Home News Informacje prasowe Niewielki soundbar z głębokm basem i wysoką jakością streamowanej muzyki? Oto Panasonic HTB490 na 2021 rok!
Niewielki soundbar z głębokm basem i wysoką jakością streamowanej muzyki? Oto Panasonic HTB490 na 2021 rok!

Niewielki soundbar z głębokm basem i wysoką jakością streamowanej muzyki? Oto Panasonic HTB490 na 2021 rok!

424
0

Firma Panasonic podzieliła się pierwszymi informacjami opisującymi jej nowy soundbar na 2021 rok. Model HTB490 Slim zaoferuje smukłą, kompaktową budowę i głębokie basy zapewniane przez bezprzewodowy subwoofer. Będzie dedykowany nowym modelom telewizorów LED producenta.

Panasonic HTB490 – soundbar na 2021 rok dedykowany nowym telewizorom LED

Panasonic przedstawia soundbar SC-HTB490 Slim, przeznaczony specjalnie dla konsumentów poszukujących wysokiej jakości dźwięku i niewielkiego sprzętu, który idealnie wpasuje się do każdego pomieszczenia. Soundbar Panasonic HTB490 został wyposażony w bezprzewodowy subwoofer zapewniający głębokie basy. Smukła budowa tego modelu pozwala go umieścić pod telewizorami LED 2021. Bluetooth®, przesyłanie strumieniowe, HDMI (ARC) oraz możliwość sterowania soundbarem przy pomocy pilota od telewizora to tylko kilka zalet tego urządzenia.

Soundbar Panasonic HTB490 to:

  • Potężny dźwięk
  • Smukła i kompaktowa budowa
  • Proste funkcje przesyłania strumieniowego
fot. informacje prasowe

HTB490 posiada te same kluczowe funkcje, co inne modele soundbarów Panasonic:

  • Bezprzewodowy subwoofer
  • Bluetooth®
  • HDMI (ARC), połączenie optyczne i USB

Soundbar Panasonic HTB490 – dźwięk

Kino domowe o mocy 320W

HTB490, mimo swoich niewielkich rozmiarów może pochwalić się skierowanymi do przodu, pełnozakresowymi głośnikami (4,5 x 12cm) oraz mocą wyjściową 160W. Bezprzewodowy subwoofer zapewni dodatkową moc 160W, co w sumie da 320W. Basy, które usłyszysz i poczujesz.

Porty Bass Reflex

Bogaty oraz dynamiczny dźwięk, dzięki dwóm portom Bass Reflex oraz głośnikom pełnozakresowymi.

 „Razem z HTB490 udało nam się osiągnąć idealne połączenie stylu oraz funkcjonalności. Ogromna moc zamknięta w stylowym opakowaniu” – mówi Masaaki Suna, General Manager Home AV Group, Panasonic Marketing Europe.

fot. informacje prasowe

Soundbar Panasonic HTB490 – bezprzewodowy Subwoofer

Potężne basy

Dzięki bezprzewodowemu połączeniu przez Bluetooth® oraz przemyślanej konstrukcji, HTB490 może leżeć w dowolnym miejscu, tak aby możliwie jak najbardziej wzbogacić doświadczenia użytkownika podczas oglądania filmów lub słuchania muzyki.

 „Subwoofery nie muszą być w centrum uwagi, aby zapewnić wyjątkowe doświadczenia. HTB490 można schować poza zasięgiem wzroku i wciąż cieszyć się niesamowitym brzmieniem” – komentuje Masaaki Suna.

Soundbar Panasonic HTB490 – inteligentne rozwiązania

Odtwarzaj muzykę przez Bluetooth®

HTB490 został wyposażony w Bluetooth®, aby komfortowo odtwarzać ulubioną muzykę. Soundbarem można łatwo sterować przy pomocy mobilnego urządzenia, dzięki czemu każdy uczestnik imprezy będzie miał 320W w zasięgu ręki.

 „Pod wieloma względami HTB490 to dwa produkty w jednym. Stylowy soundbar do kina domowego oraz potężny głośnik” – kontynuuje Masaaki Suna.

fot. informacje prasowe

Twoja ulubiona muzyka, bez kompromisów

Poza możliwością odtwarzania muzyki przez Bluetooth®, soundbar jest wyposażony także w złącze HDMI (ARC), dzięki czemu można go podłączyć do telewizora. Dodatkowo, HTB490 posiada wejście USB, z którego można skorzystać, aby odtwarzać muzykę.

Soundbar Panasonic HTB490 – idealny w każdej sytuacji

W parze z dzisiejszymi telewizorami

Soundbar HTB490 został zaprojektowany z myślą o dzisiejszych telewizorach. Jego niewielkie rozmiary oraz przemyślany design pozwolą na umieszczenie go w dowolnym miejscu.

 „U nas, w Panasonic’u zawsze myślimy o naszych klientach – nie chcemy aby zbyt duże produkty źle wpasowywały się do wnętrza, lub zasłaniały nasz ekran” – dodaje Suna.

fot. informacje prasowe

Możliwość powieszenia na ścianie

HTB490 jest także odpowiednio zaprojektowany, aby powiesić go na ścianie, bezpośrednio pod telewizorem. Wystarczy użyć dołączonych w zestawie śrub oraz podłączyć go do telewizora.

 „Nasz nowy soundbar jest idealny dla osób, które mają telewizor powieszony na ścianie. Żadnych skomplikowanych mocowań – tylko 2 śruby i gotowe!”kończy Suna.

Źródło: informacje prasowe


Więcej na temat produktów firmy Panasonic:

(424)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x