Home News Informacje prasowe Co można zyskać kupując nowy telewizor Samsung Neo QLED? Producent przygotował pakiet usług premium!
Co można zyskać kupując nowy telewizor Samsung Neo QLED? Producent przygotował pakiet usług premium!

Co można zyskać kupując nowy telewizor Samsung Neo QLED? Producent przygotował pakiet usług premium!

1
0

Firma Samsung chce zachęcić do zakupu jednego z najnowszych telewizorów Neo QLED na 2021 rok. W związku z tym w porozumieniu z największymi sieciami sprzedaży w Polsce uruchomiono pakiet usług, które obejmują darmową dostawę, wniesienie i montaż telewizora we wskazanym przez nas miejscu! Jak i gdzie skorzystać?

Telewizor Samsung Neo QLED z darmową dostawą, wniesieniem i montażem

Już teraz przy zakupie wybranych modeli Neo QLED 8K i 4K można skorzystać z wyjątkowego pakietu usług. Obejmuje on dostawę telewizora wraz z wniesieniem oraz montaż. Oferta obowiązuje do 16 maja w wybranych sieciach sprzedaży.

  • Promocja obejmuje najnowsze telewizory Neo QLED 8KQN900A i QN800A oraz Neo QLED 4KQN95A, QN91A i QN85A o przekątnej od 55” do 85” w zależności od produktu;
  • W ramach oferty można uzyskać usługę obejmującą transport telewizora wraz z wniesieniem lub też transport z wniesieniem i montażem;
  • Promocja obowiązuje od 26 kwietnia do 16 maja bieżącego roku;
  • Telewizory można kupić w sieciach sprzedaży RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Media-Saturn, Neonet oraz x-kom.
Telewizory Samsung Neo QLED skazane na sukces rynkowy? Recenzenci wskazują, dlaczego powinniśmy kupować MiniLEDy
fot. informacje prasowe

Nieskończona doskonałość

Wyznacznikiem linii telewizorów Neo QLED, która w tym roku zadebiutowała na rynku, jest rewolucyjna jakość obrazu. Za precyzyjną kontrolę podświetlania odpowiada technologia Quantum Mini LED, która sprawia, że widzowie mogą cieszyć się niedostrzegalnymi wcześniej szczegółami. W dodatku obraz zachwyca swoją wyrazistością zarówno w ciemnych, jak i w jasnych scenach. Z kolei multi-inteligentny Procesor AI Neo Quantum analizuje wyświetlane treści i podnosi ich jakość. Innymi słowy kontrast, kolory, detale są poprawiane do rozdzielczości jak najbliższej 4K lub 8K – zależnie od modelu telewizora. Dzięki temu możemy zobaczyć ulubione filmy czy seriale w zupełnie nowej odsłonie. O dodatkowe wrażenia zadba miliard perfekcyjnych odcieni barw, które są zasługą 100% Natężenia Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot).

Można już kupować pierwsze telewizory Samsung Neo QLED - są w Polsce! Gdzie je znajdziemy i na ile je wyceniono?
fot. informacje prasowe

Harmonijne brzmienie

Jak wiadomo, na pełnię wrażeń kinowych składa się nie tylko doskonały obraz, lecz także dźwięk. Dlatego telewizory Neo QLED świetnie współpracują z soundbarami z Q-serii. Funkcja Q-Symphony sprawia, że brzmienie pochodzące z głośników telewizora synchronizuje się z głośnikami soundbara. Tym samym widzowie mogą czerpać pełnię wrażeń audiowizualnych i cieszyć się jeszcze bardziej wciągającym brzmieniem dochodzącym ze wszystkich stron. Ponadto tegoroczną nowością jest funkcja Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni, która zapewnia, że brzmienie będzie idealne dopasowane do warunków i pomieszczenia.

Telewizory gotowe na sukces

Dla niezdecydowanych konsumentów często to recenzje stanowią wiarygodny drogowskaz przed zakupem. Wiodące na świecie i w Polsce media technologiczne oraz biznesowe doceniły modele Neo QLED za wyjątkową jakość obrazu, innowacyjny dźwięk i udoskonalony design, przyznając jednogłośnie najwyższe końcowe noty. Na uwagę recenzentów zasłużyły także funkcje gamingowe, takie jak nowy Panel Gracza czy Multi View.

Za nami globalna premiera telewizorów Samsung! Czego nowego dowiedzieliśmy się o Neo QLED?
fot. informacje prasowe

Pakiet usług premium w prezencie

Z oferty mogą skorzystać nabywcy telewizorów Neo QLED 4KQN95A, QN91A i QN85A lub 8K QN900A i QN800A, kupionych w wybranych sieciach sprzedaży. W ramach oferty widzowie mogą uzyskać usługę obejmującą transport telewizora wraz z wniesieniem lub też transport z wniesieniem i montażem. Promocja potrwa od 26 kwietnia do 16 maja bieżącego roku.

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje, modele objęte promocją oraz regulaminy promocji są dostępne na stronach sieci sprzedaży RTV Euro AGD, Media Expert, Media-Saturn, Media Markt i Neonet oraz x-kom.

Kabel HDMI MagicLink 2.0

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Więcej na temat produktów firmy Samsung:

(1)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x