Home News Sekiro – premierowy zwiastun nowej gry autorów Dark Souls
Sekiro – premierowy zwiastun nowej gry autorów Dark Souls

Sekiro – premierowy zwiastun nowej gry autorów Dark Souls

192
0

From Software, twórcy serii Dark Souls, udostępnili zwiastun swojej nowej gry. Sekiro: Shadows Die Twice ukaże się 22 marca a premierowy trailer można zobaczyć już dzisiaj na YouTube.

Sekiro to gra typu hack’n’slash. Jej akcja toczy się w feudalnej Japonii. Nie jest to jednak tytuł oparty na historycznych wydarzeniach. Miesza on motywy samurajskie z denomami i bestiami, a także magią i nowocześniejszym technologiami.

W przeciwieństwie do Dark Souls, jest to tytuł pozbawiony elementów multiplayer. Na tym różnice się nie kończą. Zamiast swobodnego wydawania dusz na dowolne atrybuty, będziemy mieli tutaj 3 różne drzewka umiejętności. Każda z nich zaoferuje różnego typu zdolności – tak pasywne, jak i aktywne.

Sekiro

Ponadto, nasza postać posiada protezę ramienia, którą można modyfikować o nowe właściwości. Do naszej dyspozycji oddana jest także kotwiczka do szybkiego przemieszczania się.

Devil May Cry 5 | RECENZJA – CZĘŚĆ 1 | Xbox One X 4K HDR

Oczekiwania względem Sekiro są ogromne ale wszystko wskazuje, że możemy otrzymać kolejny wysokiej klasy tytuł z Japonii, po Devil May Cry 5 oraz Resident Evil 2.

Źródło: YouTube, Activision, From Software

(192)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.