Home News Informacje prasowe Xbox na Poznań Game Arena 2019 – jakie atrakcje nas czekają?
Xbox na Poznań Game Arena 2019 – jakie atrakcje nas czekają?

Xbox na Poznań Game Arena 2019 – jakie atrakcje nas czekają?

106
0

Wkrótce zaczną się największe targi gier wideo w Polsce, Poznań Game Arena 2019. Marka Xbox przedstawiła, co będzie miała na nich do zaprezentowania dla fanów. Pojawi się tam m.in. Cyberpunk 2077!

Xbox zaprasza na Poznań Game Arena 2019. Microsoft przygotuje dla odwiedzających strefę, w której fani gamingu i nowych technologii będą mieli okazję wypróbowania najnowszych gier na Xbox One X – jedynej konsoli oferującej gry w prawdziwym 4K – oraz komputerach PC z systemem Windows 10.

Strefa konsolowa obejmować będzie m.in. rozgrywki wieloosobowe w Gears 5, jak również liczne tytuły dostępne w abonamencie Xbox Game Pass, umożliwiającym dostęp do wydawnictw Xbox Game Studios takich jak Forza Horizon 4 i Minecraft, oraz katalogu ponad 300 gier światowych wydawców, w tym m.in. Pro Evolution Soccer, DOOM, Fallout i Tomb Raider. Nowością na stoisku Xbox będą też stanowiska do gry na komputerach z systemem Windows 10, gdzie fani rozgrywek PC-towych skorzystają np. z możliwości rywalizacji z graczami konsolowymi w Gears 5 w ramach usługi Xbox Play Anywhere.

Cyberpunk 2077

Xbox zaprasza również na strefy partnerskie przygotowane we współpracy z CDP, gdzie odwiedzający targi po raz pierwszy wezmą udział w pokazach polskiej wersji językowej gry Cyberpunk 2077, nadchodzącego hitu CD Projekt RED, jak również zagrają na konsolach Xbox w GreedfallThe Surge 2 i WRC8, w klasyki spod znaku Dungeons & Dragons (Baldur’s Gate I, Baldur’s Gate II i Planescape Torment) i przedpremierowy Bee Simulator, oraz firmą Ubisoft, gdzie na Xbox One udostępnione będą premierowy Ghost Recon Breakpoint oraz strefa rozrywkowa Just Dance.

Wystawca zadba również, aby stanowiska z grami były oznaczone zgodnie z klasyfikacją PEGI, a prezentowane na nich treści odpowiednie dla wieku odwiedzających.


Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.

(106)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o