Home News Dzisiaj zobaczę nowe telewizory Philips OLED i LCD na 2020 rok!
Dzisiaj zobaczę nowe telewizory Philips OLED i LCD na 2020 rok!

Dzisiaj zobaczę nowe telewizory Philips OLED i LCD na 2020 rok!

5.26K
4

Wylądowaliśmy właśnie w Amsterdamie gdzie o godzinie 16:00 odbędzie się konferencja prasowa firmy Philips. Producent zaprezentuje najnowsze produkty związane z telewizorami OLED i LCD oraz pełen asortyment produktów audio na 2020 rok.

Czego się spodziewam? Firma na pewno będzie chciała odświeżyć linię telewizorów LCD. Zobaczymy prawdopodobnie nowe, bardzo nowoczesne wzornictwo do którego przyzwyczaiła nas już marka od lat jak również nowe rozwiązania oparte na współpracy z gigantem dźwiękowym czyli Bowers & Wilkins. Czy ponownie będą to najlepsze telewizory na rynku pod względem wbudowanego dźwięku? O tym przekonam się już jutro podczas warsztatów organizowanych dla dziennikarzy z całej Europy.

Co w temacie OLED? Na rynku mamy dostępne świeże modele takie jak OLED804/OLED854 czy OLED+934 oraz OLED+984 więc wątpliwe by tak szybko firma chciała zmieniać dostępny line-up. Ale ale.. możliwe że zobaczymy model 48 calowy na który czeka wiele osób a oferta zostanie poszerzona. Co go wyróżni na tle innych producentów? Oczywiście barwne podświetlenie Ambilight ale nie tylko.

Czekamy w takim razie do godziny 16:00 na więcej informacji prosto z Amsterdamu!

Aktualizacja 22.01.2020:

Zapraszam na pełne podsumowanie wideo na temat nowości prosto z konferencji tutaj.

(5259)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

4
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
1 Komentuj autorów
przemax Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
przemax
Gość
przemax

Czekamy na relację.
Ps. Wiadomo już kiedy Samsung zaprezentuje telewizory na 2020?