają. Mogłem już to oglądać w sobotę (jest w każdym MM) to wytrzymałem i lipa : /

To samo było z Bondami. Zanim to wyszło to człowiek już obejrzał a potem się jeszcze okazało, że w jakieś tekturze to sprzedają a nie pudełkach. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wrocław Saturn i MM jest już "Kung Fu Panda" dystrybutor: Imperial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że cena jest tak wysoka. Ale może nie wszędzie? W Wawie za 119zł. O_o i to jakoś wcześniej wrzucili bo od 28 listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matrix po 89zł :D
Mroczny rycerz i sex w wielkim mieście też :P

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MM Marki po 69 zeta.
300, Jestem Legendą, 10000 BC, Matrix, Matrix Rewolucje, Matrix Reaktywacja, Batman Początek,
Mroczny Rycerz, Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Harry Potter i Czara Ognia, Harry Potter i Zakon
Feniksa, Harry Potter i Wiezień Azkabanu, Harry Potter i Komnata Tajemnic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...