Home Promocje Wyjątkowy telewizor Samsung Frame QLED w najniższej cenie dzięki promocji! To popularny, stylowy model – gdzie kupić?
Wyjątkowy telewizor Samsung Frame QLED w najniższej cenie dzięki promocji! To popularny, stylowy model – gdzie kupić?

Wyjątkowy telewizor Samsung Frame QLED w najniższej cenie dzięki promocji! To popularny, stylowy model – gdzie kupić?

2.94K
0

Jeden z największych sklepów z elektroniką właśnie bardzo solidnie obniżył cenę stylowego telewizora Samsung The Frame z ekranem 4K QLED o przekątnej 55 cali! To znakomita okazja, bo to aktualnie najniższa kwota za ten model w Polsce! The Frame zachowuje wszystkie funkcje i cechy telewizorów QLED tego producenta, a na dodatek w wyjątkowy sposób integruje się z przestrzenią, pełniąc niemal rolę obrazu na ścianie. Gdzie kupić?

Czytelniku. Jako jedyni w kraju sprawdzamy osobiście opisywane telewizory pod względem posiadanych parametrów za pomocą specjalistycznego sprzętu pomiarowego o wartości ponad 100 000 zł:

 • Spektroradiometr Jeti Specbos 1211
 • Kolorymetr Klein-K10A oraz Klein-K80
 • Murideo Fresco Six-G (Dolby Vision)
 • Murideo The SEVEN Generator HDMI 2.1 4K/120fps (Dolby Vision, Dolby Audio)
 • Autorski pomiar Input Lag w 4K HDR (jako jedyni w Polsce dokonujemy takich pomiarów w 4K HDR)
 • Najlepsze na rynku kable HDMI: MagicLink

Masz więc pewność, że czytasz o produkcie czy promocji, która nie jest przepisana z ulotki lub z innej strony w sieci bez jej faktycznego sprawdzenia. Jeżeli zamierzasz skorzystać z naszego tekstu, skontaktuj się z redakcją. Wszelkie prawa do informacji i zdjęć z testów HDTVPolska są zastrzeżone!

Pomiary w redakcji HDTVPolska za pomocą spektrometru Jeti Specbos 1211 i kolorymetru Klein K10A

magicLinks_2_1

Super promocja! Telewizor 4K QLED Samsung The Frame QLED z ekranem 55 cali 300 zł taniej, czyli najniższa cena w Vobis!

The Frame to wyjątkowy telewizor marki Samsung, wchodzący w skład serii Lifestyle. Firma odświeżyła go na 2021 rok, dodając m.in. nowe opcje personalizacji ramek. Ten model może pełnić szczególną rolę w naszym salonie, ponieważ wygląda jak najprawdziwsze dzieło sztuki! Co więcej, oferuje też bardzo wysoką jakość obrazu dzięki matrycy 4K QLED i szeregowi funkcji znanych z telewizorów tego producenta. Teraz w sieci Vobis kupimy go w wariancie 55 cali w najniższej cenie w Polsce dzięki rabatowi!

Model
Telewizor Samsung The Frame 55 cali (Nowość 2021) 3 399 zł 3 699 zł

Co trzeba wiedzieć o telewizorze Samsung The Frame na 2021 rok?

 • The Frame to telewizor, który doskonale wkomponuje się w każde wnętrze i jest przykładem idealnego połączenia designu, sztuki i technologii;
 • W 2021 roku telewizor The Frame stawia na design – ekran jest o 46 proc. smuklejszy w porównaniu z poprzednimi generacjami produktu, a do wyboru są nowe style i kolory ramek;
 • Design Obrazu sprawia, że telewizor z powodzeniem sprawdzi się w salonie czy sypialni. Do wyboru jest pięć wielkości ekranu 43/50/55/65/75 cali;
 • W ofercie znalazł się także model 32 cale, który daje dodatkową opcję ekspozycji – ustawienie pionowe;
 • Po włączeniu Trybu Sztuka ekran staje się wyjątkową galerią z dziełami sztuki lub własnymi zdjęciami. W dedykowanym sklepie ze sztuką Art Store jest już ponad 1400 obrazów i grafik;
 • W tym roku The Frame zaoferuje większą przestrzeń na przechowywanie zdjęć – z 500 MB w 2020 roku do 6 GB obecnie. W praktyce to do 1200 plików w rozdzielczości 4K*;
 • Za jakość obrazu odpowiadają m.in. technologia QLED ze 100% Natężeniem Kolorów, podświetlenie Dual LED oraz skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji**.
Najbardziej stylowy telewizor na świecie? Samsung The Frame 2021 to bardzo solidny kandydat do tego miana!
fot. Samsung

