Home Patronat medialny Audio Video Show 2019 AVS 2019: pokaz prawdziwego kina domowego w sali JVC/Procella
AVS 2019: pokaz prawdziwego kina domowego w sali JVC/Procella

AVS 2019: pokaz prawdziwego kina domowego w sali JVC/Procella

912
0

To będzie najgorętsza prezentacja kinowa tegorocznej wystawy Audio Video Show. JVC i Procella Audio połączą referencyjnej jakości projektor do kina domowego z najwyższej klasy nagłośnieniem.

JVC na Audio Video Show 2019

Podczas targów Audio Video Show 2019 zapraszamy wszystkich miłośników prawdziwego kina na PGE Narodowy. JVC Reference Series zaprezentuje tam projektor DLA-RS3000 wyposażony w najnowszy firmware, który w czasie rzeczywistym analizuje materiał HDR10 i klatka po klatce optymalizuje jasność. Dzięki temu zobaczyć będzie można obrazy tak realne jak nigdy przedtem. Najnowsze oprogramowanie będzie dostępne we wszystkich tegorocznych modelach Reference Series, także w DLA-RS1000 oraz DLA-RS2000.

Audio Video Show 2019: pokaz prawdziwego kina domowego w sali JVC/Procella
Projektor 8K e-shift JVC DLA-RS3000; fot. JVC

Projektory JVC od lat znane są z najwyższego kontrastu na świecie i niedoścignionej plastyki obrazu. Model DLA-RS3000 jest pierwszym na świecie projektorem do kina wyposażonym w technologię 8K e-shift umożliwiającą projekcję obrazu o rozdzielczości 8K (8192×4320 pikseli). Najwyższą jakość obrazu gwarantują certyfikaty: ISF potwierdzający możliwość profesjonalnej kalibracji oraz THX 4K®.  Projektor będzie zamontowany na dedykowanym uchwycie Peerless-AV z mikrometryczną regulacją, a za dystrybucję sygnału wideo będzie odpowiedzialne okablowanie Purelink.

Za nagłośnienie będzie odpowiadał zestaw profesjonalnego nagłośnienia kinowego Procella Audio, zbudowany w oparciu o model P815. Ten sam, który znajduje się w ośrodku szkoleniowym organizacji CEDIA w USA, uchodzącym za najlepszą salę kinową w branży. Zestawy będą napędzały końcówki mocy Procella Audio, co pozwoli na osiągnięcie referencyjnych poziomów THX.  Zestawienie 2 subwooferów umożliwi lepsze pokrycie niskimi częstotliwościami większej ilości miejsc siedzących i wyeliminowanie części niedogodności wynikających z warunków prezentacji.

Audio Video Show 2019: pokaz prawdziwego kina domowego w sali JVC/Procella
System nagłośnienia Procella Audio w praktyce; fot. Procella

Pokaz JVC Reference Series i Procella Audio nie będzie demonstracją kina domowego – to będzie prawdziwa sala kinowa zaadoptowana do warunków wystawowych. Zaplanowano specjalne pokazy, podczas których wystawcy zaprezentują fragmenty największych kinowych hitów 4K Ultra HD i na ich bazie przybliżą i omówią tajniki najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

 

Zapraszamy do sali 119 na I piętrze PGE Narodowego! 

Piątek 8 listopada: 12:00-20:00

Sobota 9 listopada: 10:00-20:00

Niedziela 10 listopada: 10:00-18:00


Możecie również u nas przeczytać:

(912)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x