Home News ES 2018 Polska IFA? Zbliżają się Electronics Show – największe targi elektroniki użytkowej w Polsce
Polska IFA? Zbliżają się Electronics Show – największe targi elektroniki użytkowej w Polsce

Polska IFA? Zbliżają się Electronics Show – największe targi elektroniki użytkowej w Polsce

2.86K
0

Duże targi elektroniki użytkowej w Polsce? Coś na wzór targów IFA czy CES? Brzmi bardzo poważnie. Wiele razy zastanawiałem się czy takie przedsięwzięcie kiedykolwiek może pojawić się w naszym kraju. Także związane z premierami produktów na poziomie światowym. Okazuje się, że powstał pomysł oraz co najważniejsze realizacja planu na największe targi elektroniki użytkowej w Polsce. Mowa o ES czyli Electronics Show w Nadarzynie pod Warszawą.

Electronic Show 2018

Codziennie dowiadujemy się z oficjalnej strony na portalu Facebook o firmach, które pojawią się na miejscu. Trzeba przyznać, że będzie w czym wybierać a zwiedzający nie powinni się nudzić. Mowa chociażby o: m.in.: Beko, BSH, MPM – włącz gościnność, BaByliss Polska, Nespressoo, Intel, Lenovo Polska HP, Brother, Hama Polska, Samsung Electronics Polska, LG Mobile, Sony Mobile, Philips Polska, Panasonic Polska, Sharp Home Poland, Toshiba Innovation, Adler Europe Groupr, I-drops, Candy, Denon oraz JBL, a to pewnie jeszcze nie wszyscy.

Na miejscu będą przygotowane specjalne strefy targowe takie jak: Computer & Mobile, Home & Hobby, Audio & Video, Nowe technologie i Technologie samochodowe & Elektromobilność. Dodatkowo zwiedzający będą mogli zobaczyć wiele atrakcji takich jak wspominane premiery sprzętów, strefę kosmiczną z bazą kosmiczną, łazikami i skafandrami, pokazy wykorzystania technologii VR, prelekcje i warsztaty dla dorosłych i dla dzieci związane z obszarem kosmicznym, Strefy B2B: IKEA dla firm i MediaMarkt dla firm, prezentujące koncepcje wyposażenia biur.

Jak mówi sam organizator:

Największe Targi Elektroniki Użytkowej w Polsce Electronics Show to nowa generacja targów, które oferują nie tylko statyczne ekspozycje, ale także efektowne i dynamiczne prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. Electronic Show jest pierwszym takim wydarzeniem organizowanym w Polsce, które w tak kompleksowy i innowacyjny sposób prezentuje najnowocześniejsze technologie, rozwiązania czołowych światowych producentów elektroniki użytkowej oraz związane z nią usługi.

Targi odbędą się w dniach 13 – 15 kwietnia w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.Wszystkie informacje znajdziecie na stronie Electronic Show.

(2863)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).