Home News player.pl z dostępem do TVN, TVN7 i TTV
player.pl z dostępem do TVN, TVN7 i TTV

player.pl z dostępem do TVN, TVN7 i TTV

1.14K
8

Player.pl właśnie zyskał nową zawartość. Od 1 lipca dedykowana aplikacja pozwala na oglądanie trzech kanałów, w tym TVN i TVN7.

Coraz więcej osób odchodzi od standardowej telewizji i może być to próba pójścia z duchem czasu. TVN, TTV oraz TV7 są włączone do w aplikacji player.pl w pakiecie abonamentowym “Start”. Jego cena wynosi 10 złotych za miesiąc. Wszystkie z nich oferują jakość HD.Oprócz wyżej wymienionych kanałów grupy TVN Discovery Polska, na player.pl dostępne są także m.in. Canal+, HBO, FOX, Eurosport i nSport+.

TVN

Jeśli chodzi o repertuar poszczególnych stacji na lipiec, to na antenie TVN pojawią się między innymi “Interstellar” (12 lipca) i “Niesamowity Hulk” (19 lipca). Z kolei na TVN7 będą emitowane takie filmy, jak: “Czas Apokalipsy” (3 lipca), “Byliśmy żołnierzami” (10 lipca), “Boyhood” (17 lipca) i “Podaj dalej” (23 lipca). W niedzielnym paśmie “Superseans” (godz. 20:00) się: “Infiltracja” (14 lipca), “Green Lantern” (21 lipca) oraz “Superman: Powrót” (28 lipca).


ZOBACZ TAKŻE: Nowa wersja aplikacji player dla Samsung Smart TV


Od kwietnia 2019 roku telewizory Samsung Smart TV z platformą Tizen otrzymały najnowszą wersję aplikacji player. Także w kwietniu serwis pochwalił się pozycją lidera na rynku legalnych serwisów OTT.  Jeśli zaś chodzi o segment VOD, dane ze stycznia 2019 wskazują na 10,07% udział playera w rynku, co przekłada się na szóste miejsce wśród dostawców usług tego typu.

Źródło: TVN

(1138)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Comment(8)

 1. Czyli dostep do coraz wiekszej ilości ... reklam :) .

 2. A filmy u nich - to same odgrzewane kotlety...
 3. Szkoda tylko że jest ograniczenie i na Box Player nie działa.

 4. Wie ktos moze czy dziala za granica ?
 5. A jak z jakością z  tym hd jest coś lepiej w odbiorze ?

  Chodzi mi głównie o tvn i tvn 24 

 6. 1 godzinę temu, playertresor napisał:

  Wie ktos moze czy dziala za granica ?

  Działa za granicą jeśli kupisz płacąc polskim środkiem płatniczym, czyli przelew/blik lub polska karta płatnicza. Prawo UE. Jak coś kupisz w PL i wyjedziesz na teren UE to musi działać ( cross border)

 7. Jakub Krawczyński Jakub Krawczyński napisał(a):
  6 hours ago, Gmeru said:

  Działa za granicą jeśli kupisz płacąc polskim środkiem płatniczym, czyli przelew/blik lub polska karta płatnicza. Prawo UE. Jak coś kupisz w PL i wyjedziesz na teren UE to musi działać ( cross border)

  I jeszcze tam w lutym tego roku dodali kanały na żywo i w sumie to reklamowali, że będą: ITVN, ITVN Extra i TVN24.
   

 8. Czy mogę jakoś zaktualizować aplikacje player na tv Panasonic ex700?