Home News Telewizja naziemna: dwa kanały połączone w jeden? W programie filmy i seriale!
Telewizja naziemna: dwa kanały połączone w jeden? W programie filmy i seriale!

Telewizja naziemna: dwa kanały połączone w jeden? W programie filmy i seriale!

801
0

Kanał Red Top TV, który dostępny jest w wybranych sieciach kablowych, nadaje ostatnio ramówkę tożsamą z programem stacji ViDoc TV. Tę można z kolei odbierać za darmo w telewizji naziemnej na MUX-8. Okazuje się, że ma dojść do fuzji obu pozycji. Co można tam oglądać?

Telewizja naziemna i kablowa – kanał Red Top TV nadaje to samo, co darmowy ViDoc TV z MUX-8. Fuzja

Red Top TV i ViDoc TV to kanały należące do portfolio tego samego nadawcy: Red Carpet TV. Pierwszy mogą oglądać abonencie wybranych sieci TV kablowej, drugi natomiast ulokowany jest w naziemnej telewizji cyfrowej na ogólnopolskim multipleksie MUX-8. Jak donieśli jako pierwsi użytkownicy forum SATKurier.pl, niedawno Red Top TV zaczął nadawać program identyczny z tym znanym z ViDoc TV.

Z czego to wynika? Otóż nadawca zaplanował fuzję obu stacji i uruchomienie pozycji ponownie pod nową nazwą. ViDoc TV to bardzo świeża stacja, bo wystartowała zaledwie w marcu, początkowo pod nazwą CTV9. Szybko stało się jasne, że Red Carpet TV ma w planach zintegrowanie kanałów.

Nowy kanał Red Top TV z filmami i serialami w 3 kolejnych sieciach kablowych! Gdzie można oglądać w telewizji?

W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl prezes Red Carpet TV Leszek Kułak przekazał następujące stanowisko w sprawie: “Jeśli chodzi o oznaczenie kanału, to jesteśmy w trakcie krótkich testów. Zdjęliśmy kolor z loga na sugestie widzów i sprawdzamy czy logo jest wystarczająco czytelne. Zmiana docelowa loga nastąpi po decyzji KRRiT. Docelowo chcielibyśmy, żeby ViDoc TV zastąpił Red Top TV, który miał zasięg tylko w sieciach kablowych”.

Kanał ViDoc TV jest dostępny w telewizji naziemnej na pozycji numer 50 na pilocie. Nadaje klasyczne filmy i seriale, ale też dokumenty i programy podróżnicze.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/vidoc-tv-red-top-tv-mux-8-jak-ogladac-ramowka-reklamy


Przeczytaj więcej:

(801)

0 0 głos
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x