Home News Apple TV+ Ujawniono premiery na luty w Apple TV – tak MOCNEGO miesiąca nie było od dawna!
Ujawniono premiery na luty w Apple TV – tak MOCNEGO miesiąca nie było od dawna!

Ujawniono premiery na luty w Apple TV – tak MOCNEGO miesiąca nie było od dawna!

255
0

A to przecież najkrótszy miesiąc w roku! Jak im udało się zmieścić te wszystkie premiery? Nie wiem sam! 

Kadr z filmu Eternity. Wybieram Ciebie - recenzja HDTVPolska

Zaczniemy od premiery prosto z kina. 13. lutego, czyli w sam raz na Walentynki, w Apple TV pojawi się film Eternity. Wybieram ciebie!

Jest to komedia romantyczna z aspiracjami (i to dużymi) wyprodukowana przez studio A24, która nie tak dano temu gościła na ekranach naszych kin. Pamiętacie może taką produkcję jak Wielka, odważna, piękna podróż z Margot Robbie i Colinem Farrelem, która trafiła na ekrany kin we wrześniu? Pewnie nie, mało kto bowiem ją wtedy obejrzał… Jeśli jednak jesteście w tej grupie wybrańców, to mam dla was informację – Eternity to w gruncie rzeczy ten sam film. Ale lepszy. Między niebem a ziemią dusze mają siedem dni na wybór dalszego losu — i miłości. W Eternity Joan (Elizabeth Olsen) musi zdecydować między Larrym (Miles Teller), z którym spędziła życie, a pierwszą miłością z dawnych lat, Lukiem (Callum Turner). Jeśli jesteście fanami filmowych trójkątów miłosnych, to trafiliście pod właściwy adres.

kadr z serialu Monarch: dziedzictwo potworów

Skoro największą premierę filmową mamy już za nami, przyjrzyjmy się najgłośniejszemu serialowi lutego – 27. lutego na Apple TV zadebiutuje drugi sezon Monarch: Dziedzictwa potworów!

Tym razem na ekranie zobaczymy i Godzillę i Konga. Atrakcji czeka nas zatem co nie miara. W międzyczasie na Apple TV trafią również kolejne epizody rozpoczętych już seriali: wybitnego Shrinking (sezon 3.), a także Porwania (sezon 2.), Kropli Boga (sezon 2.) oraz Teheranu (sezon 3.). Jakby było wam mało, 20. lutego czeka na nas jeszcze jedna serialowa premiera z prawdziwego zdarzenia. A mianowicie drugi sezon produkcji pt. O jedno cię proszę.

Źródło: Apple TV 

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Zobacz więcej:

(255)

0 0 głos
Article Rating
Paweł Maksimczyk Filmoznawca, największy fan "Martwego zła" i "Scotta Pilgrima". Za każdym razem, kiedy pisze o sobie w trzeciej osobie, gdzieś na świecie materializuje się pegaz. Od lat łączy go love-hate relationship z Bradleyem Cooperem. W wolnych chwilach (czyli kiedy akurat nie ogląda filmów)... ogląda seriale, gra w gry i zaczytuje się w komiksach DC. Wielbiciel kina grozy i horroru w każdej formie. Owszem, "Obecność" jest straszna, ale widzieliście kiedyś z bliska borsuka amerykańskiego?
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x