Skocz do zawartości
gees

Lokalizacja filmów Blu-ray - co, gdzie można kupić w najlepszej cenie - wpisy

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj o 18.00 w MM w Lublinie pojawiły się "wszystkie trzy" MATRIX- y. BATMAN: Dark Knight ma być dzisiaj albo jutro - według "zeznań jednego sprzedawcy". Oczywiście zakupiłem :). Dźwięk w porównaniu do wersji DVD - KOSMOS :hura: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 16.05 czasu lokalnego :hura: nabyłem drogą kupna OSTATNI EGZEMPLARZ Matrix Reaktywacja! Zostały już tylko Pottery, po Matrixach ani słychu ani śladu. M1 MM Kraków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AreckiW' post='135118' date='05.12.2008, 23:30 ']oj ciężko było dostać, ale się udało, Matrixy nabyłem w MM na Górczewskiej, choć byłem o 9.20 i zostały już tylko 3 komplety (no chyba że mieli jeszcze coś na magazynie, albo w

zaś wcześniej o 9.00 byłem w MM w Markach i niestety nie było nic, mało tego, szefowa stoiska powiedziała, że jeszcze nie mieli w ogóle. Zasugerowałem, że mają w kartonach, przy mnie Pani przejrzała kartony i nie było.

pozdrowienia[/quote]

No generalnie odnoszę wrażenie, że premiera połączona z promocją nieco ... zaskoczyła MM. Chyba należało się spodziewać, że zainteresowanie będzie dośc spore bo Matrix, bo cena sensowna, a tutaj wyszło jak zwykle.

W MM w M1 Marki byłem jeszcze w czwartek wieczorem. Pani na stoisku powiedziała, że płyty już ma ale sa nie ometkowane i nie może mi ich sprzedać. Nawet wskazała ręką karton w którym są. Walczyłem dzielnie, ale była nieugieta :-) Przyjechałem więc w piatek rano (około 10:00) - dla odmiany inna Pani wyraziła zdziwienie, bo przecież to jeszcze nie dojechało a w dodatku zajęło mi chwilkę żeby przekonac tą Panią, żeby rzuciła okiem w gazetkę i przekonała się, że premiera jest właśnie 5 grudnia a nie 8. Oczywiście nic mi nie sprzedała, nawet nie było za specjalnie miło :-)
Sprawę poratował MM Górczewska, gdzie Panowie mieli chyba nieco więcej zapału w znajdowaniu i rozpakowywaniu kartonu - parę kompletów bylo na półkach.

