Home News Nowy głośny serial „KLANGOR” został udostępniony za darmo w 4K! Można oglądać tylko przez określony czas – gdzie?
Nowy głośny serial „KLANGOR” został udostępniony za darmo w 4K! Można oglądać tylko przez określony czas – gdzie?

Nowy głośny serial „KLANGOR” został udostępniony za darmo w 4K! Można oglądać tylko przez określony czas – gdzie?

9.83K
0

CANAL+ udostępnił pierwszy odcinek swojego najnowszego serialu „KLANGOR” wszystkim chętnym! Od dziś przez tydzień hitowa produkcja jest dostępna w 4K bez żadnych opłat online na canalplus.com. Przeczytajcie naszą recenzję!

„KLANGOR” – pierwszy odcinek serialu produkcji CANAL+ za darmo w 4K z HDR!

CANAL+ udostępnił właśnie wszystkim chętnym możliwość obejrzenia pierwszego odcinka nowej produkcji serialowej „KLANGOR”. Bez opłat, przez tydzień, w ramach otwartego okna, tylko na canalplus.com! Zobacz pierwszy odcinek „KLANGORU” i wciągnij się w tę intrygującą, naładowaną emocjami, tajemniczą, mroczną historię!

Nowy głośny serial „KLANGOR" został udostępniony za darmo w 4K! Można oglądać tylko przez określony czas - gdzie?

Nowy serial zadebiutował 26 marca w rozdzielczości 4K i technologii HDR, a jej scenariusz naprawdę intryguje! Na widzów czeka też świetna, gwiazdorska obsada, na której czele stanął Arkadiusz Jakubik – po raz pierwszy w roli głównej w serialu. Nowe odcinki co piątek w CANAL+ 4K Ultra HD, CANAL+ Premium i online!

Klangor jakosc

„KLANGOR”, nowy serial CANAL+, to dramat rodzinny z historią kryminalną w tle wyreżyserowany przez Łukasza Kośmickiego. Serial liczy sobie 8 odcinków. W obsadzie zobaczymy nazwiska znanych aktorów, jak Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska, Magdalena Czerwińska. Obok nich młode pokolenie talentów: Maciej Musiał, Katarzyna Gałązka, Matylda Giegżno, czy Magdalena Koleśnik.

W niewyjaśnionych okolicznościach ginie nastolatka (Matylda Giegżno), córka psychologa więziennego (Arkadiusz Jakubik). Ojciec desperacko rozpoczyna poszukiwania na własną rękę. Dramatyczna sytuacja, w której znajduje się rodzina, pogłębia kryzys wzajemnych relacji, niezrozumienia, emocjonalnego dystansu i braku więzi. Tymczasem, wokół sprawy narasta zmowa milczenia.

Oryginalny scenariusz serialu „KLANGOR” autorstwa Kacpra Wysockiego, oparty na pomyśle Tomasza Kamińskiego powstał w ramach CANAL+ SERIES LAB. – programu skierowanego do scenarzystów, reżyserów i producentów kreatywnych, zawodowo tworzących i rozwijających seriale telewizyjne. Za zdjęcia do serialu odpowiada Witold Płóciennik, scenografię Agata Stróżyńska, charakteryzację Iza Andrys, kostiumy Małgorzata Fudala, a montaż to dzieło Wojciecha Mrówczyńskiego oraz Piotra Kmiecika.

  • „KLANGOR” został już przez nas gruntownie zrecenzowany pod kątem jakości 4K UHD z HDR! Wnioski możecie poznać w tym miejscu.

„KLANGOR” w CANAL+: gdzie i kiedy oglądać nowy serial w najwyższej jakości?

„KLANGOR” zadebiutował tydzień temu na antenach dwóch kanałów: CANAL+ Premium i CANAL+ 4K Ultra HD. Nowe odcinki w każdy piątek o godzinie 21:00! Równocześnie produkcja pojawia się w serwisie CANAL+ online. Kolejne odcinki można oglądać wybierając pakiet “FILM”.

Wszystkie informacje o serialu, wraz z dodatkowymi materiałami wideo tłumaczącymi tytuł produkcji i opowiadające o jej genezie, można zdobyć odwiedzając poświęconą mu stronę.

Kabel HDMI MagicLink 2.0

Źródła: https://media.pl.canalplus.com/134565-canal-udostepnia-pierwszy-odcinek-serialu-klangor-w-ramach-otwartego-okna-juz-teraz-wejdz-na-canalpluscom-i-sprawdz, własne


Przeczytaj więcej: 

Advertisement

(9828)

1 1 głos
Article Rating

3
Zobacz więcej komentarzy na forum

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x