Home News Nowy kanał za darmo w telewizji naziemnej? Ta nowość może się zaraz pojawić! Co to za stacja?
Nowy kanał za darmo w telewizji naziemnej? Ta nowość może się zaraz pojawić! Co to za stacja?

Nowy kanał za darmo w telewizji naziemnej? Ta nowość może się zaraz pojawić! Co to za stacja?

20.64K
0

Telewizja naziemna: kanał Regio, który nadaje programy około trzydziestu lokalnych sieci kablowych, planuje dołączyć do jednego z lokalnych multipleksów. Telewizja, która dociera do miliona domów, prowadzi dialog z największymi operatorami kablowymi i planuje wprowadzić reklamy w tym roku. Niedługo za darmo w telewizji naziemnej? Na którym MUX może zostać ulokowana?

Naziemna telewizja cyfrowa: kanał TV Regio chce zacząć nadawanie! Na którym MUX może się pojawić?

Kanał telewizyjny Regio nadaje programy produkowane przez lokalne kanały telewizyjne z różnych regionów. Treść jest dostarczana w sposób ciągły przez około 30 kanałów kablowych. W ramówce stacji znajdują się m.in. magazyny kulinarne, podróżnicze i motoryzacyjne, a także program informacyjny „Raport”, który zawiera wybrane treści z lokalnych stacji. Założyciel kanału Michał Nieckarz poinformował, że stacja planuje uruchamiać własne produkcje w miarę rozwoju stacji. Niedawno wraz z Piotrem Barełkowskim zainicjował projekt telewizyjny Regio Ukraine dla Ukraińców mieszkających w Polsce.

Zupełna nowość w telewizji naziemnej? Może się pojawić kanał dostępny tylko w sieciach kablowych! Co to?

TV Regio jest konkurentem TVP3, która w wspólnym paśmie nadaje programy z różnych ośrodków Telewizji Polskiej. Kanał można też oglądać sieci Toya, w telewizji Orange oraz kilku innych operatorów, a także w serwisie CDA Premium. Obecnie TV Regio dociera do ponad miliona gospodarstw domowych. Jednak telewizja kablowa i usługi przesyłania strumieniowego to nie wszystko. Stacja chce również znaleźć się w naziemnej telewizji cyfrowej i jest już w trakcie rozmów z operatorem lokalnego multipleksu. Na dzień dzisiejszy nie znamy dokładnej daty wejścia TV Regio do przekazu naziemnego. Kiedy i gdzie zostanie ulokowana, jeśli negocjacje się powiodą? Czekamy na nowe informacje.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-odbierac-tv-regio-konkurent-tvp3-chce-wejsc-na-multipleks-naziemny


Telewizja – przeczytaj więcej: 

(20635)

3 3 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x