Home News Wyciekły ceny za abonament PlayStation Plus Spartacus – nowej usługi gamingowej Sony! Są szczegóły oferty
Wyciekły ceny za abonament PlayStation Plus Spartacus – nowej usługi gamingowej Sony! Są szczegóły oferty

Wyciekły ceny za abonament PlayStation Plus Spartacus – nowej usługi gamingowej Sony! Są szczegóły oferty

19.24K
0

Nadchodzi wielki konkurent dla Xbox Game Pass. W obecnym kształcie oferta PlayStation Plus nie jest w stanie rywalizować ze swoim wielkim gamingowym adwersarzem, dlatego Sony szykuje nowości. Tak mówią mnożące się od kilku miesięcy doniesienia, aczkolwiek oficjalnie Japończycy nic jeszcze nie ujawniają. Teraz jednak dziennikarz Jeff Grubb dotarł do informacji zza kulis – padła cena nowej usługi i jej oferta! Czy tak to będzie wyglądać? Jakie gry będą się pojawiać? Kiedy premiera? 

PlayStation Plus Spartacus – wyciekła cena i oferta nowej usługi! Jakie gry tam trafią?

Pojawiły się świeże informacje dotyczące PlayStation Plus Spartacus – nowej usługi gamingowej Sony, którą producent szykuje rzekomo jako godnego rywala dla Xbox Game Pass. Przypomnijmy, że wcześniej informowano o możliwości połączenia ofert PS Plus i PS Now oraz zaoferowania graczom tytułów z poprzednich generacji na nowych konsolach.

Do najnowszych wieści dotarł dobrze poinformowany dziennikarz Jeff Grubb. Jego zdaniem premiera PS Plus Spartacus nastąpi już niebawem, a jeszcze w lutym w wewnętrznych kręgach Sony ma zostać osiągnięty “kamień milowy”, które ma być kluczowy w kontekście uruchomienia nowej usługi. Grubb zaznaczył jednak, że nie musi to koniecznie oznaczać publicznego ogłoszenia Spartacusa.

Sensacyjne wieści na temat PS Plus Spartacus! To nie będzie nowy Game Pass? Padł okres premiery usługi!

Poinformował natomiast, że – w obecnej chwili – Sony planuje zaproponować trzy progi subskrypcyjne. O tym była już mowa wcześniej, kiedy podobne dane przedstawił równie wiarygodny Jason Schreier. PS Plus Spartacus ma wyglądać następująco:

  • pakiet Essential (podstawowy) – taka sama oferta jak obecny PS Plus – 10 dolarów miesięcznie;
  • pakiet Extra – biblioteka gier do pobrania, bez dostępu do oferty w chmurze – 13 dolarów miesięcznie;
  • pakiet Premium (najwyższy) – wersje demo gier, tytuły z poprzednich generacji oraz darmowe, pełne wersje gier co miesiąc – 16 dolarów miesięcznie.

O co chodzi z tymi wersjami demonstracyjnymi w najwyższym pakiecie? Może chodzić o najnowsze produkcje, które będą się pojawiać. Podobny dostęp daje obecnie usługa EA Play. Gry z poprzednich generacji to oczywiście produkcje znane z poprzednich konsol PlayStation, w które – za pomocą specjalnego emulatora lub w tradycyjnej formie – będzie można grać na PS4 czy PS5.

PlayStation Plus Spartacus ma ponoć zaoferować na start pomiędzy 250 a 300 gier. Do dokładnej daty premiery insider nie dotarł.

Playstation Plus

magicLinks_2_1

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/classic-games-will-reportedly-be-a-major-part-of-playstations-game-pass-rival/


Więcej na temat konsol i gier:

(19242)

3 2 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x