Home News Samsung The Frame 2019 z Quantum Dot: od dziś w sprzedaży
Samsung The Frame 2019 z Quantum Dot: od dziś w sprzedaży

Samsung The Frame 2019 z Quantum Dot: od dziś w sprzedaży

1.38K
0

Dzisiaj wchodzi w Polsce do sprzedaży Samsung The Frame 2019. Jest to lifestyle’owy telewizor 4K łączący walory estetyczne współczesnego dzieła sztuki z funkcjonalnością telewizorów QLED. Tegoroczna edycja wyposażona jest po raz pierwszy technologię kropek kwantowych.

Samsung RU8000 / RU8002 | TEST | 120Hz do sportu i gier w dobrej cenie

Samsung The Frame 2019 to najnowsza edycja lifestyle’owej serii telewizorów koreańskiego producenta. Tegoroczna wersja swoją matrycę ma pokrytą warstwą kropki kwantowej. Dzięki temu jest w stanie zapewnić 100% pokrycie przestrzeni kolorów DCI-P3. Najnowszy model obsługuje również HDR10 i HDR10+, a technologia Quantum Dot pozwoli osiągnąć wyższą luminancję niż w zeszłorocznej wersji (której szczytowa wartość wynosiła między 400 a 500 nitów). Usprawnienia te powodują, że The Frame nie odbiega wydajnościowo od innych telewizorów Samsunga na rok 2019.

Samsung The Frame

Oczywiście główną, unikatową funkcją The Frame 2019 jest możliwość wyświetlania dzieł sztuki, także gdy odbiornik jest wyłączony. To taki zaawansowany ekwiwalent trybu Ambient w QLED-ach. Dostępnych ich jest aż 1000, a zakupić można je ze sklepu Samsung Art Store. Użytkownik może także spersonalizować sposób wyświetlania grafik, a także tworzyć ich sekwencje.

Do The Frame dołączony jest także minimalistyczny Jeden Pilot, a telewizor obsługuje asystentów głosowych: Bixby, Amazon Alexa i Asystenta Google. Ponadto telewizor zapewnia kompatybilność z protokołem Apple AirPlay 2 i dostęp do sklepu z filmami Apple TV.


ZOBACZ TAKŻE: Samsung przestawia się z produkcji LCD na OLED?


The Frame 2019 dostępny jest w sprzedaży od dzisiaj w czterech wersjach: 43-, 49-, 55- i 65-calowej.

Źródło: Samsung, opracowanie własne

(1378)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o