Home News Informacje prasowe E3: NVIDIA współpracuje z firmami Activision i Bungie nad wersją PC gry Destiny 2 w 4K/60fps
E3: NVIDIA współpracuje z firmami Activision i Bungie nad wersją PC gry Destiny 2 w 4K/60fps

E3: NVIDIA współpracuje z firmami Activision i Bungie nad wersją PC gry Destiny 2 w 4K/60fps

85
0

NVIDIA wraz z firmami Activision oraz Bungie, twórcami wielokrotnie wyróżnianej serii Destiny, poinformowała dzisiaj o partnerstwie nad przygotowaniem wersji PC oczekiwanej przez graczy na całym świecie grze Destiny 2.

NVIDIA podzieliła się swoją wiedzą w zakresie gier i komputerów osobistych, aby pomóc zaimplementować w Destiny 2 najnowocześniejsze rozwiązania dla graczy komputerowych i zmaksymalizować wydajność kart graficznych NVIDIA® GeForce® GTX serii 10.

„Materiały udostępnione programistom, zaawansowane techniki graficzne oraz popularność platformy GeForce na PC czyni firmę NVIDIA nieocenionym partnerem”, powiedział Pete Parsons, prezes firmy Bungie. „Platforma GeForce oferuje techniki i wydajność, które pozwalają graczom na zobaczenie uniwersum Destiny dokładnie w taki sposób, jaki zaplanowaliśmy dla PC”.

Destiny 2 to pierwszoosobowa gra akcji, będąca sukcesorem świetnie przyjętej przez graczy Destiny. Oferuje ciekawą, wciągającą historię i rozgrywkę, która zainteresuje zarówno tradycyjnych graczy, jak i tych którzy stawiają na rywalizację.

„Seria Destiny zajmuje szczególne miejsce w sercach graczy”, powiedział Tony Tamasi, wiceprezes firmy NVIDIA odpowiedzialny za treści i technologie.  „Blisko współpracujemy z Bungie i Activision, aby rozszerzyć uniwersum Destiny o platformę PC i dostarczyć graczom ciekawe techniki graficzne oraz inne wspaniałe doświadczenia w grze Destiny 2”.

Destiny 2 będzie wyglądać wyjątkowo na PC

Współpraca z firmą NVIDIA rozpoczęła się we wczesnej fazie tworzenia gry. Inżynierowie z firmy NVIDIA przekazali fachową wiedzę i udostępnili programistom z Bungie odpowiednie materiały i narzędzia do tworzenia gier. Światowy debiut pecetowej wersji gry Destiny 2 został zaprezentowany z użyciem kart graficznych NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti na specjalnym pokazie zorganizowanym przez Activision 18 maja tego roku.

Destiny 2 wykorzystuje zaawansowane techniki oferowane przez platformę PC oraz zapewnia wsparcie dla takich funkcji jak rozdzielczość 4K, nieograniczona ilość klatek na sekundę, obsługa myszy i klawiatury z możliwością własnej definicji klawiszy, czat tekstowy, regulowane pole widzenia, szczegółowe ustawienia graficzne czy obsługę monitorów o proporcjach ekranu 21:9.

W momencie zbliżania się terminu premiery, NVIDIA i Bungie pracują nad poprawą wydajności gry i zapewniają, że gracze będą otrzymają wsparcie dla funkcji i technik oferowanych przez platformę GeForce GTX, takich jak sterowniki Game Ready, NVIDIA G-SYNC™, optymalne ustawienia oraz GeForce Experience.

Destiny 2 na PC w rozdzielczości 4K – tylko na stoisku NVIDIA na targach E3

NVIDIA przygotowała na targi E3 mnóstwo komputerów wyposażonych w karty graficzne GeForce GTX 1080 Ti oraz monitory NVIDIA G-SYNC, które zapewniają rozgrywkę w grze Destiny 2 w rozdzielczości 4K. Stoisko numer 5230 jest usytuowane w West Hall. Odwiedzający targi E3 mogą sprawdzić na stoisku NVIDIA tryb kampanii.

Zwiastun wersji PC z rozgrywką w rozdzielczości 4K

Pierwszy zwiastun gry Destiny 2 w wersji PC, prezentujący rozgrywkę w rozdzielczości 4K oraz jakości 60 klatek na sekundę uruchomioną na komputerze wyposażonym w kartę graficzną GeForce GTX, można obejrzeć na kanale YouTube NVIDIA GeForce.

Gra Destiny 2 za darmo z wybranymi kartami graficznymi GeForce GTX

Dla uczczenia pecetowej wersji gry Destiny 2 firma NVIDIA przygotowała niespodziankę dla graczy. Osoby, które zakupią kartę graficzną GeForce GTX 1080 Ti lub GeForce GTX 1080, albo notebooka lub komputer w nią wyposażonego, otrzymają pełną wersję gry, gdy tylko pojawi się ona na rynku, a także uzyskają wczesny dostęp do wersji beta.(1) Ograniczona czasowo promocja rozpoczyna się 13 czerwca i potrwa do 27 czerwca 2017 roku. Szczegóły na stronie http://www.nvidia.pl/graphics-cards/geforce/pascal/destiny-2-bundle.

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.

(85)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).