Home News Pierwsza wielka promocja na zakup PlayStation 5! Jest taniej, ale…
Pierwsza wielka promocja na zakup PlayStation 5! Jest taniej, ale…

Pierwsza wielka promocja na zakup PlayStation 5! Jest taniej, ale…

2.20K
0

Po raz pierwszy od premiery konsoli PS5, stała się ona obiektem oficjalnej promocji! W pakiecie z grą God of War Ragnarok można zakupić ją taniej. O ile i gdzie?

Wreszcie promocja na konsolę PS5! Na razie niestety nie w Polsce

W USA ogłoszono pierwszą promocję na konsolę PlayStation 5! Po ponad dwóch latach od premiery, po wielu kryzysach – zarówno tych dotyczących dostępności, jak i tych z wzrostem cen surowców – otrzymaliśmy “oficjalną” promocyjną ofertę na PS5! Samo Sony obniżyło cenę tego pakietu, do czego podporządkowali się sprzedawcy, nie narzucając ogromnej marży. Jakie są szczegóły oferty?

PlayStation 5 pozbawione jednej z funkcji! Na konsoli Sony nie będzie już tego elementu

Rabat przewidziano na pakiet wraz z grą “God of War Ragnarok”, który normalnie kosztuje tam 559,99 dolarów, a aktualnie dostępny jest z rabatem 9%, co daję nam cenę 509,99 dolarów. Akcja promocyjna w sklepie Sony PlayStation Direct wystartowała w piątek i potrwa do 15 kwietnia. Sprzedawcy detaliczni, w tym Amazon i Walmart, dorównali cenie Sony za pakiet, podczas gdy Best Buy oferuje go za 509 USD. Biorąc pod uwagę, że sama konsola kosztuje 499,99 dolarów, to kupujący w zasadzie otrzymują grę za 10 dolarów.

Pytanie, czy w najbliższym czasie akcje promocyjne Sony na PS5 poszerzą zasięg i zobaczymy je również w Polsce. Biorąc pod uwagę rosnącą dostępność konsol, nie jest to wykluczony scenariusz.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/the-ps5-god-of-war-ragnarok-console-bundle-has-been-discounted-by-50/


Konsole i gry – przeczytaj więcej:

(2197)

1 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x