Home News Poznaliśmy datę premiery filmu Mortal Kombat
Poznaliśmy datę premiery filmu Mortal Kombat

Poznaliśmy datę premiery filmu Mortal Kombat

323
0

Mortal Kombat 11 miało niedawno swoją premierę na konsolach i PC. Zebrało świetne oceny i nie było lepszego momentu na ogłoszenie adaptacji filmowej. Dowiedzieliśmy się o niej w zeszłym tygodniu, a teraz znamy także datę premiery.

Zdjęcia do „Mortal Kombat” mają zacząć się w tym roku, a pre-produkcja rusza już w czerwcu. Reżyseruje znany z wielu prestiżowych reklam Simon McQuoid w swoim pełnometrażowym debiucie. Nakręcił między innymi spoty dla takich marek, jak Sony, Netflix, Samsung, Halo, Call of Duty czy HP. Producentem jest twórca serii „Obecność” oraz reżyser „Aquamana”, James Wan.

Mortal Kombat

Jak donosi Variety, premiera przewidziana jest na 5 marca 2021. Film będzie więc rywalizować z nową wersją „Masters of the Universe”. Budżet adaptacji bijatyki studia NetherRealm będzie wynosić co najmniej 70 mln AUD.

Źródło: Variety

(323)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.
REKLAMA: Automatyczne przekierowanie nastąpi za 20 sekund Przejdź do HDTVPolska teraz »