Home Promocje Odpowiedz na jedno pytanie i wygraj Panasonic OLED HZ2000 – jedyny TV w tym roku z referencją w naszym teście i kinową jakością obrazu!
Odpowiedz na jedno pytanie i wygraj Panasonic OLED HZ2000 – jedyny TV w tym roku z referencją w naszym teście i kinową jakością obrazu!

Odpowiedz na jedno pytanie i wygraj Panasonic OLED HZ2000 – jedyny TV w tym roku z referencją w naszym teście i kinową jakością obrazu!

6.86K
6

Referencyjny telewizor Panasonic HZ2000, który fantastycznie wypadł w naszych szczegółowych testach, stał się obiektem najnowszej akcji producenta. Biorąc udział w otwartym właśnie konkursie można wygrać 65-calowy wariant tego telewizora! Każdy, kto odpowie na zadane pytanie, otrzyma trzy gwarantowane vouchery do serwisu Rakuten.tv.

Panasonic OLED HZ2000 do zgarnięcia w konkursie!

Zdobycie tak dobrego telewizora chyba jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki świątecznemu konkursowi zorganizowanemu przez Panasonic, każdy z Was może stać się posiadaczem modelu OLED HZ2000, który w naszym teście uzyskał referencję (jako jedyny w tym roku)! Tegoroczny flagowy model producenta to prawdziwy raj dla kinomaniaka i iście hollywoodzka jakość obrazu.

Jak stanąć do walki o 65-calowy model HZ2000? Wystarczy odpowiedzieć na zadane przez producenta pytanie: Co według Ciebie sprawia, że telewizor Panasonic HZ2000 zapewnia niespotykaną dotychczas pełnię wrażeń podczas zimowych wieczorów filmowych? Na odpowiedź przeznaczono 320 znaków, więc trzeba być bardzo konkretnym! Swoje zgłoszenia można przesyłać poprzez dedykowaną konkursowi stronę.

To jednak nie wszystko, bo już za samo wzięcie udziału w konkursie można zgarnąć gwarantowaną nagrodę! Na każdego, kto nadeśle swoje zgłoszenie, czekają 3 vouchery na film w serwisie VOD Rakuten.tv. Konkurs potrwa do 10 grudnia 2020 – powodzenia!

Panasonic OLED HZ2000 – co trzeba wiedzieć o tym referencyjnym telewizorze?

Tak podsumowaliśmy model HZ2000 w naszym teście: Najlepsza jakość obrazu. Te słowa definiują najlepiej nowego Panasonic’a OLED HZ2000. Japoński producent po raz kolejny wzbił się na wyżyny stosując unikalne chłodzenie matrycy, które dostarcza wyższą jasność i lepszą odporność na powidoki niż u konkurencji. Dzięki temu możemy cieszyć się lepszymi wynikami. W prawdzie są to różnice maksymalnie kilkunastu procent, ale to właśnie te kilkanaście ostatnich procent jakości pozwala stanąć na podium. HZ2000 szczególnie dobrze sprawdza się przy treściach HDR, tym bardziej dlatego, że wspiera wszystkie standardy: HDR10+ oraz Dolby Vision. Drugim obszarem w którym jest szczególnie mocny jest ruch. Nie ma obecnie na rynku telewizora, który oferowałby tak wysoką wyrazistość przy szybkich ruchach. Jego matryca jest w zasadzie 240 hercowa, co stanowi spory postęp w stosunku do modeli ubiegłorocznych!

Pełną i dokładną recenzję modelu OLED HZ2000 można przeczytać tutaj. Podsumujmy najważniejsze informacje o tym telewizorze:

Panasonic od dłuższego czasu stawia na kinowość doznań. HZ2000 posiada nowy procesor obrazu HCX Pro. Ponadto, tegoroczny panel, użyty w modelu HZ2000, zwany Master HDR OLED Professional Edition, skalibrowany przez profesjonalnego kolorystę z Hollywood, Stefana Sonnenfelda, dostarcza 20% wyższej szczytowej luminancji w porównaniu z innymi ekranami OLED.

