Home News Disney+: znamy datę debiutu w kolejnych krajach Europy. Kiedy w Polsce?
Disney+: znamy datę debiutu w kolejnych krajach Europy. Kiedy w Polsce?

Disney+: znamy datę debiutu w kolejnych krajach Europy. Kiedy w Polsce?

5.41K
0

Firma Disney właśnie potwierdziła datę wprowadzenia platformy Disney+ w następnych krajach Europy! Czy w tym gronie jest Polska? – odpowiadamy.

Disney+ – kraje z dostępem w najbliższym czasie

Wśród państw, które będą mogły niedługo skorzystać z Disney+ znalazły się Austria, Francja, Hiszpania, Irlandia, Niemcy, Szwajcaria, UK oraz Włochy. Platforma VOD Disneya zadebiutuje tam 24 marca 2020.

the mandalorian serial
Samsung QLED Q7FN

Disney+ – europejska cena

Disney zapowiedział również cenę usługi, a miesięczny abonament wynosi 7 euro (ok. 29,61 zł) w krajach UE, natomiast 6 funtów w UK (ok. 29,86 zł). Może się ona różnić w krajach nie będących w strefie euro.

Istnieje także opcja wykupienia abonamentu na cały rok z góry – w UK jest to koszt rzędu 60 funtów (298,6 zł), a w państwach strefy euro – 70 euro (296,1 zł). Oszczędzamy więc wysokość dwóch abonamentów, płacąc za rok de facto jak za 10 miesięcy.

Disney Plus Polska
LG OLED B8

Disney+ – kolejne rynki już są zaplanowane

Poza wyżej wspomnianymi rynkami, już zaplanowany jest start w kolejnych krajach i regionach Europy Zachodniej. Są nimi między innymi: Belgia, kraje skandynawskie oraz Portugalia. Tamtejsi konsumenci uzyskają dostęp do Disney+ latem 2020.

Disney+ – kiedy w Polsce?

I teraz najważniejsze, z naszego punktu widzenia – jakie są plany wobec Polski? Z informacji o dalszych obsługiwanych krajach raczej nie spodziewałbym się, że w tym gronie państw zaliczanych przez Disneya do Europy Zachodniej znajdzie się Polska. Musimy więc trzymać się dotychczasowych oficjalnych zapowiedzi, które wskazują na to, że będzie to maksymalnie pierwsza połowa 2021 roku.

Źródło: flatpanels

Więcej na temat Disney+:

(5408)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o
Gall Anonim
Gość
Gall Anonim

Ceny z zachodu, a jednak zaliczani jesteśmy jako wschód.