Home News CES 2023 Już dziś Hisense przedstawi nowe telewizory na CES 2023 w Las Vegas! O której godzinie konferencja?
Już dziś Hisense przedstawi nowe telewizory na CES 2023 w Las Vegas! O której godzinie konferencja?

Już dziś Hisense przedstawi nowe telewizory na CES 2023 w Las Vegas! O której godzinie konferencja?

426
0

Na początku grudnia firma Hisense pochwaliła się niebagatelnymi wynikamy sprzedaży swoich telewizorów w 2022 roku. Odnotowano historyczny wzrost dostaw chińskich modeli, które znajdują coraz więcej nabywców także w Polsce. Ta informacja zbiega się w czasie z naszym kompleksowym, redakcyjnym przeglądem TV Hisense z aktualnego rocznika, do którego zapraszamy poniżej. Obecnie wchodzimy w nowym rok, który jak zawsze rozpoczyna się świętem maniaków nowych technologii. Mowa oczywiście o targach CES 2023 w Las Vegas na których jesteśmy obecni w pełnym gronie redakcyjnym. Już za kilka godzin startuje dzień prasowy przeznaczony dla dziennikarzy w trakcie którego będziemy mogli obejrzeć konferencje prasowe topowych producentów telewizorów z całego świata. O której godzinie i gdzie będziemy mogli zobaczyć konferencję prasową marki Hisense?

CES 2023: Konferencja Hisense – gdzie i o której godzinie?

Światowa konferencja prasowa na CES 2023 w Las Vegas odbędzie się o 18.00 polskiego czasu pod poniższym linkiem:

Telewizory Hisense – wzrost pomimo światowego kryzysu

Według danych opublikowanych przez instytut badań rynkowych AVC Revo wielkość sprzedaży telewizorów Hisense na rynku chińskim osiągnęła 14-miesięczny wzrost od września 2021 roku. Począwszy od stycznia 2022 roku do października wysyłki telewizorów Hisense wzrosły o 30% rok do roku, zaś udział przychodów z dostaw osiągnął 25,19% i był wyższy w porównaniu do drugiego miejsca o ponad 8%. Od marca 2022 r. dostawy telewizorów Hisense na rynki zagraniczne wykazywały stały wzrost przez 8 kolejnych miesięcy. Pomiędzy styczniem a październikiem zamówienia z zagranicy wzrosły o 13% w stosunku do roku poprzedniego.

Hisense ULED U7HQ; fot. Hisense

W 2022 roku gospodarka światowa rozwija się w stagnacyjnym tempie. Utrzymująca się na całym świecie wysoka inflacja nadal osłabia siłę nabywczą i zmniejsza popyt na produkty RTV. Według najnowszego raportu „Miesięczne dane dotyczące zamówień poszczególnych marek telewizorów na świecie” opublikowanego przez AVC Revo, światowe zamówienia na telewizory spadały przez osiem kolejnych miesięcy w tym roku, zaś łączne zamówienia na telewizory na świecie spadły o 5,9% w pierwszych trzech kwartałach.

Analiza instytutu badań rynkowych wyjaśnia przyczyny sukcesu telewizorów Hisense na tle wspomnianych zawirowań. Z jednej strony, marka bardzo dynamicznie rozwija się, zaspokajając różne potrzeby konsumentów. Z drugiej strony, długoterminowe inwestycje marki w zakresie marketingu sportowego również zaprocentowały, skutecznie podnosząc świadomość marki i konkurencyjność na rynku światowym.

telewizor laserowy hisense laser tv mś katar 2022
Hisense Laser TV L9G; fot. Hisense

Kolejnym ważnym czynnikiem, który przyczynia się do sukcesu marki jest niezwykle sprawny łańcuch dostaw. Zapewnia on nie tylko stabilne dostawy produktów, ale także zapobiega wahaniom cen surowców na rynku, umożliwiając firmie utrzymanie kosztów produkcji na optymalnym poziomie.

Znaczący wzrost sprzedaży Hisense na rynku międzynarodowym jest również ściśle związany z przyjętą strategią biznesową i nieustającymi wysiłkami w zakresie modernizacji linii produktów z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. W przyszłości Hisense zamierza wprowadzić więcej rozwiązań premium, tym samym zapewniając klientom satysfakcję na najwyższym poziomie.

jaki telewizor hisense kupić qled uled miniled oled 2022 przegląd


Telewizory Hisense – przeczytaj więcej:

(426)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x