Home Testy Telewizory LCD Samsung Samsung KS7000 (UE55KS7000) Test – najtańszy SUHD z Ultra HD Premium
Samsung KS7000 (UE55KS7000) Test – najtańszy SUHD z Ultra HD Premium

Samsung KS7000 (UE55KS7000) Test – najtańszy SUHD z Ultra HD Premium

87.67K
1078

Słowem wstępu

Samsung KS7000 jest ostatnim dostępnym telewizorem SUHD, który biorę pod lupę. Na ten moment na portalu odnajdziemy testy wszystkich pozostałych linii. Flagowego KS9500/KS9800, pośrednich modeli z zakrzywioną matrycą: KS9000 i KS7500, oraz płaskiego KS8000. KS7000 jest de facto najniżej plasowanym wyświetlaczem SUHD. Jego ekran, podobnie jak KS8000, jest płaski. Czy są jakieś różnice pomiędzy wyświetlaczami oprócz ceny? Zaraz się przekonamy!

samsung-ks7000-wygladKS7000 możemy nabyć w czterech rozmiarach: 49″, 55″, 60″ i 65″. Do testu przyszedł model 55″, który prawdopodobnie będzie cieszył się największą popularnością, ze względu na najlepszy stosunek ceny do jakości.

(87666)

Maciej Koper Szef działu testów na HDTVPolska. Posiadacz certyfikatów ISF oraz THX. Zapraszam studia filmowe oraz osoby prywatne do profesjonalnej kalibracji swoich wyświetlaczy: www.skalibrujtv.pl

Comment(1 078)

 1. jacek666b jacek666b napisał(a):

  A ma ktoś to sławne firmware 1239?

  Nie działa mi CEC z ampli, mam nadzieję że to pomoże

 2. Bartek_Nowak Bartek_Nowak napisał(a):
  U mnie podobnie tv .sam się zaktualizował ,wiecie może jakie są zmiany ??
  Dokładnie. Wie ktoś co się zmieniło?

  Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

 3. Nie zauważyłem zmian.

 4. damianlorencki damianlorencki napisał(a):

  Mam info dla wszystkich zainteresowanych, na wymienioną matrycę przysługują od nowa 24 miesiące gwarancji, mnie chcieli zbyć jak po roku od zakończenia normalnej gwarancji wymieniona matryca znowu zaczęła siadać, twierdząc, że mam tylko 3 dodatkowe miesiące gwarancji na usługę serwisową. Ale po zagłębieniu się w temat:

  Zgodnie z art. 581. k.c. 

  § 1. Jeżeli w wykonaniu swoich obowiązków gwarant dostarczył uprawnionemu z gwarancji zamiast rzeczy wadliwej rzecz wolną od wad albo dokonał istotnych napraw rzeczy objętej gwarancją, termin gwarancji biegnie na nowo od chwili dostarczenia rzeczy wolnej od wad lub zwrócenia rzeczy naprawionej.

   

  I nagle okazało się, że i owszem, serwis Samsunga przyznaje, że należą mi się pełne 24 miesiące od wymiany matrycy ?

  W piątek przyjedzie pan z serwisu i zobaczymy co powie na śliczne prześwietlenia na moim TV.

   

   

 5. Jedna rzecz mnie irytuje. Jak wiadomo na pasku menu pojawiają się promowane strony www lub filmów na YT natomiast ostatnio zaczęła pojawiać się reklama McDonalds. Czy ktoś wie jak się tego gów...a (nie znajduję delikatniejszego określenia) pozbyć? Oczywiście mam na myśli sytuację kiedy TV będzie ciągle mógł korzystać z internetu.

 6. Pojawiło się firmware 1240 no ale mam generalnie z tym jeden problem. To już nie pierwszy raz i mam wrażenie, że TV nie aktualizuje się właściwie. TV pokazuje info, że znalazł firmware, po czym jak klikam zainstaluj wyłącza się tylko na chwilę i włącza i tyle. Pokazuje, że niby jest aktualizacja wykonana i jest nowy numer oprogramowania w menu, ale jak pamiętam robiłem to przez USB to trwało to kilka/kilkanaście minut ! Co jest więc nie tak? 

 7. Witam, dziwna sprawa. Mam problemy z aplikacją Youtube. (1240 firmware). Uruchamia się, na czarnym ekranie dostaje zwiechę i koniec, nic dalej nie idzie ? Odinstalować jej się nie da bo jest wpisana na stałe, zresetować tez nie wiem jak... macie może jakieś pomysły co zrobić ?

 8. 4 minuty temu, rooland napisał:

  Witam, dziwna sprawa. Mam problemy z aplikacją Youtube. (1240 firmware). Uruchamia się, na czarnym ekranie dostaje zwiechę i koniec, nic dalej nie idzie ? Odinstalować jej się nie da bo jest wpisana na stałe, zresetować tez nie wiem jak... macie może jakieś pomysły co zrobić ?

  Wejdz w youtube, i przytrzymaj dlugo na pilocie strzalke return.

 9. Mam  co jakiś czas podobny problem ,pomaga wyciągnięcie na chwilę wtyczki TV z prądu . 

 10. 12 godzin temu, Gambit 007 napisał:

  Mam  co jakiś czas podobny problem ,pomaga wyciągnięcie na chwilę wtyczki TV z prądu . 

  Na chwilę nie pomagało, zostawiłem tv bez prądu na jakieś 15 min i ruszyło... dzięki