Home News Kolejny kanał rozpoczynający nadawanie w Polsce załatwia koncesję w Czechach. Ma się pojawić już w sierpniu! Gdzie go obejrzymy?
Kolejny kanał rozpoczynający nadawanie w Polsce załatwia koncesję w Czechach. Ma się pojawić już w sierpniu! Gdzie go obejrzymy?

Kolejny kanał rozpoczynający nadawanie w Polsce załatwia koncesję w Czechach. Ma się pojawić już w sierpniu! Gdzie go obejrzymy?

17.21K
0

Mający rozpocząć nadawanie w Polsce w sierpniu kanał MTV 00s będzie funkcjonował na koncesji wydanej w Czechach. Na bazie takiego samego pozwolenia funkcjonowała do tej pory stacja VH1 Europe, która zostanie zastąpiona przez nowy format. Nowy kanał MTV będzie emitował teledyski z pierwszej dekady XXI wieku. Gdzie będzie go można oglądać?

Nowy kanał MTV 00s w polskiej telewizji: koncesja w Czechach, start w sierpniu. Gdzie go znajdziemy?

1 sierpnia 2021 roku nastąpi ważna zmiana w portfolio kanałów muzycznych pod kuratelą ViacomCBS. Dostępny między innymi w Polsce kanał muzyczny VH1 Europe zostanie zastąpiony przez nowy format w postaci MTV 00s. Oferta programowa tej stacji ma skoncentrować się wokół teledysków pochodzących z pierwszej dekady XXI wieku.

Kiedy w Polsce pojawi się kanał muzyczny MTV 00s? Zastąpi inną stację z muzyką! Gdzie będzie go można oglądać?

Kanał będzie funkcjonował na koncesji na nadawanie wydanej w Czechach. Została wydana spółce ViacomCBS Networks International Czech s.r.o., która teraz złożyła wniosek o przedłużenie licencji, jako że ta wygasa w październiku 2021 roku. MTV 00s nie będzie zatem starać się o koncesję w polskiej Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji. To kolejny tego typu kanał obecny w naszym kraju. Ostatnio bardzo głośno jest o sprawie kanałów TVN, którym z powodu niejasnej sytuacji właścicielskiej i zaostrzenia prawa grozi nawet zniknięcie z telewizji.

MTV 00s, które ruszy w sierpniu, ma być w założeniu uzupełnieniem oferty MTV Hits. Kanał uruchomiono już wcześniej testowo w Wielkiej Brytanii – był dostępny w miejsce MTV OMG od 29 maja do 22 czerwca 2020 roku. Po zmianie, która nastąpi 1 sierpnia, kanał powinien być nadal dostępny w ofertach wszystkich działających w Polsce operatorów, którzy posiadają obecnie w katalogu dostępnych kanałów VH1 Europe.

magicLinks_2_1

Źródło: https://www.omediach.info/mtv-00s-ubiega-sie-o-koncesje-start-w-sierpniu/


Przeczytaj więcej na temat telewizji:

(17210)

2.3 4 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x