Home News Trylogia Spyro powróci zremasterowana na PS4?
Trylogia Spyro powróci zremasterowana na PS4?

Trylogia Spyro powróci zremasterowana na PS4?

164
0

Portal Kotaku właśnie podał informacje jakoby kultowa seria platformówek z PS1, Spyro the Dragon, miała powrócić jeszcze w tym roku na PS4.
Według kilku niezależnych źródeł (i osób związanych z projektem) na które powołuje się Kotaku, sympatyczny smok miałby zagościć na naszych konsolach w trzecim kwartale 2018. Activision ma formalnie zapowiedzieć grę w marcu.
Podobnie jak szalenie popularny Crash Bandicoot, także w Spyro the Dragon Trilogy Remaster znajdziemy całkowicie nowe tekstury, oświetlenie, animacje oraz wstawki filmowe, jak również zremasterowaną ścieżkę dźwiękową. Oprócz tego, otrzymamy także zgodnie z duchem czasów system zapisywania stanów gry.
W skład kolekcji wejdą Spyro the Dragon, Ripto’s Rage! oraz Year of the Dragon. Co ciekawe, Activision, ma zamiar wprowadzić zawartość, która oryginalnie była wycięta z tych tytułów. Trylogii możemy się spodziewać około września, co będzie akurat pokrywało się z 20-letnią rocznicą wydania pierwszego Spyro.

Spyro the Dragon środek
Zremasterowana trylogia Spyro ma być dostępna na starcie wyłącznie na PS4 (wraz ze wsparciem dla PS4 Pro) a następnie ukaże się na inne platformy w 2019 (podobna sytuacja co do Crasha). Za port odpowiada również studio Vicarious Visions, znane z N Sane Trilogy.
Jak wam się podoba ta wiadomość o powrocie Spyro? Macie jakieś miłe wspomnienia z PS1? Pochwalcie się w komentarzach.

(164)

Jakub Krawczyński Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.