Home News ES 2018 Drugi dzień targów Electronics Show za nami. Co nas czeka jutro?
Drugi dzień targów Electronics Show za nami. Co nas czeka jutro?

Drugi dzień targów Electronics Show za nami. Co nas czeka jutro?

2.25K
2

Za nami drugi dzień targów elektroniki użytkowej Electronics Show. Dzisiaj mieliśmy okazję przeprowadzić występ na temat Ultra HD oraz zwiedzić stoiska najbardziej popularnych producentów sprzętu rtv. Co czeka nas jutro?

Na miejscu rzeczywiście poczuć można było klimat targów, które odbywają się za granicą. Wszystkie telewizory w jednym miejscu! Jeżeli ktoś planuje zakup to nie ma lepszej okazji gdyż w hali udało się zebrać wszystkich najważniejszych producentów jak: Sony, LG, Samsung, Panasonic, Philips, Sharp czy Toshiba. Jeszcze jutro będzie możliwość zajrzenia na targi do Nadarzyna pod Warszawą.

Electronics Show 2018

Jutro też będziecie mogli mnie posłuchać o godzinie 16:20 gdzie ponownie zmierzę się z tematem Ultra HD. Ze swojej strony serdecznie zapraszam! Poniżej mała galeria tego co można zobaczyć na miejscu.

(2252)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Comment(2)

  1. Taki Show bardzo potrzebny. Tylko ta lokalizacja ... Narodowy jest miejscem wymarzonym.

  2. Całkiem udane targi :) było sporo różnorodnych stref. Zdecydowanie jest potencjał na przyszłe edycje :)