Home News Sharp Aquos Board – interaktywne ekrany 4K
Sharp Aquos Board – interaktywne ekrany 4K

Sharp Aquos Board – interaktywne ekrany 4K

138
0

Firma Sharp poza produktami czysto konsumenckimi, ma w swoim asortymencie również sprzęt biznesowy. Do sprzedaży właśnie weszły 3 modele Aquos Board, interaktywnych ekranów 4K.

Bo duże i tanie jest fajne! | TEST | Sharp UI9362 i UI7652

Sharp Aquos Board to interaktywne ekrany dotykowe do zastosowań biznesowych i konferencyjnych. Ich sercem jest sześciordzeniowy układ SoC złożony z jednego procesora Arm Cortex-A72 (dwurdzeniowy) i A53 (czterordzeniowy). Sprzęt jest wyposażony w 4 GB RAM-u oraz 32 GB pamięci wewnętrznej.

Sharp

Nowych modeli Aquos Board są trzy: 85-calowy PN-L851H, 75-calowy PN-751H oraz 65-calowy PN-L651H. Poza przekątną ekranu, mają one identyczne parametry. Są wyposażone w 20-punktowy wyświetlacz dotykowy, a więc sprzyjają pracy zespołowej. Można po nim również pisać dołączonym do zestawu cyfrowym piórem. Sharp zastosował tutaj matrycę TFT LCD o rozdzielczości 4K i bezpośrednim podświetleniu LED. Szczytowa luminancja ekranu wynosi 350 nitów przy kontraście 5000:1. Sprzęt dodatkowo wyposażony jest w zestaw dwóch wbudowanych głośników 10 W.

Aquos Board można obrócić w orientacji pionowej bądź poziomej, jak również odchylić do przodu bądź tyłu o 20 lub 45 stopni. Przy podłączeniu komputera z Windowsem można za pomocą aplikacji Sharp Touch Viewer korzystać z aplikacji Microsoft Office. Wyświetlaną w danym momencie zawartość można strumieniować do 50 urządzeń jednocześnie. Aquos Board w trybie tablicy interaktywnej nie wymaga jednak podłączenia PC-ta. Z kolei oprogramowanie Sharp Display Connect pozwala na łączność bezprzewodową między dowolnym komputerem z Windowsem lub urządzeniem mobilnym na Androidzie.


ZOBACZ TAKŻE: Sharp wprowadza nowy monitor 8K z HDMI 2.1


Ceny interaktywnych tablic Sharp Aquos Board wynoszą orientacyjnie odpowiednio: 51 374 PLN za model PN-L851H, 31 409 PLN za wariant PN-751H i 23 339 PLN za wersję PN-L651H.

Źródło: Inavate

(138)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o