Home News Telewizja naziemna oferuje kontrowersyjny kanał zupełnie za darmo! Gdzie to odbierzesz?
Telewizja naziemna oferuje kontrowersyjny kanał zupełnie za darmo! Gdzie to odbierzesz?

Telewizja naziemna oferuje kontrowersyjny kanał zupełnie za darmo! Gdzie to odbierzesz?

321
0

Naziemna telewizja cyfrowa: poznaj nowy kanał, który nadaje od niedawna! To TV MN (Media Narodowe) – stacja, która jest dostępna na trzech lokalnych multipleksach. Nowość prezentuje ciekawą dla niektórych widzów ofertę programową. Jak odbierać za darmo w telewizji?

Telewizja naziemnakanał TV MN (Media Narodowe) nadaje za darmo na MUX-L1, L3 i L4. Jak odbierać?

W pierwszym kwartale tego roku mieszkańcy kilku regionów Polski otrzymali możliwość odbioru nowego kanału telewizyjnego. TV MN (Media Narodowe), nowa stacja informacyjno-publicystyczna jest teraz dostępna na multipleksach naziemnych zarządzanych przez Grupę MWE. Użytkownicy z Jeleniej Góry, Częstochowy, Tomaszowa Mazowieckiego, Wrocławia oraz Świdnicy mogą wyszukać kanał TV MN na pozycji 76 na multipleksach MUX-L1, MUX-L3 oraz MUX-L4.

media narodowe logo

 

Stacja TV MN oferuje treści informacyjne i publicystyczne, które można oglądać nie tylko naziemnie, ale również online na oficjalnej stronie nadawcy. Stacja zadebiutowała na multipleksach, które wcześniej nadawały kanały takie jak Power.TV i Xtreme.TV, które zostały usunięte z oferty.

Obok TV MN, na tych samych multipleksach nadawane są również inne kanały o podobnym profilu, takie jak TV Republika i wPolsce.pl. Użytkownicy mają teraz większy wybór stacji informacyjnych, co pozwala na lepsze dostosowanie oglądanych treści do indywidualnych preferencji.

Warto zauważyć, że MUX-L4 jest jedynym z wymienionych multipleksów, który nadaje w nowoczesnym standardzie DVB-T2/HEVC, co zapewnia lepszą jakość obrazu i dźwięku. Dla mieszkańców pozostałych regionów, odbiór TV MN jest możliwy w standardzie DVB-T.

Źródło: https://dvbt2wpolsce.pl/aktualnosci/polska-tv-mn-w-lokalnych-mux-l1-l3-i-l4


Przeczytaj więcej:

(321)

0 0 głos
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x