Home News Potężna fuzja Samsunga. Połączy serie Galaxy S i Note?
Potężna fuzja Samsunga. Połączy serie Galaxy S i Note?

Potężna fuzja Samsunga. Połączy serie Galaxy S i Note?

822
0

Już w przyszłym roku możemy doczekać się ogromnej zmiany w sektorze urządzeń mobilnych Samsunga. Evan Blass, użytkownik Twittera znany z wyciągania na światło dzienne poufnych informacji dotyczących nowych urządzeń donosi, że Koreańczycy poważnie rozważają scalenie swoich dwóch flagowych serii smartfonów – Galaxy S i Galaxy Note.

Do fuzji obu urządzeń mogłoby dojść już przy okazji kolejnej generacji smartfonów. Kilka miesięcy temu Samsung publicznie przyznał, że rozważa zmianę nazewnictwa następnych modeli Galaxy S w celu ich odświeżenia. Wcześniej, jeszcze przy okazji premier ubiegłorocznych modeli Galaxy, w siedzibie producenta miało rzekomo dojść do rozmów na temat unifikacji tych urządzeń pod jednym sztandarem.

Potężna fuzja Samsunga. Połączy serie Galaxy S i Note?
Evan Blass z porcją przecieków na temat fuzji flagowych serii Galaxy

Właśnie te ostatnie doniesienia wskrzesił Evan Blass, pisząc w jednym ze swoich tweetów, że dyskusje na ten temat wciąż trwają w gabinetach Samsunga. Koreańczycy mają być świadomi coraz mniejszych różnic pomiędzy seriami Galaxy S i Galaxy Note, które z każdym rokiem zdają się coraz bardziej do siebie podobne. Jednym z ostatnich wyróżników smartfonów z serii Note jest rysik S Pen, który w nowej koncepcji mógłby trafić do wszystkich flagowych urządzeń.


ZOBACZ TAKŻE: Galaxy Note 10 najszybciej sprzedającym się smartfonem Samsunga


Premiera “zunifikowanych” urządzeń miałaby następować w okolicach lutego, natomiast sierpniowy termin, zarezerwowany do tej pory dla serii Note, mógłby służyć ogłoszeniom kolejnych składanych telefonów Samsunga. Póki co są to jednak jedynie spekulacje.

Źródło: PhoneArena

(822)

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o