Home News Promocja na Philips OLED803: telewizor w świetnej cenie
Promocja na Philips OLED803: telewizor w świetnej cenie

Promocja na Philips OLED803: telewizor w świetnej cenie

5.41K
0

Popularny model OLED TV z zeszłego roku, Philips OLED803, dostępny jest w nowej promocji w jednym z elektromarketów. Telewizor możemy kupić w cenie 5019 zł.

Promocyjna oferta – Philips OLED803

MediaExpert_300x250

Niedawno Media Expert uruchomiło akcję promocyjną, w ramach której możemy nabyć telewizor Philips OLED803 w cenie 5999 złotych, a za dodatkową złotówkę otrzymamy konsolę Xbox One S wraz z zestawem gier.

Philips

Tym razem dla osób, które preferują kupić sam odbiornik, bez konsoli, ale w niższej cenie, nową okazję ma MALL.pl. Podczas gdy w Media Expert już promocyjne zestawy zostały wyprzedane, MALL.pl oferuje 55-calowy OLED803 za 5019 złotych.

Philips OLED803 to bardzo dobry model 4K TV w swojej klasie i cenie. Jego wzornictwo jest nowoczesne i smukłe, a funkcjonalność również solidna. Sercem urządzenia jest procesor P5 drugiej generacji wraz z matrycą 120 Hz. Średnia luminancja wynosi 740 nitów, a odbiornik obsługuje standardy HDR, HDR10+ oraz HLG. Całość dopełnia system Android TV wraz z obsługą Asystenta Google i trójstronny system oświetlenia Ambilight.


ZOBACZ TAKŻE: Philips OLED 803 a OLED+ 903 | PORÓWNANIE | Różnice przed zakupem


Źródło: opracowanie własne

(5410)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o