Home News Oglądasz głównie na smartfonie? Netflix ma dla ciebie tańszy abonament
Oglądasz głównie na smartfonie? Netflix ma dla ciebie tańszy abonament

Oglądasz głównie na smartfonie? Netflix ma dla ciebie tańszy abonament

482
0

Netflix wprowadzi w Polsce dwa nowe plany abonamentowe, dedykowane użytkownikom mobilnym. Mobile i Mobile+ mogą sprawdzić się w przypadku użytkowników korzystających z serwisu niemal wyłącznie na smartfonach. Pierwszy z nich będzie jednocześnie najtańszą dostępną do tej pory propozycją. Nowe plany pojawią się u nas już 26 lutego.

Plan Netflix Mobile będzie dostępny w naszym kraju za 24 zł miesięcznie, a więc o 10 zł taniej niż bazowy plan Netflix Basic. Jest oczywiście haczyk: korzystać z niego będziemy mogli jedynie na urządzeniach mobilnych, czyli smartfonach i tabletach. Możliwe będzie oglądanie filmów i seriali w jakości SD.

Ciekawszą, choć nieco droższą propozycją może okazać się plan Mobile+. Za 38 zł miesięcznie skorzystamy już z dwóch urządzeń jednocześnie i nie zostaniemy ograniczeni tylko do smartfonów i tabletów. Bibliotekę giganta streamingowego przeglądniemy też na laptopach i komputerach stacjonarnych, a treści będą dostępne w jakości FullHD. Abonament Mobile+ będzie o 4 zł droższy od Netflix Basic.

Oglądasz głównie na smartfonie? Netflix ma dla ciebie tańszy abonament

Za pomocą nowych abonamentów Netflix liczy na przyciągnięcie kolejnych użytkowników – tym razem zapewne tych młodszych, którzy ani na chwilę nie odkładają na bok smartfonów. Na dłuższą metę te plany raczej nie mają sensu, bo będąc nimi objęci, użytkownicy w końcu zapragną wyższej jakości i większej swobody. Wtedy jednak z pomocą przyjdą pozostałe trzy pakiety, w tym najdroższy Premium Ultra HD za 52 zł miesięcznie, na którego sprzedaży Netflixowi zapewne zależy najbardziej.

Źródło: PPE.pl

Więcej o serwiach streamingowch:

(482)

1
Zobacz więcej komentarzy na forum

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o