Home News Dwa nowe kanały dodane w dużej sieci kablowej! Jeden z nich to zupełnie świeża pozycja z filmami i serialami – gdzie oglądać?
Dwa nowe kanały dodane w dużej sieci kablowej! Jeden z nich to zupełnie świeża pozycja z filmami i serialami – gdzie oglądać?

Dwa nowe kanały dodane w dużej sieci kablowej! Jeden z nich to zupełnie świeża pozycja z filmami i serialami – gdzie oglądać?

4.54K
0

W ofercie Telewizji Kablowej Chopin z Wejherowa zameldowały się dwa nowe kanały. Jednym z nim jest uruchomiony w maju Red Top TV z filmami i serialami. W jakich pakietach są dostępne? Jak jest wyszukać i co mają w programie?

Kanały Red Top TV i Studiomed TV w ofercie Telewizji Kablowej Chopin. Gdzie oglądać?

Sieć telewizji kablowej z Wejherowa po raz kolejny poszerzyła ofertę. Kanał z filmami i serialami Red Top TV uruchomiono od pakietu Srebrnego oraz w pakiecie Start Box – można go oglądać na pozycji 227. Studiomed TV również jest dostępny od pakietu Srebrnego, na pozycji 317. Jednocześnie operator poinformował, że lokalizację zmieniła stacja TV Okazje, emitująca programy z telezakupami – wcześniej była dostępna na pozycji 317, a teraz można ją oglądać na kanale 338.

Niedawno w TK Chopin włączono dwa kanały oferujące najwyższą jakość obrazu: TVP 4K (kanał dostępny tylko do połowy sierpnia, emitowane są tam powtórki meczów turnieju EURO 2020) i NASA TV UHD.

Co znajduje się w programie Red Top TV? Przede wszystkim popularne przed laty seriale, takie jak “Niewolnica Isaura” oraz czeskiej produkcji “Kobieta za ladą” i “Szpital na peryferiach”. Wszystkie tytuły zostały zremasterowane na potrzeby emisji w wyższych rozdzielczościach i mają być dostępne z uaktualnionym tłumaczeniem.

Poza wszystkimi powyższymi pozycjami, w programie nowego kanału z filmami i serialami znaleźć się też mają wkrótce własne programy traktujące o kinie, filmach i ich historii. Nadawca zapowiedział m.in. cykl “Po raz pierwszy w Polsce”. Jak sama nazwa wskazuje, będą w nim emitowane tytuły niedostępne wcześniej w naszym kraju. Takich pozycji przygotowano podobno około 100. W innym programie z kolei mają być prezentowane i omawiane oferty najważniejszych serwisów streamingowych na świecie.

Kanał Studiomed TV ma charakter dokumentalno-edukacyjny, a emitowane na nim treści poświęcone są zdrowiu i medycynie. Pozycja ruszyła 27 sierpnia 2019 roku.

Dwa nowe kanały dodane w dużej sieci kablowej! Jeden z nich to zupełnie świeża pozycja z filmami i serialami - gdzie oglądać?

magicLinks_2_1

Źródło: https://satkurier.pl/news/206298/redtop-tv-i-studiomed-tv-w-ofercie-tk-chopin.html


Przeczytaj więcej na temat telewizji:

(4540)

3 2 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x