Samsung The Frame w 2021 czerpie z dziedzictwa kultowej serii telewizorów Lifestyle, by stale zaskakiwać i wyznaczać nowe trendy. Zwłaszcza teraz kiedy dużo czasu spędza się w domu, zagadnienia związane z aranżacją przestrzeni i funkcjonalnością nabrały nowego znaczenia. Właśnie dlatego telewizor The Frame stawia na idealną równowagę między designem i personalizacją, a technologią i jakością wrażeń z oglądania.

The Frame, czyli telewizor w Twoim stylu

Znakiem rozpoznawczym The Frame jest unikatowy Design Obrazu. Dzięki zastosowaniu nietypowej konstrukcji telewizor prezentuje się niczym obraz w domowej kolekcji. W tym roku to podobieństwo jest jeszcze większe, bowiem The Frame jest blisko połowę smuklejszy w porównaniu do modelu zeszłorocznego. Design Obrazu to także odpowiednia oprawa. Do wyboru są dwa style ramek*** – Nowoczesny lub Klasyczny – oraz pięć wariantów kolorystycznych. Te Nowoczesne oferowane są w bieli, jasnym bądź ciemnym drewnie, a Klasyczne mogą być białe lub ceglane. Dzięki temu, że ramki montuje się za pomocą magnesu ich wymiana jest szybka i łatwa. To świetny sposób, by w ciągu kilku minut odmienić wnętrze.

The Frame to telewizor, który zmienia i dopasowuje się do wnętrza i stylu właściciela na wielu płaszczyznach. Oprócz wspomnianego już designu, ważnym aspektem są opcje montażu. Do wyboru jest kilka wariantów. W standardzie telewizor oferowany jest z podstawą, którą stanowią dwie minimalistyczne nóżki. W tym roku ta Regulowana Podstawa**** pozwoli idealnie dopasować odstęp pomiędzy podłożem a ramą ekranu. To świetne rozwiązanie jeśli telewizor będzie pracować w parze z soundbarem, np. z Q-Serii.

Kolejną możliwością montażu jest Dopasowany Uchwyt, który sprzedawany jest wraz z telewizorem. Dzięki niemu Samsung The Frame można zamontować równolegle do ściany niczym prawdziwy obraz. Wśród opcji dodatkowych jest także Stojak Studio, czyli taka nowoczesna sztaluga. Pozwala wyeksponować telewizor w dowolnym miejscu, tak aby stał się centralnym elementem wystroju.

W kontekście montażu warto także dodać, że The Frame oferowany jest z modułem One Connect i oferuje Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem, co pozwala wyeliminować kable wokół ekranu. Będzie to szczególnie ważne jeśli telewizor zostanie wyeksponowany na ścianie lub za pośrednictwem Stojaka Studio.

Najbardziej stylowy telewizor na świecie? Samsung The Frame 2021 to bardzo solidny kandydat do tego miana!
fot. informacje prasowe

The Frame: sztuka w pięknej oprawie

Telewizor The Frame to kompletny i przemyślany koncept, łączący piękną oprawę i sztukę. Przełączając telewizor w Tryb Sztuka, ekran staje się swoistym cyfrowym płótnem, na którym możemy podziwiać swoje zdjęcia lub wybierać obrazy spośród tych, które dostępne są w internetowym sklepie z dziełami sztuki – Samsung Art Store. Powstał on specjalnie z myślą o tym niezwykłym telewizorze. Do wyboru jest ponad 1400 obrazów, zdjęć i grafik, pochodzących z kolekcji znanych światowych galerii i muzeów.

Dzięki The Frame także własne wspomnienia można oprawić w ramkę. Zdjęcia, które na telewizor można przesłać przez telefon czy USB zostaną zapisane w ramach opcji Moja Kolekcja. W tym roku raczej nie zabraknie miejsca na ważne chwile, bo do dyspozycji jest aż 6 GB pamięci wewnętrznej – to ok. 1200 obrazów.

