Home News Masz dekoder 4K tego operatora? Sprawdź – możesz odebrać rekompensatę!
Masz dekoder 4K tego operatora? Sprawdź – możesz odebrać rekompensatę!

Masz dekoder 4K tego operatora? Sprawdź – możesz odebrać rekompensatę!

8.22K
1

Sieć Vectra ma niebawem rekompensować swoim klientom wadę sprzedawanych dekoderów. Jednostki Smart TV 4K BOX PVR okazały się wybrakowane – mają kłopot z nagrywaniem wybranych przez użytkownika treści! Co mogą zyskać w ramach zadośćuczynienia klienci operatora?

Telewizja: dekodery 4K od sieci Vectra z wadą. Operator zapowiedział rekompensaty

Vectra wprowadziła niedawno do sprzedaży nowe dekodery 4K TV Smart 4K BOX PVR. Jako jedną z ich funkcji wymieniono możliwość nagrywania wybranych przez użytkownika treści na zainstalowany w urządzeniu dysk o pojemności 1 TB. Szybko jednak okazało się, że mechanizm nagrywania nie działa w prawidłowy sposób. Klienci zaczęli skarżyć się, że zaznaczone przez nich treści nie są rejestrowane, a co gorsza z dysku w tajemniczych okolicznościach znikają nagrane już materiały.

Dekoder TV Smart 4K BOX PVR

Operator szybko zareagował na te anomalie i zapowiedział, że zamierza rekompensować klientom poniesione straty. W oświadczeniu przekazanym portalowi Wirtualnemedia.pl sieć ogłosiła:

“Bardzo nam przykro z powodu niedogodności, które dotknęły niewielką grupę naszych klientów. Natychmiast po zauważeniu zgłaszanego problemu rozpoczęliśmy prace zmierzające do przywrócenia funkcji nagrywania. Sytuacja jest traktowana przez nas priorytetowo. Wszystkim osobom, które mają problem ze sprzętem, w najbliższym czasie zaproponujemy rekompensaty, o szczegółach będziemy informować klientów w indywidualnej komunikacji.”

Na jakie zadośćuczynienie mogą liczyć klienci Vectra? Tego póki co nie wiadomo. Klientom operatora polecamy śledzić skrzynki mailowe, na których w najbliższym czasie mogą lądować stosowne komunikaty.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/awaria-dekoder-vectra-tv-smart-4k-box-pvr-jak-uzyskac-rekompensata


Telewizja i kanały – przeczytaj więcej:

(8222)

0 0 głos
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Paweł
Paweł
9 miesięcy temu

Podobają mi się takie dekodery, i nie zamienię swojego Horizon z dyskiem 500GB od UPC na wersję z chmurą, w której nagrania przepadają. Dysk, to dysk. Kiedyś chętnie się przeniosę do Vectry, bo to chyba jedyna firma która oferuje dekoder z dyskiem.

1
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x