Home News CES 2019 CES 2019: Niesamowity projektor CineBeam Laser 4K. Tylko 5 centymetrów od ściany i aż 90 cali obrazu
CES 2019: Niesamowity projektor CineBeam Laser 4K. Tylko 5 centymetrów od ściany i aż 90 cali obrazu

CES 2019: Niesamowity projektor CineBeam Laser 4K. Tylko 5 centymetrów od ściany i aż 90 cali obrazu

1.67K
5

Obraz o przekątnej 90 cali i to z projektora oddalonego zaledwie 5 centymetrów od ekranu – takie możliwości daje projektor CineBeam Laser 4K. Urządzenie będzie miało swoją premierę na targach CES 2019 w Las Vegas.

Tak jak poprzedni model, projektor wyróżnia się małymi wymiarami i umożliwia wyświetlanie zadziwiająco ostrego obrazu 4K praktycznie na każdej płaskiej powierzchni – na ścianie, podłodze lub suficie. Przy odległości od ekranu wynoszącej 5 cm można uzyskać obraz o przekątnej 90 cali. Odsuwając projektor o 18 cm od ściany obraz zwiększa się do aż 120 cali.

Dzięki jasności 2500 lumenów i rozdzielczości 4K UHD projektor LG CineBeam Laser 4K pozwala na wyświetlanie wyjątkowo jasnego i wyraźnego obrazu o znakomicie odwzorowanej czerni. Atutem projektora LG HU85L jest też bogata paleta barw, która gwarantuje precyzję odwzorowania kolorów i dodatkowo zwiększa realizm obrazu.

CineBeam Laser 4K LG CES 2019

Sterowanie głosem

Projektor LG CineBeam Laser 4K można wygodnie obsługiwać mówiąc do mikrofonu wbudowanego w pilota Magic Remote (pilot jest dostarczany w zestawie z projektorem). Wypowiadając naturalne zdania, takie jak wyłącz projektor, gdy skończy się film lub pokaż filmy o jodze z YouTube. Ponadto, pilot Magic Remote rozpoznaje gesty i jest wyposażony w podświetlenie przycisków, które włącza się automatycznie po wykryciu ruchu.

Projektor LG jest przystosowany do wyświetlania treści z serwisów streamingowych, a ponadto jest wyposażony w porty USB, Ethernet i HDMI umożliwiające podłączanie różnorodnych urządzeń. 12-punktowa redukcja trapezu sprawia, że obraz jest pozbawiony zniekształceń często występujących w przypadku innych projektorów.

Odwiedzający targi CES będą mogli obejrzeć z bliska projektor CineBeam Laser 4K w dniach 8-11 stycznia 2019 na stanowisku firmy LG w Las Vegas Convention Center (Central Hall, stoisko nr 11100).

CineBeam Laser 4K LG CES 2019

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.

(1670)

Piotr Broda Fan dobrego brzmienia. Na HDTVPolska poruszam aspekty związane z dobrym dźwiękiem.

Comment(5)

 1. toughluck toughluck napisał(a):

  No, niesamowity. Pierwszy projektor, który nie tylko rozświetla ścianę, ale także ją przyciemnia. Brawo LG. 

 2. Że co nowy kolego z 1 postem?

 3. toughluck toughluck napisał(a):

  Dziękuję za miłe przywitanie.

  A to, że kwiaty lawendy przy krawędziach wyświetlanego obrazu są ciemniejsze od otaczającej obraz ściany. I zanim powiesz, że to ekran, to LG ma także inne zdjęcia promocyjne z prezentowanego pokoju i nie ma w nim ekranu.

 4. Idę o zakład, że "ekran" jest wklejony. Poza tym współczesna fizyka miałaby mały problem z projektorem przyciemniającym ścianę

 5. toughluck toughluck napisał(a):

  Oczywiście, że jest wklejony. W najlepszym wypadku jest tam sztucznie podbity kontrast i grafik nie rozumie, że projektor może tylko rozjaśnić obraz.