Home News Wow! Aż 3 darmowe gry od Epic Games Store! Można już zgarniać na PC i Mac – dodatkowo wielki hit za darmo na weekend!
Wow! Aż 3 darmowe gry od Epic Games Store! Można już zgarniać na PC i Mac – dodatkowo wielki hit za darmo na weekend!

Wow! Aż 3 darmowe gry od Epic Games Store! Można już zgarniać na PC i Mac – dodatkowo wielki hit za darmo na weekend!

448
0

Już są – Epic Games Store udostępnił do pobrania za darmo online aż trzy gry na raz! Wszystkie są dostępne na PC, a dwie dodatkowo na system macOS. Produkcje są bardzo zróżnicowane i powinny zadowolić wielu graczy! Dodatkowo można grać w The Crew 2 bez opłat przez cały weekend! Gdzie pobrać?

Gry za darmo w Epic Games Store: 3 tytuły już do pobrania online na PC i Mac! Gdzie je znaleźć?

Sklep Epic Games szaleje! Darmowa oferta, w której co tydzień udostępniane są mniejsze i większe gry, została właśnie poszerzona aż o trzy gry! Nie są to wprawdzie znane szerszej społeczności gamerów hity, ale na pewno warto je sprawdzić – tym bardziej, że dwa z nich są dostępne bardzo szeroko: nie tylko na PC, ale także dla graczy bawiących się na systemie macOS! Co zostało dodane i gdzie pobrać? Zerkamy:

Zostań twórcą lochów!

Guild of Dungeoneering to karcianka turowa w konwencji dungeon crawlera z wyjątkową niespodzianką: zamiast kontrolować bohatera, budujesz wokół niego lochy. Używając kart wybranych z talii Gildii, rozmieszczasz pokoje, potwory, pułapki i oczywiście łupy! Tymczasem Twój bohater sam decyduje, gdzie pójść i z kim podjąć walkę. Czy poradzisz sobie w najgłębszych czeluściach lochów? W przerwach między budowaniem lochów zarządzasz swoją Gildią, budujesz nowe pomieszczenia, aby przyciągnąć nowe klasy poszukiwaczy przygód i rozbudowujesz swoje talie kart o potężniejsze przedmioty.


Cyfrowo-analogowy wszechświat odwrócony do góry nogami, stworzony z oryginalnych dzieł sztuki i nagrań, aby upamiętnić 21 lat płyt Radiohead – Kid A i Amnesiac. Pojawi się w listopadzie 2021 roku.


Never Alone to klimatyczna platformówka logiczna stworzona we współpracy ze społecznością rdzennych mieszkańców Alaski, Iñupiat. Fabuła gry opiera się na ich tradycyjnych wierzeniach przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Kieruj obiema postaciami w trybie dla jednego gracza lub zagraj w trybie współpracy z przyjacielem i razem wyruszcie w niezapomnianą podróż poprzez mroźną tundrę, ostrożnie przeskakujcie zdradliwe kry, przepływajcie przez podwodne jaskinie oraz ramię w ramię stawcie czoła zarówno nowym, jak i znanym wam już wrogom.


Wszystkie gry będą dostępne do pobrania na komputer bez żadnych opłat od czwartku, 18 listopada do kolejnego czwartku, 25 listopada.

Ponadto rozpoczął się darmowy weekend z bardzo znanym tytułem wyścigowym: The Crew 2! Produkcję można sprawdzać na PC do niedzieli 21 listopada włącznie. Postępy w rozgrywce są zapisywane, więc po ewentualnym późniejszym zakupie można będzie kontynuować zabawę.

Wow! Aż 3 darmowe gry od Epic Games Store! Można już zgarniać na PC i Mac - dodatkowo wielki hit za darmo na weekend! Co i gdzie do pobrania?

magicLinks_2_1

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games


Więcej na temat konsol i gier:

(448)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x