Home News Denon wprowadza nowe amplitunery z Dolby Atmos, DTS:X
Denon wprowadza nowe amplitunery z Dolby Atmos, DTS:X

Denon wprowadza nowe amplitunery z Dolby Atmos, DTS:X

7.35K
2

Właśnie weszły do sprzedaży trzy nowe amplitunery marki Denon. Są to AVR-S950H, S750H i S650H. Część z nich wspiera Dolby Atmos, DTS:X posiadają funkcję multiroom. Przez zgodność z ALLM i przesyłanie sygnału z HDR, są odpowiednie dla graczy.

Wszystkie nowe modele amplitunerów Denon z serii S przesyłają sygnał w 4K, 3D i HDR (z Dolby Vision i HLG). Dodatkowo posiadają technologię HEOS do odtwarzania muzyki w trybie multi-room. W każdym z nich możemy liczyć także na wsparcie protokołu AirPlay 2, obsługę Amazon Alexa, Google Asystenta i Apple Siri, a także łączność Wi-Fi i Bluetooth.

Dysponują one także szeregiem aplikacji do strumieniowania muzyki, w tym Spotify, Tidal i Deezer. Odtwarzają również audio w wysokiej jakości w formatach WAV, FLAC, ALAC i DSD 2.8/5.6MHz. Panel USB jest wygodnie umiejscowiony z przodu. Wszystkie amplitunery z serii S posiadają także system kalibracji Audyssey.

Denon

Poszczególne klasy różnią się funkcjonalnością, gdyż są to produkty z różnych półek cenowych.

AVR-S950H to amplituner 7.2 z 145 W mocy na kanał. Obsługuje on Dolby Atmos, DTS:X oraz wirtualizację DTS:X oraz kanałów wysokościowych Atmos. Urządzenie dysponuje aż 8 wejściami i 2 wyjściami HDMI, zgodnymi z HDCP 2.3. S950H jest również kompatybilne z eARC i umożliwia przesyłanie sygnału ze skalowaniem do 4K.

AVR-S750H z kolei przesyła dźwięk w standardzie 7.1 z 140 W mocy na kanał. Obsługuje te same formaty dźwięku, co S950H. Znajdziemy w nim nieco mniej złącz HDMI, bo 6 wejść i 1 wyjście.

AVR-S650H to natomiast najkorzystniejsza cenowo propozycja z tej serii. Jest to amplituner 5.2 ze 135 W mocy na kanał. Jest zgodny z formatami Dolby TrueHD, DTS HD Master. Urządzenie wyposażono w 5 wejść i 1 wyjście HDMI.


ZOBACZ TAKŻE: Pioneer VSX-934 AV – amplituner z Dolby Atmos i DTS:X 


Polskie ceny nowych amplitunerów Denon to 2095 PLN (AVR-S650H), 2595 PLN (AVR-S750H) i 2995 (AVR-S950H). W sprzedaży dostępne są już teraz.

Źródło: Denon, opr. własne

(7345)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

2
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o