Rzuciłem wczoraj okiem na fragment 1 szej części - no jest nieźle, nareszcie da się słuchać audio, dużo dodatków i generalnie będę chyba z zakupów zadowolony.
Czekam na drugą część promocji - Batmanową, tym bardziej, że nie oglądałem jeszcze Mrocznego Rycerza. Zastanawiam się jednak, jaką strategię zakupową przyjąć tym razem, żeby nie zwiedzać całej Warszawy w poszukiwaniu tego co MM rekamuje w swojej gazetce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strategia? Czytać forum ewentualnie poprosić kogoś żeby Ci kupił.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w gdańskim MM i Saturn zero,kompletne zero,pytam.dzwonie i nic... filmów brak,niekompetecja,brak podejścia do klienta,powinni sprzedawać ziemniaki,tragedia....
zobaczymy w poniedziałek,może Matrixy pojawią się razem z Batmanami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w poznanskim MM wszystkie matrixy po 69 zela
widac ze wiarka kupuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwaga! Dzisiaj kupiłem Pandę, za 69zł w MM wawa. WYPAS : > A tydzień temu była za 119zł. Matrixy itp w tych samych cenach. W końcu! Taniej niż w necie : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='135399' date='07.12.2008, 18:56 ']Uwaga! Dzisiaj kupiłem Pandę, za 69zł w MM wawa. WYPAS : > A tydzień temu była za 119zł. Matrixy itp w tych samych cenach. W końcu! Taniej niż w necie : >[/quote]
W którym MM? Będziesz w najbliższym czasie w tym MM? Jak tak to kup mi proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja nabylem w necie za 109zl, no coz 69zl to juz bardzo dobra cena. Jakosc obrazu referencyjna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czas aby powstał taki temat bo irytujące jest gdy każdy pisze od Siebie, że coś tam kupił za ileś i z tematu o filmie robi się tasiemiec o cenach ; ) Tutaj wpisujemy jakieś ciekawe promocje/ceny/miejsca z filmami Blu-ray.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panda i wiele filmów po 69zł (10 000, Potery, Matrixy) jest w MM Ostrobramska. Jak dam radę to jutro tam podjadę. Filmów jest dużo. Pand cała góra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie... Matrixy
do Gdańska jeszcze nie dotarły :rolleyes: pełna wiocha...
może jutro w końcu uda się kupić razem z batmanami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='135418' date='07.12.2008, 20:19 ']Panda i wiele filmów po 69zł (10 000, Potery, Matrixy) jest w MM Ostrobramska. Jak dam radę to jutro tam podjadę. Filmów jest dużo. Pand cała góra.[/quote]
Gmeru, jakbyś jutro był to for me jedna sztuka Pandy, please.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W MM Lublin Matrix 1-3,Harry Potter (trzy części),300 po 69.90 zł. Dzisiaj mają dostać jeszcze w tej cenie pozostałe Pottery,10000 BC i Jestem Legendą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='marcus64' post='135471' date='08.12.2008, 08:31 ']W MM Lublin Matrix 1-3,Harry Potter (trzy części),300 po 69.90 zł. Dzisiaj mają dostać jeszcze w tej cenie pozostałe Pottery,10000 BC i Jestem Legendą.[/quote]
Oprócz tego: BATMAN POCZĄTEK i BATMAN: MROCZNY RYCERZ - po południu, przed chwilą dzwoniłem. Też po 69,90 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę z innej beczki - [url="http://www.thehut.com/hut/thehut/blu-ray/inspiration/2-for-24-blu-ray.list"]http://www.thehut.com/hut/thehut/blu-ray/i...24-blu-ray.list[/url]
promocja 2 filmy BD za 24Ł (dodatkowe 2Ł za przesyłkę) czyli filmy ca. 60 zł. Ok. 300 tytułów. Obecnie z ciekawszych tytułów jest Ventage Point, Die Hard 1, 2 i 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.
Czy w szczecińskim MM jest jeszcze dostępna trylogia Matrix i obydwie części Batmana.Nie chcę mi się tłuc w ciemno 70 km.



Zadzwoń - będzie najprościej .... Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śpieszę donieść, że oba Batmany na Blu-ray są w MM Ostrobramska za 69zł + gadżety do filmu gratis typu: koszulka, breloczek, kalendarz itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
brak mi słow...
MM Gdańsk plus Saturn to sklepy tak beznadziejne,że płakać się chce... do tej pory brak tam Matrixów a o Batmanach nawet nie wspomne...
jak to możliwe,że w innych częściach polski te filmy można kupić bez problemu a tu w centrum pomorza kicha... jak słysze,cytuje:czekamy,no wie pan z tego co słyszałem to bardzo mała partia jest Matrixów na polske i w tym jest problem... koniec cytatu. no k...... mać mówie... jak to przecież to polski dystrybutor,zwalanie winy na galapagos to już kpina...najgorsze jest to,że są jedynymi sklepami z Blu Ray płytami. Jest jeszcze obok Empik,ale tam cena za Matrixa to 99 pln ja pier....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem przed chwilą w MM na Ostrobramskiej, gdzie nabyłem Mrocznego i Matrixa. Generalnie tłoku nie ma, wszystkie filmy są, a jak się kończą na półce to donoszą z zaplecza. Gadżety do Batmana też ciągle rozdają.
Trzeba przyznać, że Galapagos nieźle zaszalał z tym zestawem BD. Taki Mroczny Rycerz jest chyba w podobnej cenie jak w Amazonie USA ($24 - premiera jutro).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś byłem w Poznaniu i nie omieszkałem zajrzeć do Media Marktu w King Crossie i ok 12 godziny Batmanów na BD nie widziałem. Reszta zgodnie z gazetką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...