Home News CES 2019 CES 2019, Optoma: nowy projektor krótkiego rzutu 4K
CES 2019, Optoma: nowy projektor krótkiego rzutu 4K

CES 2019, Optoma: nowy projektor krótkiego rzutu 4K

1.06K
0

W trakcie targów CES 2019 firma Optoma zaprezentowała nowy projektor krótkiego rzutu 4K, który wyposażony jest w subwoofer i obsługuje asystentów głosowych Amazon Alexa i Google Asystenta.

Projektory krótkiego rzutu są coraz popularniejsze. Firma Optoma właśnie zademonstrowała produkt tego typu. Nosi on nazwę P1 Smart 4K UHD Laser Cinema. Wyświetla obraz w 4K z obsługą 4K i HLG z odległości dosłownie kilku centymetrów. Jeśli chodzi o dokładną specyfikację, jest to jasność na poziomie 3000 lumenów o powierzchni 120 cali.

P1 Smart 4K UHD Laser Cinema posiada także soundbar NuForce Dolby Digital 2.0 z wbudowanymi głośnikami niskotonowymi a także szerokopasmowymi oraz obsługą Amazon Alexa i Google Asystenta. Oferuje on przetwarzanie dźwięku Dolby Digital, Dolby Plus i DTS. Dodatkową funkcjonalnością jest zgodność z protokołem IFTTT, który pozwoli na integrację z urządzeniami inteligentnego domu.

Optoma

Projektor Optomy będzie konkurował z niedawno ogłoszonymi LG CineBeam Laser 4K i Hisense TriChroma Laser TV. Jego cena to okolice 2350 GBP a spodziewana data wejścia do sprzedaży to drugi kwartał roku.

(1061)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.