panasonic hz2000
Panasonic HZ2000; fot. Panasonic

Panasonic HZ2000 – Dolby Vision IQ i Filmmaker Mode


Podobnie jak tegoroczne modele OLED firmy LG, także Panasonic zastosował technologię Dolby Vision IQ, która dostosowuje obraz w DV pod bieżące warunki świetlne w pokoju. Oprócz tego możemy liczyć tutaj na tryb wyświetlania obrazu Filmmaker Mode, który eliminuje wszelkie efekty tzw. interpolacji, czyli upłynniania. Co więcej, stosując Filmmaker Mode możemy być pewni, że filmy będziemy oglądali w oryginalnym klatkażu i palecie barw.

panasonic hz2000

Panasonic HZ2000 – najbogatsza funkcjonalność wyświetlania obrazu

Panasonic HZ2000 jest pierwszym telewizorem, który obsługuje jednocześnie HDR10+, Dolby Vision, HLG Photo, Dolby Vision IQ i Filmmaker Mode. Niewątpliwie zalety te będą przemawiać do fanów kina oraz seriali na platformach VOD.

Panasonic HZ2000 – lepsza płynność obrazu

W roku Igrzysk Olimpijskich w Tokio, firma Panasonic pracowała nad udoskonaleniem powtórek z konkurencji lekkoatletycznych i innych dyscyplin sportowych wymagających szybkiego poruszania się. W tym celu zastosowała technologię Black Frame Insertion. Dotychczas, w standardowych telewizorach OLED wyposażonych w tę technologię, między poszczególnymi klatkami treści zawierających ruch umieszczana jest dodatkowa czarna klatka. Poprawiało to ostrość obrazu w ruchu, ale blokowało możliwość interpolacji klatek do 120Hz. Efekty były więc mało wymierne, a dodatkowo obraz cechował się znaczącym migotaniem. Ostatecznie nikt nie wykorzystywał tego dodatku. Dzięki wykorzystaniu możliwości opracowanego w Japonii procesora HCX Pro Intelligent, nowe telewizory Panasonic potrafią analizować sygnały przychodzące i dynamicznie dostosowywać czas trwania czarnej klatki w cyklu dwuklatkowym, aby wyznaczyć optymalny punkt, w którym płynność obrazu jest możliwie największa, a efekt migania — jak najbardziej ograniczony.

Nowe telewizory Panasonic OLED LCD 2020 rok

Panasonic HZ2000 – ulepszony system audio z Dolby Atmos

Panasonic nie zapomina również o usprawnionym dźwięku. Nadal mamy tutaj skierowane ku górze głośniki Dolby Atmos, ale we współpracy z Technics poszerzono przestrzeń dźwiękową. Nowy system audio nazywa się 360° Soundscape Pro.

Panasonic HZ2000 – nowa wersja My Home Screen

Panasonic odświeżył także system operacyjny My Home Screen (wersja 5.0), który ma jeszcze bardziej ułatwić użytkowanie konsumentom. Ponadto możemy także liczyć na wsparcie Asystenta Google i Amazon Alexa.

Źródło: https://campaigns.panasonic.eu/pl-konkurs-hz2000


Więcej na temat telewizorów Panasonic:

(6857)

3.4 5 głosy
Article Rating

4
Zobacz więcej komentarzy na forum

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Łukasz
Łukasz
1 miesiąc temu

Działa Wam ta strona? Po wypełnieniu wszystkich pól wyskakuje błąd (odpowiedź jest błędna lub niekompletna) i odpowiedź na pytanie nie jest przesyłana do organizatora.

Maciej
Maciej
1 miesiąc temu
Reply to  Łukasz

U mnie to samo.

Maciej
Maciej
1 miesiąc temu
Reply to  Łukasz

U mnie poszło gładko.Po wypełnieniu przychodzi mail z linkiem potwierdzającym pod wskazany przez nas adres a po potwierdzeniu przychodzi kolejny mail z trzema kodami do rakuten tv.

Krzysztof
Krzysztof
1 miesiąc temu
Reply to  Maciej

U mnie przyszedł, ale bez kodów.. dostałeś 2, czy 3 maile?

Kuba
Kuba
1 miesiąc temu
Reply to  Łukasz

Spróbujcie wyłączyć blokowanie reklam.

Slawomir
1 miesiąc temu

Swoim wyglądem i obrazem tak przyciąga wzrok że niemożna oczu oderwać

6
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x