Dzięki zastosowaniu Czujnika Trybu Sztuka ulubione zdjęcia czy obrazy wyświetlane będą zawsze, gdy ktoś będzie w pobliżu. Jeśli telewizor przez dłuższy czas nie wykryje ruchu, automatycznie wyłączy galerię.

Najbardziej stylowy telewizor na świecie? Samsung The Frame 2021 to bardzo solidny kandydat do tego miana!
fot. informacje prasowe

Obraz i dźwięk na najwyższym poziomie

W 2021 roku The Frame dostarczy niesamowitych wrażeń podczas oglądania, łącząc wysokiej jakości obraz i dźwięk. O część wizualną zadba szereg technologii, które Samsung wykorzystuje także we serii telewizorów QLED. Na przykład piękne nasycone kolory w każdy warunkach oświetleniowych to zasługa 100% Natężenia Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot). Z kolei idealne odwzorowanie szczegółów, ostrość i wyrazistość oglądanych treści to efekty pracy mocnego Procesora AI Quantum 4K, który wspomaga skalowanie do 4K z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i technologii głębokiego uczenia. W The Frame zastosowano także podświetlenie Dual LED z ciepłą i chłodną tonacją podświetlenia, co oznacza jeszcze wyższy kontrast i głębsze kolory. The Frame posiada także Funkcję Adaptacji Obrazu, dzięki której pora dnia i oświetlenie panujące w pomieszczeniu przestają mieć znaczenie – jasność będzie automatycznie regulowana do aktualnych warunków.

Dopełnieniem obrazu będzie niesamowita jakość dźwięku, która pozwoli na całkowite zanurzenie się w filmowym seansie. Tu z pomocą przychodzą technologie, takie jak np. Funkcja Adaptacji Dźwięku, która dopasowuje dźwięk do oglądanej treści, czy Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni, dzięki któremu dźwięk będzie tak samo dobry niezależnie od pomieszczenia i sposobu montażu telewizora.

The Frame należy do rodziny Smart TV, dlatego ma do zaoferowania wszystko, co najlepsze w telewizorach Samsung, czyli intuicyjną obsługę i bogatą ofertę aplikacji VOD. Nie zabrakło także najnowszych funkcji, takich jak PC na ekranie TV, Multi View (podział ekranu i podgląd obrazu ze smartfona) czy Dotknij i Wyświetl (podłączenie smartfona poprzez dotknięcie obudowy telewizora), które ułatwiają domową pracę, trening czy rozrywkę.

Najbardziej stylowy telewizor na świecie? Samsung The Frame 2021 to bardzo solidny kandydat do tego miana!
fot. informacje prasowe

Telewizor Samsung The Frame 2021 – specyfikacja

FUNKCJA LS03A – 75”/65”/55”/50”/43” LS03T – 32
Rozdzielczość 4K FHD
(3840 x 2160) (1920 x 1080)
HDR Quantum HDR HDR
100% Natężenie Kolorów Tak
Funkcja Adaptacji Obrazu Tak Brak
Dźwięk 40W (4CH)  75”/65”/55” 20W (2CH)
20W (2CH) 43”/50”
Funkcja Adaptacji Dźwięku Tak Brak
Dźwięk Podążający za obiektem Lite Tak Brak
Q-Symphony Tak Brak
Moduł One Connect Tak Tak (Mini)
Dopasowany Uchwyt W zestawie W zestawie
Automatyczny Tryb Gry (ALLM) Tak Brak
FreeSync Premium PRO/Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+ Tak* Brak
Regulowana Podstawa Tak Brak
Aplikacja do połączeń wideo(Google DUO) Tak Brak
Połączenie z Komputerem Tak
Multi View Tak Brak
Dotknij i Wyświetl Tak Tak
Montaż – stojący poziomy Tak Tak
Montaż – stojący poziomy z pochyleniem Nie Tak
Montaż stojący pionowy z pochyleniem Nie Tak
Montaż wiszący pionowy Nie Tak
Montaż wiszący poziomy Tak Tak

*Przy założeniu, że rozmiar standardowego pliku wynosi 5 MB.

**Nie dotyczy modelu The Frame 32 cale (32LS03T).

***Wymienne ramki są sprzedawane osobno. Dostępność stylów i kolorów ramek może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora.

****Nie dotyczy modelu The Frame 32 cale (32LS03T).

magicLinks_2_1

Źródło: Vobis, Samsung


Przeczytaj więcej na temat produktów Samsung:

(2938)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x