Home News Bateria w Samsungu Galaxy S11: wreszcie flagowiec na kilka dni pracy?
Bateria w Samsungu Galaxy S11: wreszcie flagowiec na kilka dni pracy?

Bateria w Samsungu Galaxy S11: wreszcie flagowiec na kilka dni pracy?

805
0

Pojawiły się nowe, interesujące informacje dotyczące pojemności baterii, które miałyby znaleźć się w smartfonach serii Galaxy S11 od Samsunga. Wszystkie trzy warianty, które ponoć planują Koreańczycy, mogą otrzymać znacznie pojemniejsze akumulatory niż tegoroczne modele. Najwyższy z nich mógłby dzięki temu wytrzymywać na jednym ładowaniu kilka dni.

Jeżeli Samsung zdecyduje się na wydanie trzech różnych modeli Galaxy S11 – wzorem wciąż aktualnej serii – to na pewno wraz z nimi użytkownicy otrzymają odmienne ładunki baterii. Ten w najniższym modelu, odpowiedniku Galaxy S10e, miałby wynieść 3800 mAh, a zatem o 700 mAh więcej. Prawdziwym hitem może się jednak okazać najwyższy wariant przyszłorocznej flagowej serii, który miałby otrzymać aż 5000 mAh.

Bateria w Samsungu Galaxy S11: wreszcie flagowiec na kilka dni pracy?
Koncept Galaxy S11; fot. Phone Arena

Jeżeli te informacje się potwierdzą, to możemy wreszcie doczekać się topowego telefonu, na którym można by pracować więcej niż jeden pełny dzień roboczy. Wciąż jednak nie jest pewne, czy Koreańczycy nie zdecydują się na fuzję serii Galaxy S i Note już w przyszłym roku. Wtedy powyższe informacje staną się naturalnie nieaktualne, choć samo ich istnienie może potwierdzać, że Samsung i tak planuje imponujące ładunki w bateriach nadchodzących flagowców.

Źródło: gsmManiaK


Możecie również u nas przeczytać:

(805)

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o