Home News player.pl z dostępem do TVN, TVN7 i TTV
player.pl z dostępem do TVN, TVN7 i TTV

player.pl z dostępem do TVN, TVN7 i TTV

1.28K
8

Player.pl właśnie zyskał nową zawartość. Od 1 lipca dedykowana aplikacja pozwala na oglądanie trzech kanałów, w tym TVN i TVN7.

Coraz więcej osób odchodzi od standardowej telewizji i a koncerny medialne próbują dostosowywać swoją ofertę, idąc z duchem czasu. Od teraz TVN, TTV oraz TVN7 są włączone do w aplikacji player.pl w pakiecie abonamentowym “Start”. Jego cena wynosi 10 złotych za miesiąc. Wszystkie z nich oferują jakość HD. Oprócz wyżej wymienionych kanałów grupy TVN Discovery Polska, na player.pl dostępne są także m.in. Canal+, HBO, FOX, Eurosport i nSport+.

TVN

Jeśli chodzi o repertuar poszczególnych stacji na lipiec, to na antenie TVN pojawią się między innymi “Interstellar” (12 lipca) i “Niesamowity Hulk” (19 lipca). Z kolei na TVN7 będą emitowane takie filmy, jak: “Czas Apokalipsy” (3 lipca), “Byliśmy żołnierzami” (10 lipca), “Boyhood” (17 lipca) i “Podaj dalej” (23 lipca). W niedzielnym paśmie “Superseans” (godz. 20:00) się: “Infiltracja” (14 lipca), “Green Lantern” (21 lipca) oraz “Superman: Powrót” (28 lipca).


ZOBACZ TAKŻE: Nowa wersja aplikacji player dla Samsung Smart TV


Od kwietnia 2019 roku telewizory Samsung Smart TV z platformą Tizen otrzymały najnowszą wersję aplikacji player. Także w kwietniu serwis pochwalił się pozycją lidera na rynku legalnych serwisów OTT. Jeśli zaś chodzi o segment VOD, dane ze stycznia 2019 wskazują na 10,07% udział playera w rynku, co przekłada się na szóste miejsce wśród dostawców usług tego typu.

Źródło: TVN

(1278)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

8
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o