Home News Z telewizji znikają treści dostępne od lat! Właśnie tam miliony Polaków robiły zakupy. Gdzie jeszcze je oglądać?
Z telewizji znikają treści dostępne od lat! Właśnie tam miliony Polaków robiły zakupy. Gdzie jeszcze je oglądać?

Z telewizji znikają treści dostępne od lat! Właśnie tam miliony Polaków robiły zakupy. Gdzie jeszcze je oglądać?

755
0

Tradycyjna telewizja powoli żegna się z telezakupami Mango – stałym elementem wielu kanałów od zamierzchłych czasów. Dedykowane bloki Studia Moderna są stopniowo usuwane przez poszczególne stacje. Gdzie jeszcze można je oglądać? Gdzie już nie nadają?

Telezakupy Mango znikają z telewizji. Które kanały już ich nie nadają?

O telezakupach Mango słyszał chyba każdy. Stały element wielu kanałów telewizji, który jednym działał na nerwy, a innych przyklejał do ekranu telewizora na długie godziny. Świat się jednak zmienia, a w telewizji prawie nikt już nie widzi miejsca na tego typu treści. W połowie 2020 zniknął bezpowrotnie dedykowany telezakupom kanał Mango 24, który nadawał tego typu audycje dosłownie “na okrągło”.

Z telewizji znikają treści, które były tam od lat! Koniec emisji - które kanały już tego nie nadają?

Teraz z kolei bloki zarządzane przez Studio Moderna, czyli właściciela Mango, stopniowo wychodzą z ramówek telewizyjnych stacji. Właśnie wycofali je nadawcy kanałów Tele 5, Polonia 1 i TVS. Stało się tak z inicjatywy Moderny – firma nie wykazała zainteresowania wykupieniem czasu antenowego, o czym poinformowało serwis Press biuro reklamy TVS. Nadawca pozostałych dwóch kanałów przekazał natomiast, że umowa z Moderną została zakończono za porozumieniem stron.

Gdzie jeszcze można oglądać telezakupy Mango w telewizji? Źródło przypomina, że takie audycje nadal obecne są w kanałach zarządzanych przez spółkę MWE Michała Winnickiego – chociażby Super TV. Nie wiadomo, czy współpraca pomiędzy oboma podmiotami będzie kontynuowana w przyszłości.

Historia kanału Mango w polskiej telewizji sięga 2002 roku. Kilka lat później został przejęty przez TVN, a w 2017 roku kupiony przez firmę Studio Moderna Polska.

magicLinks_2_1

Źródło: https://www.press.pl/tresc/68964,telezakupy-studia-moderna-znikaja-z-kolejnych-kanalow-telewizyjnych


Przeczytaj więcej na temat telewizji:

(755)

1 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x