Samsung KS8000 SUHD TEST Ultra HD Premium

Samsung KS8000 SUHD TEST Ultra HD Premium

5.99K
434

Słowem wstępu

Tegoroczną listę testów telewizorów Samsung otwieramy modelem SUHD KS8000 w 55 calach z certyfikatem Ultra HD Premium. Firma przed Euro 2016 ruszyła pełną parą z promocją swoich najnowszych telewizorów!

 

Linia KS8000 i KS9000 (zakrzywiony) to najwyższe na ten moment modele telewizorów Samsung dostępne w sprzedaży. W tym roku możemy spodziewać się jeszcze następcy najwyższego modelu JS9500 jednak na ten moment data premiery nie jest znana. Wróćmy zatem do naszego głównego tematu jakim jest testowany telewizor. Pewnie wielu potencjalnych kupujących ucieszy fakt, że firma wróciła z prostymi modelami ekranów w klasie premium dając nam wybór między klasycznym rozwiązaniem a krzywizną. Patrząc na głosy dochodzące z forum to zdecydowanie dobre posunięcie. Telewizor ten jak przystało na wysoki model w pełni wspiera format Ultra HD i na nim m.in będę chciał się mocno skupić w poniższym teście.

 

(5992)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

434
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o