Skocz do zawartości
gees

Lokalizacja filmów Blu-ray - co, gdzie można kupić w najlepszej cenie - wpisy

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='macin' post='134757' date='04.12.2008, 09:28 ']MM Marki po 69 zeta.
... Matrix...[/quote]

juz jest ??? bo premiera niby jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega uprzejmie doniosl ze w MM na Al. Krakowskiej juz sa Matrixy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miały być od wczoraj. Juz są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bylem w MM w gdansku,pytam o Matrixa a gość odpowiada premiera jest 08.12,lol... ja mu mowie,ze w gazetce mają mieć od jutra... popatrzyl na mnie i mówi to w takim razie prosze przyjść jutro....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='134811' date='04.12.2008, 14:42 ']Miały być od wczoraj. Juz są?[/quote]

kolega zakupil - tylko trzeba pytac bo maja jeszcze w pudelkach a nie na polce
na Ostrobramskiej nie ma bo bylem przed chwila
na Gorczewskiej ma byc za 2 godz - chyba wlasnie je rozwoza po miescie :(

Edytowane przez sawosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był Ktoś w MM w Lublinie ? Z moich informacji wynika, że tylko Pottery "dojechały" i w dodatku tylko 3 części. Ale promocja zawalista :(. Matrix -y też chętnie bym dzisiaj kupił :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Premiera Matrixa na Blu-ray dopiero jutro.

W ogóle w Krakowie w MM Solvay Park nic nie mieli* oprócz Bonda - nóż się w ręce otwiera...nie wiem jak w M1 - jutro jadę tam po matrixa.


* mieli w starej cenie po jednym egzemplarzu Harrego Pottera. Babeczka całkiem miła i sympatyczne cenę zmieniła i było miło...ale dostawy promocyjnej nie ma.

Ktoś wie gdzie to leży w M1 - konkretne miejsce? Edytowane przez johny_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W MM Bydgoszcz tylko Potery, 10.000BC,Jestem Legendą i 300 na Blue Ray. Tak na marginesie opłaca Wam sie kupować stare filmy typu Matrix tylko po to ze jest na BR ? No chyba ze nie macie co z pieniądzmi robić. Ja teraz kupuje nowego Batmana,ale wcześniej go nie widziałem żeby mieć frajdę z oglądania. Wytwornie filmowe się cieszą ,stare filmy a wciąż można na nich kase zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wrocław już są w Saturn Matrix-y 99 zł sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarły matrix z MM Al. karkowskiej po 69 :)

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Gdańsku w MM nie ma Matrixów i jeżeli już to będą dopiero w przyszłym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Radomiu w MM dziś widziana cała kolekcja z gazetki po 69 PLN wykładana na półeczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Barthezz' post='134832' date='04.12.2008, 16:33 ']Tak na marginesie opłaca Wam sie kupować stare filmy typu Matrix tylko po to ze jest na BR ? ....Ja teraz kupuje nowego Batmana...[/quote]

Czy ty wiesz, że jutro twój Batman też będzie stary???
I daleeeko mu do klasy Matrixa, który jest nie do znudzenia :)


pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Marl' post='134885' date='04.12.2008, 19:20 ']W Gdańsku w MM nie ma Matrixów i jeżeli już to będą dopiero w przyszłym tygodniu.[/quote]

potwierdzam,niestety,wszystko jest oprocz Matrixów,boli... :) niestety w saturnie tez brak...Gdańsk jak zwykle daleko z tyłu....

największa beka,że w Empik tytuły z gazetki MM kosztują po 119 zł... brak słow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, sam zrezygnowałem z zamówienia w merlin.pl , i w ten sposób zaoszczędziłem 93zł. A teraz oglądam sobie Matrix w dolby true HD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='134930' date='04.12.2008, 22:55 ']Dokładnie, sam zrezygnowałem z zamówienia w merlin.pl , i w ten sposób zaoszczędziłem 93zł. A teraz oglądam sobie Matrix w dolby true HD :)[/quote]

witam
jaka jest jakość obrazu i dzwięku,podobno powalająca... czy faktycznie tak jest ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dude0666' post='134955' date='05.12.2008, 02:26 ']witam
jaka jest jakość obrazu i dzwięku,podobno powalająca... czy faktycznie tak jest ???[/quote]
Przyłączam się do pytania Kolegi, ponieważ zamierzam dzisiaj kupić i chciałbym się utwierdzić w swojej decyzji :). [b]Autorus[/b], please Napisz coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak ( a oglądałem niestety kawałkami), dzwiek jest naprawde ok. Odnośnie obrazu to najlepiej niech sie wypowie Gmeru, bo on jest specem. Moim zdaniem jest ok, ale pamiętajcie ze matrix jest ogólnie w scenerii ciemnej. Twarz Neo na podświetlonych scenach wygląda super.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg. mnie bez rewelacji ale widać poprawę. W wielu scenach użyte są małe wartości przysłony przez co mały obszar jest ostry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
totalna klapa...
Gdańsk miasto światowe podobno... i co ?

Saturn Matrixa brak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Media Matrixa brak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak to możliwe,brak słów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj ciężko było dostać, ale się udało, Matrixy nabyłem w MM na Górczewskiej, choć byłem o 9.20 i zostały już tylko 3 komplety (no chyba że mieli jeszcze coś na magazynie, albo w kartonach),

zaś wcześniej o 9.00 byłem w MM w Markach i niestety nie było nic, mało tego, szefowa stoiska powiedziała, że jeszcze nie mieli w ogóle. Zasugerowałem, że mają w kartonach, przy mnie Pani przejrzała kartony i nie było.

P.S. Płyta z Matrixem to full wypas, oprócz filmu jest milion dodatków, w tym 40 piosenek (3 godziny muzyki), oglądania i słuchania na tydzień,
potwierdzam też, że film na Pionku wygląda świetnie, choć zamiar reżyserów spowodował, że obraz ma zieloną tonację i generalnie dominuje czarny i zielony,
ale dźwięk to już mega wypas, usłyszałem na swoich sprzęcie THX zupełnie nową przestrzeń, w porównaniu do wydania DVD,

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupowałem w Media Markt Górczewska około 19 - jeszcze leżało kilka egzemplarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...